📢 20.5 verzió kibeszélője 📢

  • 1. Piac map, kicsit hiányos díszletben, viszont annyira nem laggol (nálam) mint mondjuk map1.

    2. PvP hát igen kicsit mélyen érintett pár embert hogy nem tud már lvl15 illetve nagyobb boltokat leütni (vagy 15 szint alatt mobokkal leütni) de ha már dt elött lusták pvp-t folytatni akkor map2 zenész talán még ismert. Neki van egy gyakorló harc map 1v1 ahol semmi poti és buff (kivéve skillek) nem működnek (emlékeim szerint) kari és cuccok számítanak, nincs hogy véletlenül megnyomtam a poti gombot 🤣 tehát azt is lehetne használni nyugodtan esetleg egy rendezvény keretén belül is mini bajnokság hátha megmozgat pár embert, harci övezetet inkább hagyjuk ott ha vesztésre áll már fut mint a nyúl.

    Bár lehet hogy azért nincs díszlet a kereskedő mapon hogy ne akadjon be senki illetve hogy csökkentsék a laggot (ez utóbbi dt runon is zajlik olyan formában hogy cucc le és ne fussatok szét csak ha azt mondjuk, aki jár a csapattal az gondolom ezt tudja)

    De lehet hogy csak hamar gyorsan összerakták aztán majd folytatják

  • Szimplán csak hitvány a játék, ha azt tapasztalod hogy jobban sebez az azért van mert túl közel/távol helyezkedsz hozzá és duplán kapod be a skilljeit. Lóskillezz egyet, és kicsit arrébb folytast ha már nem sebez rád duplán. Ugyanez van nemerén, thrymen is.

    Köszike szépen válaszod :)

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Éjfélkor lejártak az ingyen kapott prémium boltok és továbbra sincs a tárgypiacra betéve. Szóval jöhet a Piac kereke vagy a következő villám ajánlat/aukció, ahonnan méregdrágán majd megszerezheted azt, ami más szervereken ingyenes és korlátlan.

  • Éjfélkor lejártak az ingyen kapott prémium boltok és továbbra sincs a tárgypiacra betéve. Szóval jöhet a Piac kereke vagy a következő villám ajánlat/aukció, ahonnan méregdrágán majd megszerezheted azt, ami más szervereken ingyenes és korlátlan.

    Ingyen? Itt ezt nem ismerik... Mindenből pénzt akarnak csinálni... Azon csodálkozom hogy ide még nem kell a játék használatához külön havidíjat is fizetni... xD

  • Szóval jöhet a Piac kereke vagy a következő villám ajánlat/aukció, ahonnan méregdrágán majd megszerezheted azt, ami más szervereken ingyenes és korlátlan.

    S lőn világosság, 10:00-tól villám aukció. Nevetséges már az egész.

  • Lemaradtam az aukcióról. Kb. hány SÉ-ért kapkodták az offline boltot? És miért nincs még tárgy piacon?

    200- körül meg alatta bőven vitték olyan 119 lehetet az alja kb.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Lemaradtam az aukcióról. Kb. hány SÉ-ért kapkodták az offline boltot? És miért nincs még tárgy piacon?

    Nekem 140-nél már azt írta elfogyott. Erre az árra is csak kíváncsiságból nyomtam rá, nem azért mert venni akartam. Öröm látni egyébként, hogy szinte senki nem vett offl. shopot, így talán GFéknek leesik, hogy ezt az árat maximum a török - német közösség játékosai fogják megfizetni a boltjukért. Feltehetőleg a tegnapi aukció volt a teszt, amivel felmérték, hogy meddig pofátlankodhatnak el ár ügyileg, mikor majd rögzítik állandó ajánlatként IS-ben. Ha ez így van, akkor most csak a felmutatott középső ujjainkat fogják megszámolgatni a begyűjtött SÉ helyett. :D


    de ahogy látom máshol se nyerte el a tetszéseket


    https://board.de.metin2.gamefo…offlineshopsforfree-scam/

  • Csak a szokásos GF húzás :ill:





    [média]

    [/ media]


    [média]

    [/ media]






    #OfflineShopsForFree! #OfflineShopsForFree! #OfflineShopsForFree! #OfflineShopsForFree! #OfflineShopsForFree! #OfflineShopsForFree! #OfflineShopsForFree! #OfflineShopsForFree!

  • A 160 sé-t 7 nap offline boltért én is elvetemültnek tartom. Bevallom, elsőre úgy gondoltam, hogy a kasmír csomóhoz hasonló ára lesz, a többség úgyis mindkettőt megvenné szerintem. Számomra ez inkább egy tapogatózó árnak tűnik, hogy mennyit hajlandóak a játékosok fizetni a régóta követelt fejlesztésért. 160 sé-t legfeljebb brahiból néhányan, de abból aligha lesz tartós bevétel.

    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

  • The original space of the Bazaar was, as many of you have pointed out too small in size, so it was enlarged significantly. We know it looks boring but WebZen has no time at the moment to fill it with fluff like trees and benches. We know it sounds easy to just place things but there is a lot of testing involved like checking spawns, possibilities to get stuck etc. We already asked WebZen to make the map more beautiful but that might take a while.

    We did get the feedback, that it should be possible to walk through the shops. Even though it is not a thing we normally do in Metin2, we removed the collision from the shops.


    Ormótlan magas falak helyett már kezdhették volna rögtön ezzel. Talán úgy nem egy tipikus börtönudvar látképe tárulkozna a játékosok elé, amikor rabérzettel lépnek be a térképre üzletelgetni. Határozottan pozitívum, hogy ebben még lesz változás. A díszletelemek a legkisebb mértékben befolyásolják egyébként a map laggját, a nagy falak azok, amikből én visszavennék. Továbbá rengeteg negatív visszajelzés érkezett külföldről is, a játékosok többsége NEM akarja a kereskedelmi map-ot. 2006-tól a piac hivatalos térhelye kék map1 és annak is kell maradnia. Még mindig nem értem miért egy eleve halott dologgal fognak a távoli jövőben dolgozni, ha az emberek ragaszkodnak a régihez. Mennyivel egyszerűbb lett volna a boszorkány és tábornok pecséteket deaktiválni map1-en, mint létrehozni egy közös piacteret, ami újabb 1000 problémát szül a fejlesztőknek és a játékosoknak is?


    Some of you complained about, that it takes away the PvP from map1. We heard you and while there are no plans to allow PvP in the Bazaar, we will activate the Empire Battle on all servers permanently. Originally it was only planned for special servers, temp servers and special events but we want to provide the PvP enthusiasts among you with a place, were you can participate in meaningful PvP. The Empire Battle will be active each week from Thursday evening to Sunday evening and the buffs from it 5 days afterwards. Details will be given in a separate announcement.


    Ettől sokkal átfogóbb elgondolásra lenne szükség, mint egy sokadik PvP map, ahol potizni sem tudsz. Öt szentély csatája, - aki nem tudná a hajdani Pákozd szerveren volt elhíresült és mondanom sem kell, ahogy a harci övezetnek, úgy ennek sem lesz igazán használata. A játék PvP vonala hanyatlóban, motiválóbb, naprakészebb megoldással kellene sarkallni a játékosokat egy kidolgozott és reális jutalmazási rendszerrel is akár. (Nem olyannal mint a harci övezet ládái)


    Currently, we only give it out in controlled environments like the Wheel or during a Flash Auction. Speaking of the Auction: we do realize that the starting price was way too high. Our apologies – that won’t happen anymore.


    :pinch::fie::lol:


    We try to provide as much free content as possible. Only recently a completely new continent was released, or the World Boss event or all other events in general, where you can farm premium items. Some features and items need to be pay only to keep the game running and for free; and those items can not only be unwanted items but interesting ones, too.


    Ezt valaki bírja ki nevetés nélkül :/ Több ezer SÉ-t kell befektetni ahhoz, hogy az új kontinenst valahogy bírjad és ne csak döglődj. Számlára ható tárgypiaci kelléktárgyaknál megtekinthető, hogy mennyire ingyenes funkciókat kínáltak. 1 hónapos Sung Ma Stat emelő 999 SÉ :censored:

    Mindig tudnak valami szánalmasat írni! Röhej



    #OfflineShopsForFree


    #ComeBackMap1


    Mod megjegyzés:
    Kérlek, legközelebb figyelj arra, hogy a fórum nyelve magyar, tehát fordítást mellékelj az angol szöveg mellé.
    Köszi!

    ninnalány

  • Aha, szóval elég egy alap dolgot, melynek a játék részének kellene lennie prémium terméknek minősíteni és onnantól el kell fogadni, hogy külön fizetni kell érte. Csakhogy az offline bolt nem feltétlenül a játékos számára kényelmi funkció, hiszen a szervert terhelik a boltok, illetve nem feltétlen a játékos bűne az instabil szervereknek köszönhető ledobálás és a boltolás nehézsége. A boltolás a játék szerves része, s mint olyan nem lehet kiváltság ennek a stabil lehetősége, és az sem fair, hogy a játékosok ha pl. a gépüket és a rezsijüket kímélni szeretnék, akkor a GF felé kell ugyanazt ( sőt talán nagyobb összeget) kifizetni. Mindannyian tudjuk, hogy még napi 0-24 óra boltnál sincs garancia érdemi haladásra, számos játékban az offline bolt nem prémium de gondolom ezt sokan kifejtették már.

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • Sokat teleportálok egy nap a kereskedő mapra, észrevettem, hogy mindig valahol máshol érkezek be a pályára, de most először fordult elő, hogy teleportálás után a falba érkeztem meg messze bármilyen járható úttól.

    Ezt lehet venni hibának, panasznak és javaslatnak is, a cél adott, lehet továbbitani a GF felé, mint fix spawnpont létrehozása.

  • Az nem tudm volt-e mar kérdés, de megkerdezném. Ha wonba kiteszrk valamit pl 300 wonba annsk is le vonja s bolt a 3% at adonak vagy csak a yangnál? Wonba kitett árú esetén ha1 wonert vesznek valamit a bolton levő yangbol is tud adót vonni?

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • wonból nem von adót

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Várható valami megoldás a börtön mapra portolásnál a falba érkezésre? Csak tegnap 2 karimmal sikerült oda portolni. Nem értem, hogy egy ilyen egyszerű probléma megoldására miért kell lassan 4 hónapot várni...

  • Kérdésem lenne a prémium magánbolttal kapcsolatban.

    Eddig úgy működött, hogy a leltárban, valamint a prémium magánboltban lévő yang összege nem haladhatta meg a 2milliárdot. Resi óta már ennek a kettőnek összege nálam már kb. a 3milliárd yangot karcolja. Szóval, ha a magánboltba elérem a 2milliárd yangot, mi fog történni? Emelték a limitet, vagy nem adhatok el több tárgyat, amint elérem a 2milliárdot?



    Áthelyeztem. Dreamy

  • a leltárban, valamint a prémium magánboltban lévő yang összege nem haladhatta meg a 2milliárdot

    A bolt kirakása pillanatában.

    Hiszen utána játszhatsz, yangot gyűjthetsz, stb.


    Ha 0 yang van a leltáradban és kiteszel egy tárgyat 1.999.999.999 yangért, majd játszol, az nem befolyásolja a magánboltod.

    Tehát el fogod tudni adni a tárgyadat, még ha időközben lett a leltáradban pl 1 milliárd yang.

    Ha a leltáradban lesz pénz, és időközben eladtad a magánboltodban az árudat, akkor, csak annyit tudsz kivenni a pénzedből (a boltból), hogy a leltáradban ne legyen több, mint a megengedett.

    És addig nem fogsz tudni újra boltot nyitni, vagy módosítani a boltod, amég nem rendezed a megengedett yang mennyiséget a leltáradban. (hogy a 2 összeg ne haladja meg a 2 milliárdot)


    Tehát a 1.999.999.999 yang feletti rész a magánboltban marad mindaddig, amég a leltáradban nem lesz megfelelő az összeg.


    Elvileg semmi nem változott, ez eddig is így működött.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍