📱 20.5 verziĂł kibeszĂ©lƑje 📱

  • A vĂĄrva vĂĄrt csĂŒtörtök! NĂ©zzĂŒk milyen az offline bolt, menyibe kerĂŒl, milyen a Piac tĂ©r? FrissĂ­tĂ©s fut :) lesz valami:) Hiba a szerver kapcsolatba! :?: MĂĄris? Mi van? Mi törtĂ©nt? :/ 16;15

  • Sziasztok! MegnĂ©ztem a javitĂĄsok listĂĄjĂĄt hĂĄt egy kĂ©sz röhej! A legfeleslegesebb javĂ­tĂĄsokat csinĂĄltĂĄk meg! Azt hogy stabilabb legyen a kliens nem lehetne megcsinĂĄlni? Ne zĂĄrjon be ĂĄllandĂłan pĂ©ldĂĄul?!

  • Sziasztok! MegnĂ©ztem a javitĂĄsok listĂĄjĂĄt hĂĄt egy kĂ©sz röhej! A legfeleslegesebb javĂ­tĂĄsokat csinĂĄltĂĄk meg! Azt hogy stabilabb legyen a kliens nem lehetne megcsinĂĄlni? Ne zĂĄrjon be ĂĄllandĂłan pĂ©ldĂĄul?!

    Én pĂ©ldĂĄul soha egyik hibĂĄval, vagy problĂ©mĂĄval sem talĂĄlkoztam az Ă©vek sorĂĄn a felsoroltak közĂŒl, nem is Ă©rtem, hogy ezeket a dolgokat honnan szedik elƑ, vagy hogy hĂĄny embernek kell egy ilyenfĂ©le hibĂĄt jelenteni, amik szerintem soha nem is lĂ©teztek.

    (KivĂ©tel: kereskedƑ ĂŒveg, de a leirĂĄs alapjĂĄn nem törtĂ©nt vele semmi vĂĄltozĂĄs)

  • Én pĂ©ldĂĄul soha egyik hibĂĄval, vagy problĂ©mĂĄval sem talĂĄlkoztam az Ă©vek sorĂĄn a felsoroltak közĂŒl, nem is Ă©rtem, hogy ezeket a dolgokat honnan szedik elƑ, vagy hogy hĂĄny embernek kell egy ilyenfĂ©le hibĂĄt jelenteni, amik szerintem soha nem is lĂ©teztek.

    (KivĂ©tel: kereskedƑ ĂŒveg, de a leirĂĄs alapjĂĄn nem törtĂ©nt vele semmi vĂĄltozĂĄs)

    Nem szedjĂŒk hibĂĄkat elƑ nĂĄlam is csomĂł hiba fent ĂĄll

    És kb azĂłta vannak miĂłta gf kliens bejött elƑtte semmi se volt kb.. De ez nem ez a rĂ©sz ahol ki kell beszĂ©lni. De amit Ă­rtak hiba javĂ­tsnak irtĂł kevĂ©s ....

    Az Ă©let nem arrĂłl szĂłl, mivel töltöd el az idƑt, hanem inkĂĄbb arrĂłl, hogy hogyan.

  • A jĂĄtĂ©k tesztelĂ©se sorĂĄn technikai problĂ©mĂĄba ĂŒtköztĂŒnk. Jelen ĂĄllĂĄs szerint elƑrelĂĄthatĂłan 18:00 Ăłrakor nyitjuk meg a szervereket, azonban a problĂ©ma jellege miatt elkĂ©pzelhetƑ, hogy csak kĂ©sƑbb. MegĂ©rtƑ tĂŒrelmeteket köszönjĂŒk!

    Ez a legutĂłbbi informĂĄciĂł.

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • 7% adĂł a sima csomĂłval Ă©s a kasmĂ­rral nyitott boltokra. 3% adĂł a prĂ©mium boltra. A mapot kibƑvĂ­tettĂ©k, elfĂ©r rajta rengeteg bolt lagg nĂ©lkĂŒl. Amit mĂ©g meg lehet emlĂ­teni a sunyiba törtĂ©nƑ erƑsĂ­tĂ©s mobokra nĂ©zve. Ugyanabban a felszerelĂ©sben nem megy a fejlƑdĂ©s sokaknak autovadĂĄszatban.

  • Ez a 3napos ingyen prĂ©mium csak fƑ kadin jelent meg 96 Ă©s 115 son boltoson noku :D ez hogy is van

    Edit :Ha cserezek kicsiken nem jelzi :)

    Az Ă©let nem arrĂłl szĂłl, mivel töltöd el az idƑt, hanem inkĂĄbb arrĂłl, hogy hogyan.

  • ElƑzetes hĂ­rek alapjĂĄn a PrĂ©mium offline bolt egy hĂ©tre 160 SÉ-Ă©rt vĂĄsĂĄrolhatĂł meg. Azonban ez mĂ©g nem hivatalos :D Mindenesetre "szuperĂŒl" hangzik!

  • sunyiba törtĂ©nƑ erƑsĂ­tĂ©s mobokra nĂ©zve

    Keydoran Esetleg lehetne hibakĂ©nt jelezni a HibajelentĂ©sekben. ElĂ©ggĂ© hosszĂșra nyĂșlt a verziĂł betĂ©tel, lehetsĂ©ges, hogy elromlott valami. Volt mĂĄr ilyenre pĂ©lda, ha visszaemlĂ©kszel.

    kicsiken nem jelzi

    Szerintem karakterre van. Amelyik karimmal 2 napja léptem be, azon nincs. Amelyikkel tegnap, azon van.

    „A legjobb Ă©s leggyönyörƱbb dolgokat a vilĂĄgon nem lĂĄthatjuk Ă©s nem Ă©rinthetjĂŒk. Csakis a szĂ­vĂŒnkkel Ă©rezhetjĂŒk Ƒket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszsåg olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és råadåsul örökre." - Alessandro Baricco


    â€ïžđŸ§ĄđŸ’›đŸ’šđŸ’™đŸ’œđŸ€ŽđŸ–€đŸ€

  • Ime egy csodĂĄlatos frissitĂ©s .... ha sima boltod van 7% adĂł ha meg prĂ©m 3%....... ezzel azt Ă©rtĂ©k el hogy az ĂĄrak mĂ©g fennebb mennek. A be nem harangozott moberƑsitĂ©srƑl ne is beszĂ©ljĂŒnk :) erdƑben az autĂłs kari eddig elment Ă©s most haldoklik. Amit meg hozzĂĄ kell tenni hogy egyes forrĂĄsok szerint 160sĂ©/7 nap lesz a prĂ©m sohop :) Azt szeretnĂ©m kĂ©rdezni hogy a GF gondolkodik is vagy csak azt teszi be a jĂĄtĂ©kba amit Ă©jjel megĂĄlmodik :) Én szerintem ez egy szimpla yang kivonĂĄs a szerĂłrĂłl de persze a szemedbe mosolyog Ă©s azt mondja hogy megmenti RykusentƑl a boltokat de közben jĂłl kiveszi a zsebedbƑl a pĂ©nzt :)

    Hallgass a fĂĄjdalomra, mert a fĂĄjdalom törtĂ©nelemtanĂĄr Ă©s jĂłs is egyben. A fĂĄjdalom megmutatja, hogy kik is vagyunk. NĂ©ha olyan erƑs, hogy Ășgy Ă©rezzĂŒk, mintha haldokolnĂĄnk, de vĂ©gtĂ©re is csak az Ă©l igazĂĄn, aki mĂĄr meghalt egy kicsit.


    Jinno
    WP Sura:sk10:
    Penge P , FĂ©lelem P , VĂ©rtezĂ©s P , ÖrvĂ©ny P , ÚjjcsapĂĄs P , KioltĂĄs P
    CĂ©h: Revolution
    Karakterek : RaiYouzo , xRaiYouzo , xBadFurry ,

  • Sziasztok lĂĄnyok Ă©s srĂĄcok!

    Eme remek ĂșjĂ­tĂĄssal vĂ©gleg kivĂ©geztĂ©k a jĂĄtĂ©k PVP rĂ©szĂ©t,mostantĂłl egy Barbi mesĂ©re fog hajazni a jĂĄtĂ©k!

    ArĂłl nem is beszĂ©lve,hogy sok kapcsolat "barĂĄtsĂĄg" szĂŒletett egy jĂł kis map1 csetepatĂ© közben, utĂĄn! Volt lehetƑsĂ©g megismerni mĂĄs jĂĄtĂ©kosok harcmodorĂĄt, erejĂ©t, kĂ©pessĂ©geit. RĂ©szemrƑl mĂĄr nem is bĂĄnom,hogy hanyagolom ezt a jĂĄtĂ©kot,igaz egyedi stĂ­lusban harcoltam,de szerettem a csetepatĂ©t!

    Üdv.: fincsi

  • ezutĂĄn majd mentek megbeszĂ©lni a dolgokat vagy pvpzni map1en.. ez most ilyen ez van ezt el kell fogadni aki pvpzni akar megy pvpzni map1re ugyanĂșgy szĂłval nem kell a rinya bĂĄr amĂșgy elĂ©g lett volna hogy map1en minden bolton ĂĄt lehet futni Ă©s nem lehet leverni Ƒket, ehhez miĂ©rt kellett ch0? ezt map1en is meg lehetett volna oldani

  • VĂĄrom a stadionokat Ă©s a focipĂĄlyĂĄkat abbĂłl a sok "adĂłbĂłl" ami a kereskedĂ©sre fog ezentĂșl elĂșszni...

    kívåncsi vagyok hogy a segélyt vagy a nyugdíjat vajon mikor vezetik be... Ja de vårj... akkor ez most nem lopås?

  • Amit mĂ©g meg lehet emlĂ­teni a sunyiba törtĂ©nƑ erƑsĂ­tĂ©s mobokra nĂ©zve. Ugyanabban a felszerelĂ©sben nem megy a fejlƑdĂ©s sokaknak autovadĂĄszatban.

    Nem erƑsĂ­tettek sunyiba a mobokon. A hibĂĄt jeleztĂŒk illetĂ©kesek felĂ©, mĂĄr tudnak rĂłla. RemĂ©ljĂŒk, mihamarabb Ă©rkezik rĂĄ javĂ­tĂĄs.

    sirmusrsig.jpg

    Sig by: IsidarMithrim

  • Nekem eddig tetszik...de azĂ©rt 160 sĂ©/7nap kb. 3-szor annyi mint amit szĂĄnnĂ©k rĂĄ ^^

    ElĂ©g rossz megoldĂĄs az, hogy a kereskedƑ mapon kell lenni, hogy betehess ezt-azt az offline boltodba, mert Ășgy remĂ©ltem majd akĂĄrhonnan lehet...ez sajnos mĂ©g több kĂ©pernyƑ feketedĂ©st fog generĂĄlni, mert +2 portolĂĄst jelent.

  • Tegnap este mĂ©g 4-5 bosst ĂŒtöttem ochaoban egyszerre, 84% szĂ©l deffel. Most 2db földhöz vert 99% deffel. ErdƑben beĂĄlltam rombolĂłk közĂ© Ă©s ĂŒtöttem Ƒket vĂ­gan. Most a 100-as kƑ majdnem leszed. Felraktam kĂ­vĂĄncsisĂĄgbĂłl egy jĂĄdĂ©t, hogy 100% defem legyen, hiĂĄba. Kiskarikkal köpizve sziliztem, most nem tudok. Valaki vicces volt.


    update: A kliens portolĂĄs közben ugyan Ășgy kifagy, mint eddig... De azt mĂĄr le se sz...


    Figyelmeztetés
    TrĂĄgĂĄr tartalom

    ninnalĂĄny

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Nekem kifejezetten tetszik az Ășj boltrendszer semmi gondom vele csak persze remĂ©lem nem annyi lesz az ĂĄra mint amit beharangoztak.

    Akkor nem fog tetszeni.

    Ma 14.00-tĂłl rendkivĂŒli resi gondolom a mobok miatt. Mondjuk ez nem rendkivĂŒli mert a nagy resik utĂĄn mĂĄsnap mindig volt egy kisresi.

    Egész eddig ezen ment a sirås hogy leverik a boltokat most meg azért hogy nem lehet leverni, komolyan nem értelek benneteket :)

    Nagyon remélem hogy egy max 10-20 sé lesz az offline bolt egy hétre. Ha maradna a 160 sés verzió ( ami kb 6 won/ hét ) az agyament ötlet lenne.

    Nem beszélve a plusz adóról.

    Értem Ă©n hogy yangot akarnak kivonni de ez azĂ©rt mĂĄr bicskanyitogatĂł pofĂĄtlansĂĄg.

    Mondjuk megvan a logikĂĄja: Úgy is azok fogjĂĄk megvenni a sĂ©s boltot akik tele vannak lĂ©vel Ă©s attĂłl szedik be a sĂĄpot ai meg karcsĂș az nem fogja Ășgyse megvenni Ƒk csak az adĂłbĂłl veszik ki a nagyobb rĂ©szĂŒket. De Ƒk meg ne kereskedjenek hanem farmoljanak ( Na ez volt a cinizmus )


    Szóval megin a szokåsos metin módszer : az alapötlet jó a kivitelezés megint ***.


    Figyelmeztetés

    trĂĄgĂĄr tartalom

    ninnalĂĄny

    Edited once, last by ninnalany ().

  • AlapjĂĄban vĂ©ve pozitĂ­v fejlesztĂ©snek tartom az egĂ©szet ( bĂĄr Ă­gy a map1es balhĂ©kat , PvP-ket körĂŒlbelĂŒl megöltĂ©k, na nem mintha engem Ă©rintene ).


    KereskedƑ map elfĂ©rt mĂĄr a jĂĄtĂ©kba, az adĂł mondjuk csĂ­pƑs, de a mostani frissĂ­tĂ©ssel csökkenteni fogjĂĄk, pont ahogy tegnap sejtettem: a 3-1% mĂĄr teljesen korrektnek tƱnik.

    Az elementĂĄldefek miatt tudom hogy sokan fel vannak hĂĄborodva, Ă©n is megĂ©rzem az erdƑs karin, de minek utĂĄn egy 1 hetes karira bĂĄrki felpakol 100+ szelet Ă©s vĂ­gan autozik bĂĄrhol, szerintem teljesen Ă©rhetƑ ha ezen azĂ©rt igazĂ­tani akarnak.


    SD2-3 ba mostmĂĄr villĂĄm Ă©s tƱzdefet jelez, sokan Ă­rtĂĄk hogy nem lehet fejlƑdni, ami meglepƑ, mert voltam bent kiskarival Ă©s az Ă©g vilĂĄgon semmi vĂĄltozĂĄst nem vettem Ă©szre.


    VĂ©gezetĂŒl pedig szeretnĂ©m megköszönni a teamnek / kifejezetten Darcoon / a gyors informĂĄciĂłkat. JĂł lĂĄtni hogy vĂ©gre relatĂ­ver gyorsan közlik velĂŒnk hogy mi a helyzet.