Mi az, ha eldobod +6, ha felveszed +7?

  • Sziasztok!

    Tegnap egy érdekes hibával találtam szemben magam. Fejlesztettem (volna) a zodi tőröm, de annyira és annyiszor letörte hogy inkább kidobtam. Később felvettem, majd látom hogy +6 helyett +7-est kaptam, persze ez csak a chat részben volt így kiírva, valójában +6 maradt. Szintén ugyanez történt a +3-asommal is.

    Számomra ez egy elég érdekes dolog, és két dolgot jelenthet:

    Mivel ha +8-as, akkor a programban +9-nek veszi, tehát akkor már +10-re nem engedi fejleszteni a zodi tőrt mivel +10-es nem létezik. Tehát akármennyi próbálkozásból SOHA nem fog kimenni +8-ról +9-re. Ami annyit jelent hogy hiába húztam rá több mint 30 mágikus követ és 40+ kovács kézit hogy esélyem sem volt felfejleszteni. Hozzátenném, hogy egy zodi pengét és 2 zodi íjat húztam ki nagyjából 15 darab mágikus kőből +9-re és csak +8-ig húztam kovács kézivel... De akkor másnak hogy megy ki +9-re? Vagy ez az utóbbi időben változott? Húzott egyáltalán valaki az utóbbi időben +9re zodi tőrt?

    A második variáció pedig hogy "csak" egy elírás. Ami megint felvet két illetve több dolgot hiszen egy sima kiírásnál csak kiírja hogy felvetted az X tárgyat ami épp a földön volt, tehát csak azt kell kiírnia hogy mit vettél fel. A másik (jelen) esetben viszont kell egy másik algoritmus az ÖSSZES TÖBBI tárgytól eltérően ami megnöveli a felvett tárgyat +1-el. De miért? Ennél a tárgynál hogyhogy másképp írja ki mint az összes többi tárgynál? (Zodi Glefét és zodi kardot is próbáltam, ezek jók.) Esetleg ennyire össze van kuszálva a forráskód?

    Úgy gondolom hogy ez egy elég nagy hiba. Hogyha az első és a legrosszabb variációt nézzük akkor egy szinttel nagyobbnak veszi a zodi tőrt, akkor sokan buktak ezzel mivel kapásból esélytelenül álltak hozzá a +9-es fejlesztésnek. Kivéve hogyha valaki húzott mostanság +9re akkor inkább csak egy elírás lehet de még akkor is felvet pár kérdést. Képet csatoltam. (A másik tőr a +3-as) de ki lehet próbálni.


    Ti mit gondoltok? Sikerült valakinek mostanában +9re húzni zodi tőrt?

  • Fa fülbevalóval, és Fa karkötővel is hasonló a szitu, csak épp fordítva.

    Veszel a vegyinél, rádobod a kovira, a +1-est eldobod, és azt fogja írni a chaten mikor felveszed, hogy +0-ás kapott.


    (de akár nagyobb szinten is, ugyanezt produkálja)


    Ez már elég régóta (=hónapok, évek) jelen van pár tárgynál.


    A probléma ismert.

    (A chatre rosszul kerül ki a szint, de ez a tárgy valódi szintjét nem befolyásolja. Húzáskor a tárgy eredeti szintjét írja ki, ez miatt nem kell aggódnotok)


    Témát zártam. Dreamy

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • dreamy

    Closed the thread.