Kérdés régen használt accountról

  • Szia!


    Már a GF klienses bejelentkezéssel léptél be tavaly? (elvileg igen, de a kérdés inkább arra irányul, nem-e tavalyelőtt-e az a tavaly :) , 2019. szeptembere óta van a gf klienses belépés).


    Érdekes , hogy nevet nem kellett adnom a karakternek , automatán a régit kapta .

    Ezt én személy szerint nem értem, hogy mire gondolsz.


    A legjobb dolog amit tehetsz:

    https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=hu

    nyitsz egy jegyet, és a jegyrendszerben érdeklődj az accountod felől, ott biztosan meg tudják mondani, hogy mi van vele.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Tehát volt egy Mortein nevű surám ami 100 as vagy 101 es szintű volt . Tavaly valamikor még simán beléptem a jelszóval ami nekem meg volt hozzá . Most nem engedett belépni ezzel az új kliensel . 10 karakteres jelszót kért , a másik 9 ből állt . Beregisztráltam egy új jelszóval és a Mortein nevű karakter előjött , ugyanúgy suraként 1 es szinten , pedig karakter nevet és a kék színt nem kérte .

    Edited once, last by rgyula65 ().

  • Az új klienses belépésnél először egy GF azonosítót hozol létre, majd ehhez kell csatolni a régii metines id-d.

    A GF azonosító nem automatikus dolog, nem úgy működik, hogy a kliens előtt ez meg ez volt a felhasználó nevem meg jelszóm, akkor az lesz a kliensé is. A metin id-ket hozzá kell adni.


    Itt találsz leírást:

    Tippek-trükkök Gameforge kliens


    Továbbra is azt javaslom, mindenképpen a jegyrendszerben érdeklődj.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Supporton informálódni? :D 3 naponta egy CTRL+C, CTRL+V válasszal? :D jobban jársz haver ha csinálsz egy új accountot mert a support vagy totálisan alkalmatlan, vagy nincsenek elegen, vagy csak le van ***, de valami gáz fixen van. :)


    Figyelmeztetés

    provokáció, trágár tartalom

    ninnalány

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni én is az acc-ommal kapcsolatban.

    Szerveregyesítés után még beléptem a játékba, (Continuum szerver), majd pár hónap után ismét beléptem volna, de a rendszer jelszó változtatást kért.

    Az email címem amire a karakteremet regeltem már inaktiválódott(?) (és másodlagos email címet sem állítottam be), és nem tudok belépni a jelszó hiánya miatt a játékba.

    Az összes lehetséges jelszavammal próbálkoztam már, tényleg rengeteggel minden kombinációban, de az is eszembe jutott már, hogy ellopták az acc-om.

    Szóval az azonosítómat tudom, de a jelszavamat nem és bekérni sem tudok újat az email cím miatt.


    SÉ-s karakter volt, rengeteg időm van benne, ezt szeretném tovább építeni a játékban, nem szeretnék újat kezdeni...


    Kérlek segítsetek, mit tudnék tenni?

  • A legjobb dolog amit tehetsz:

    https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=hu

    nyitsz egy jegyet, és a jegyrendszerben érdeklődj az accountod felől, ott biztosan meg tudják mondani, hogy mi van vele.


    Amit még kipróbálhatsz: újra regisztrálod az emailedet (ha megszűnt valóban), és megpróbálsz jelszó emlékeztetőt kérni.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Sziasztok!


    2018 óta nem játszottam és most elkapott egy kis nosztalgia.

    Nem találom a karaktereimet, de úgy tudom, hogy valamit kellett intézni, hogy az összevont szerveren fent legyenek.

    Mit csináljak, hogy viszontlássam őket?



    Témákat összevontam, kérlek olvass vissza ebben a témában, megtalálod a megoldást.

    Dreamy

  • Sziasztok nem tudom pontos dátumot, kb 2010-2015 Felhasználó. Nem sikerül aktiválni egy másik régit sikerült. Tudna valaki segíteni? Előre is köszi!

  • ha ugyanúgy próbáltad, mint a másikat és nem sikerült, akkor a legjobb, ha a jegyrendszerben érdeklődsz a felhasználód után.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍