Kirakós-kódok játék kibeszélője

  • Ugyan senki se kérte, de összerakosgattam a 2 képet, hogy egybe is láthatóak legyenek, kicsit át kellett méreteznem így annyira nem lesz tiszta, de a lényeg látszik.

    Ha valakinek van fölös fél perce küldje el miféle csodát nyert a kupon kóddal ha már megkapta.




    Témákat szétválasztottam, új témát megnyitottam, itt lehet erről a játékról beszélgetni.

    Dreamy

  • dreamy

    Changed the title of the thread from “Kirakós-kódok darabjai” to “Kirakós-kódok játék kibeszélője”.
  • Sziasztok lányok és srácok!

    Nos érdekesen zajlanak itt a fórumon a dolgok ismét.

    Van ugyebár egy játék,verseny aminek vannak nyereményei. Nem,hogy a nyereményeket nem tudni mik is azok,de még a nyertesek névsorát sem lehet közzétenni? Azt már csak halkan jegyzem meg,hogy a helyes kódot sem teszik közzé.

    Ez nekem kicsit unszimpatikus húzás, és ismét elgondolkodtató. Kik nyertek,mit nyertek, egyáltalán nyert valaki bármit is?

    Üdv.: fincsi a közellenség

  • Szia előzőn én nyertem.

    Meg levan írva első 6 aki helyesen eltalálja az nyer.

    Nyeremény amit kaptam szerintem nem rossz volt azért.

    7napos Donie,2db 100as aura tűz runa, 5db konci, 5db 40es optoló, 5db 110 is cuc megvilágosodás kódex ,1 ládi volt, 5port gyűrű, 2-2 piros kék elixir aszem ennyi volt. Ha ennyivel segítettem neked.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Azt már csak halkan jegyzem meg,hogy a helyes kódot sem teszik közzé.

    Néha tényleg csak olvasni kellene...


    Hétfői bejegyzés:

    Helyes kód: 63AGH91X

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Hú, de vissza kell fognom magam, most, hogy ide beírok. Az a helyzet, hogy tegnap még ebben is talált valaki csalást, de láttuk: a felhasználók tiltva lettek a fórumról. Ezt köszönjük a Fórum-csapatnak, mert igen csak unfair, ha valaki kétszer kommentel, multiregisztrál, és társai. Továbbá: HopeGirl és én - de persze gondolom mások is, hétről hétre összedugjuk fejünket, rakosgatjuk, pakolgatjuk, míg fincs szavaival élve elképzelhető, hogy mások csak a CTRL+C CTRL+V billentyűkombinációk segítségével nyernek. Legközelebbre javaslat: PRIVÁT formában küldje mindenki a kitalált kódját, mert van, aki tényleg rászánja az időt, mint Bajusz43 , de van, aki nem. Ez most nem az ujjal mutogatás órája, de azért mélyen magunkba nézve jogos, amit írok.

  • 7. ként írtam és később láttam,hogy a többieknek is az lett a megoldás.;(

    A világ a példád miatt változik, nem pedig a véleményed miatt.

  • Biztosan lesz még, mert el lett kezdve a thread.;)

  • A tegnapi új játék beharangozása után, én már nem vennék rá mérget, hogy a héten lesz :S

    Egy újabb kirakós helyett jöjjön inkább néhány bevezető az új frissítésről, amit a napokban fogunk leközölni.

    Más fórumokon is csak ez az ötletelős téma lett a hétre kitéve, kirakóst nem találtam.

    Esetleg Perculia segít nekünk majd ennek a talánynak a megfejtésében. :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Perculia

    Closed the thread.