Teleportálás utáni fekete kép

  • Bár nem GF klienssel kapcsolatos, de így 1 év után kezdhetnének már valamit a portolás utáni fekete képpel.. ilyen hibák egy béta verziónál elfogadhatóak talán




    Témákat szétválasztottam. Dreamy

  • dreamy

    Added the Label Játék
  • A teleportálás utáni fekete képet én speciel ma tapasztaltam először, amikor Tűzföld felé mentem. Egy laza 2-3 percig teljes sötétség, majd azt követően minden ment a maga kerékvágásában. Más MAP-ra való portolás esetén ugyanezt nem vettem észre.

  • Nálam 95mapnál van meg meleynél 80% ban mindig kapok mind 2 nél ezt téleg meg lehetne már oldani.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Igen ez a 95-ös mapon a legvalószinűbb, ochao templomba való belépésnél ritkább, de az erdőbe történő teleportnál kb. 90% hogy feketedik (nekem legalábbis).

    Sokéves hiba a feketedés, ellenszer nincs, nem is lesz.

  • Map1-ről templom elé ->feketedés

    templomból ochaoba -> feketedés

    ochaoból erdőbe ->feketedés

    erdőből thrymre ->feketedés

    erdőből map1-re ->feketedés


    Köszi, kihagyjuk ezt a Boldog órát is, selejt áruért nem fizetek :thumbsup:

  • Én is kapcsolódik hozzá

    Elsőnek meleyről ki jövet

    Utána map1menet, ahogyszor mentem ma map1re bárhonnan FEKETE KÉP...

    Jó lenne megoldani már .:(((

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Nekem is történik nagyon gyakran ez a bug. De észre vettem hogy csak akkor ha pl portolás előtt jártam az alkimista boltjánál vagy a vegyesnél és utánna portoltam gyűrűvel vagy esetleg a sima portosnál ( persze miután le járt az a 10mp is).
    Remélem ez segít és tovább tudjátok adni a GF nek.

  • Múltheti friistes meg a mostani óta 95 map ki-be meg piacmapra ki-be menet 80 % ban fekete kép ami már picit bosszantó van más is de az a 2 leggyakoribb esett.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Amióta nem nyúlok portolás előtt ( jóval) az alkímiához, nem fekete a kép portoláskor. Ha mégis valamiért megnyitnám az alkim ablakát, akkor karicserézek portolás előtt.

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • na igen most hogy sphiro írta beugrott hogy mindig felvettem az alki küldit vagy leadtam vagy bármi alkis dolog rögtön beadta a feketét és most pár napig nem játszottam alkihoz se mentem és amikor portoltam 1x nem jött a fekete kép

  • Mai resi után Zodi runra be menve 3x fekete képet kaptam is amint vissza engedett ki is rakott ez resi elege jól sikerült.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • nagyon idegesítő megint ez a fekete kép dolog és ne azzal gyertek hogy az illetékesek már dolgoznak rajta mert fix hogy nem dolgoznak rajta..minden reggel alkisnál kezdek aztán port és fekete kép.. utána elmegyek ochaoba és belépni se tudok mert fekete kép.. utána megyek erdőbe fekete kép.. 3x kellett bezárnom míg eljutottam erdőbe.. ez normális? HÁT PERSZE mert a gfről beszélünk