Céhtelek

  • Sziasztok,


    Azt szeretném megérdeklődni, hogy az üres céhtelkekre (pl.: map1-en) mikor és hogyan lehet majd szert tenni?
    Jelenleg nincsenek telekőrök, nem tudom vissza kerülnek e valaha, vagy más módon lesz elérhető később a telek.

    Üdv: hetpet17

  • Jelenleg nincs szabad telek, ezért nem is látod a telekőrt. Térképen üres tájnak írja de csak azért mert nem épített rá a tulaj. Hogy mikor lesz azt nem lehet tudni, javaslom hirdesd hogy telket veszel. Akad olyan játékos akinek 2-3 telke is van csak más-más karakterrel tudja magáénak.

  • Ez nem így van.

    Az üres tájaknak nincs gazdája, még nem osztották ki. Ezért nincs telek kezelő.

    (Már ha Magyarország szerverről beszélünk)


    Ez 2019.05.28-a óta van így (1 éve és 1 hónapja)

    Karbantartás 05.28-án


    Témának volt kibeszélője is:

    Karbantartás 05.28. - Megnyílnak a céhtelkek

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Kék map1-en két hely is van ahol semmi nincs, üres tájat ír viszont megvenni sem lehet mert nincs npc :) (lvl20 céh-vel próbáltuk úgy hogy a céh vezetője is ott volt) én ebből kiindulva írtam le és azok a helyek régóta így vannak


    Edit: nem kötekedés képpen írtam ne értsd félre :)

  • Én meg csak ismételni tudom önmagam :)

    Az üres tájaknak nincs gazdája, még nem osztották ki. Ezért nincs telek kezelő.

    Persze hogy régóta.

    De ezek a helyek osztás után maradtak, és nem tettek rájuk kezelőt, bizonyára nem véletlenül, csak megfeledkezhetett a Gf erről :)

    Szóval oda hiába állsz 5 hadtesttel is, vagy 40-es szintű céhhel a hátad mögött, akkor sem jelenik meg semmi rajta.


    Normál esetben a telek kezelőt céh nélkül is látod, ahhoz nem kell céhben lenni. De itt nem normál eset áll fenn.

    Ez szándékosan van így.


    Én csak azt nem értem, hogy miért nem osztották ki később. (hisz eltelt több, mint egy év)

    Mert ha csak simán ráteszik a telek kezelőket, az nem lenne szerintem fair dolog.


    ui: személyes véleményem: én egyáltalán nem tennék map1-re telkeket, kizárólag csak céhterületre :) dehát ez már más gondolat.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Jegyzet: dupla postra engedélyt kértem.

    Mert ha csak simán ráteszik a telek kezelőket, az nem lenne szerintem fair dolog.

    Nos lám lám....

    Mélységesen fel vagyok háborodva.


    Már nincs üres telek.


    Grat, hogy időben be volt harangozva! Ja, nem :crazy::doofy:


    Nevetséges....:puke:

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Gondolkodtam én is a telekvásárlásba de mivel májusba nem vettem most már reménytelen. Van akinek van 2-3 céhtelke is és igen lehet venni. Kézalol, kemény forintért (nem yang, nem won, forint). Ez egy óriási üzlet lett! Aki pedig lemaradt a májusi osztásnál, annak nem is lesz ha nem akar tízenezreket rááldozni.

  • Nem osztás volt. Megnyíltak.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Én leírtam már:

    Grat, hogy időben be volt harangozva! Ja, nem :crazy::doofy:

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍