Ellentét - kibeszélő

• Én már 2011-ben is követtem, szerintem nagyon jó kis történet.

Izgalmas, érdekes :)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

🐰 🥕 🐣 🐝 🌸 🐝 🐣 🥕 🐰

• Én is követője vagyok eme történetnek... Folytatást várom :)

Az élet túl rövid, másoknak felelj meg! Tedd azt, amit tenned kell, de soha ne bánd meg!
    Egyszer élsz! Tied a döntés: A lehetőségeid mennyire használod ki!

• Sajnos a legelején lemaradtam, és jelenleg nem tudom olvasni, de igyekszem bepótolni. Jó kis sorozat, csak így tovább!

• Én is olvasom! Csak kár, hogy az író egy gyökér :D

Ezen most felnevettem :D

Az élet túl rövid, másoknak felelj meg! Tedd azt, amit tenned kell, de soha ne bánd meg!
    Egyszer élsz! Tied a döntés: A lehetőségeid mennyire használod ki!

• A történeted nagyon tetszik , kevés időm van olvasni de amikor van időm ilvasom. Csak igy tovább !

„Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

• Én is olvasom! Csak kár, hogy az író egy :D

Amúgy érdekesen csűröd-csavarod a storyt. Most arra gondoltam, hogy visszaolvasom azt, amit még jó pár évvel ezelőtt elkezdtél, kíváncsi vagyok arra is. Ügyes, vártam már a mostani epizódot.

• Hát, ez tulajdonképpen ugyanaz, csupán kijavítva benne egykét dolog, továbbá van ami teljesen másképp lesz, vannak új szereplők stb. :) Meg ugye az akkori story jó része elveszett a fórummotor cseréjekor és sajna nem volt róla mentésem.

Jah és köszi a visszajelzéseket, jó tudni, hogy nem csak magam szórakoztatom vele :D

" Equ, neked mindennap arra való, hogy kipihend az előzőt."
    [rembrant]

• Equalizer Annyira nem vagyok régi fórumozó, de akkor nem kezdek bele abba, mert a mostani nagyon tetszik. Egyszerre bedobhatnál mindig 2-3 részt, és ne hagyd abba sose!:)

• Hát egyszer azért vége lesz a történetnek. Ahogy az időm engedi úgy írom csak ez olyan, hogy ha erőltetem akkor az meglátszik a végeredményen is. De azért igyekszem és köszi :)

[rembrant]

• Az elkészült harminc fejezetet végig olvastam, lelkesen várom a fojtatást. :)

„Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

• Sajnos nagyon elfoglalt vagyok mostanában és lehet ez az állapot kitart az év végéig. Ugyanakkor a történetet szeretném még Karácsonyig befejezni, már nincs sok hátra. :)

[rembrant]

• Na, elnézést a hosszas inaktivitáért, Karácsonyig ígértem aztán közbejött sokminden (egyrészt, hogy bevérzett a bal szemem aztán annak a képernyő fénye nem jó). Szóval hamarosan jön a folytatás :)

(ha még olvassa bárki is :D)

[rembrant]

• Természetesen még tart a történet, csak annyi minden kaki lebeg most a fejem felett, hogy egyszerűen nincs időm rá. Ha meg nagyon erőltetném az csak úgy is nézne ki. Szóval a storyt kérem nem zárni, archiválni. :)

[rembrant]