Bug or feature? Íj -> alaptámadás

  • Sziasztok! :)


    Pár napja kezdtem a játékot (jó-pár év kihagyás után) és egy olyan jelenséggel találkoztam, amire nem emlékszem, de nem is kaptam korrekt választ játékon belül. Élni szerettem volna az auto-vadászat lehetőségével (íjjat használva, megspórolva a futkosás idejét). A helyszín MAP2 lett volna (kegyencek-vad gyalogos katonák..) Azonban 5 perc után ránéztem a karakterre és igencsak meglepődtem. A ninjám gyakorlatilag 0 manán (MP) volt. Ez abból a szempontból érdekes, hogy ingyenes auto-vadászatot használtam (tehát se képességek, se italok), ám a furábbik része csak ezután jött: a ninjám továbbra is harcolt, de a támadása csak akkor sebzett, amikor 5+ MP-re regenerálódott. Először azthittem, hogy az Íjász tegez (24-órás) miatt van, de ugyan ez a jelenség mutatkozott bambusznyílnál is. :/

    A lényeg, hogy kipróbáltam ugyanezen módszert tőrrel (ugyanúgy felszerelve a nyilakat) és ott nem csökkent az MP. Azonban ha íjjal lőttem az alaptámadásokat akkor elvett 5 MP / támadás. :pillepalle: Ez eddig is így volt, hogy a lövések manába és nyílba kerültek és csak én nekem nem tűnt fel? Vagy pedig egy burkolt eleme a játéknak? Mert én hiába kerestem, se az íjjnál, se a nyílnál nem írja, hogy a lövés manába kerülne...


    Válaszokat előre is köszönöm! :saint:

  • Nem újítás hanem hiba és valóban nem azért kék a tegezből lőtt nyíl mert mp pontot fogyasztana vagy hasonlók.

    Egy újra bejelentkezés megoldotta a problémámat anno, jó pár hónapja tapasztaltam először, úgyhogy nem mostani hiba, de majd javítják, vagy nem.

  • Ezt én is tapasztaltam. Nekem játékban azt mondták, hogy ez nem hiba. Legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás jáde karkötő. +5-ön ad 3% esélyt MP viszzaállításra. Nekem ennyi van autozó ninjámon és mindig maxon van a manája. A másik megoldás keress bármilyen cuccot 3-5-10% MP szívással. Akárhol ölsz így autoban is maxon marad a mana.

  • dreamy

    Closed the thread.