Magyar csalók külföldi bevetésen!

  • Kis érdekességképp itthagyom, hogy lássa mindenki két csodálatra méltó magyar játékos büszkeségünket, akik miatt egy egész fórum fellázadt. Alig 2 hónapos szerveren már Hidra és Meley solo-t mennek, amit még a legdurvább, legbetegebb német elitjátékosok sem tudnak felmutatni.


    https://board.de.metin2.gamefo…ttet-und-nichts-passiert/



    Riiax - Norrix páros, külföldön is bemutatták tudásukat. A Hidra - meley - zodiákus csalók továbbra is megoldatlan problémát jelentenek MINDEN közösség számára. Cheatblocker 99%-osan működik? Na persze!

  • Kedves Leszóka.;)


    Ha már szép nem vagy, buta ne légy kérlek. Legalább informálódnál mielőtt kínlódsz itt, meg játszod a nagyfiút, közben olyan buta vagy, mint a Hold.


    Első körben tudom, hogy savanyú a szőlő, hiszen a 10 éves pályafutásod, ami egyben az életcélod ahogy elnézem, romba lett döntve még Contin is, laza kis 3 hónap alatt. Lenne hova fejlődnöd.:(


    Másodjára:


    Nem tudom, neked valami idegi berögződésed-e, hogy állandóan Norrix-al emlegetsz. Megnyugtatlak, sosem volt semmi közöm Norrix-hoz, illetve a kedves Disasternek sincs köze hozzá. Elég durva rémeket látsz, mióta rájöttél, hogy még elég kevés vagy.


    Nem tudom, honnan vetted, ezt a buta Meley dolgot is, főleg, hogy 5 tag van a céhemben, akikből 3db 90+.

    Nem baj, valamit csak le kell firkálni nem?:D


    Harmadszor:


    Köszönöm, hogy fokozod a hírnevem, bár több rajongót nem nagyon tudnék elviselni. Akár itt, akár német fórumon, jól esik, hogy ennyire a szívedhez nőttem.


    Negyedik: ( Sok lesz már.:( )


    Szegény Half-ot, és Max-ot zaklatod már álmaidban is, akik végig nevetnek rajtad DC-n, de semmi probléma. Folytasd, jó téma. :v


    Talán 1 hónapja sírtad ki a kicsi lelked, hogy állítólag csalunk, és nézzenek ránk. Sajnos károdra megtörtént, és ezzel megingott a pici lelked.:( Eljött velünk kedves [GA]Wunal Hidrázni, és nevettünk 1 sort rajtad:


    https://prnt.sc/sf4p70 (Legalább egy hibát is felfedeztünk közben, ami jelentve lett. Jaj, ezek a fránya Magyarok mit csinálnak külföldön).



    Visszahallottam, hogy nagyon beleremegtél, hogy mennyi SÉ van a számlámon. Szerinted sosem költök a játékra, és mindent össze csaltam.:( (Bár érdekes, hogy egy [GA], illetve 1 Anti-Cheat program is tisztának lát.:o)


    Egy pici ízelítő, a tegnapi Boldog órából:


    https://prnt.sc/sf4vgw (Tudtommal már láttad azért)


    Aranyos vagy, hogy ennyire aggódsz értem, de nem kell, köszönöm. Próbálj meg kicsit megnyugodni, és tovább kínlódni, hátha egyszer sikerül valami.


    Csak azért írtam ide, hogy megnyugodjon, a kis lelked. Pár helyen olvasgattam már a firkálmányod, jókat nevettem.


    Csak beregeltem ide hamar, hogy megnyugtassalak, és üdvözletem küldjem. Nem kell válaszolnod, mert ide már úgy sem lépek be, hiszen nem itt vagyok.:D


    További szépeket, és próbálj valami normálisabb story-t megálmodni.


    Üdv.


    Figyelmeztetés! Kissbb

    Edited once, last by Kissbb ().

  • Amúgy miért költ valaki ilyen sok pénzt egy olyan játékra, ami grafikailag, élményileg nem hozza a 2020-as szintet, + még a fejlesztőket és a forgalmazót se érdekli, hogy mi lesz a játékkal. Szóval valaki meg tudná magyarázni, hogy mi értelme?

  • Nem kell irigykedni, ez csak az elő példa rá, hogy ez már igen is pay2win játék. Bár az is életcél, hogy egy kihalófélben lévő játékra ennyit költeni... :D Node kinek mi okoz örömöt, magánügy.

    Magyar szerveren lévő nagyok is kereskednek fb-on valós pénzért legyen az akár tárgy vagy won. De persze, mindenki azt pikkeli ki, aki teljesít valamit közel hihetetlen szinten. Minden lehetséges, csak kattints a forgó érmére a bal alsó sarokban ;)

    54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig


    „Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

  • Nem kívánok elferdített mesékre, hazugságokra reagálni. Ennek a témának csak és kizárólag az a célja, hogy az itthonjátszók választ kapjanak arra, hogy Riiax (xFry) és Norrix játékosok miért távoztak rejtélyes okokból ilyen hirtelen. Akit érdekel a választ megtalálja a fentebb linkelt témában. :D


    Első körben tudom, hogy savanyú a szőlő, hiszen a 10 éves pályafutásod, ami egyben az életcélod ahogy elnézem, romba lett döntve még Contin is, laza kis 3 hónap alatt. Lenne hova fejlődnöd.:(

    Erre a vicces kijelentésre azért reagálnék. Nekem a "10 éves pályafutásom" (ami egyébként megközelítőleg sem ennyi) sosem volt szükségem arra, hogy tarháljak egy másik ország szerverén és könyörögjek az ottani játékosoknak, hogy fotózzák ki nekem a legjobb tárgyaikat magyarul és ezt követően tudjam hazudni, hogy azok az én tárgyaim. Mindezt csak azért, hogy legyen mivel cáfolnod az állítást, hogy a karid sosem volt elég egy Hidra solora. Mert sajnos ez igaz. Kevés volt a karaktered bármire, nem hogy egy hidrára, ezért is kellett idáig süllyedni, hogy egy csaló program segítségét kérjed.

    Szegény Half-ot, és Max-ot zaklatod már álmaidban is, akik végig nevetnek rajtad DC-n, de semmi probléma. Folytasd, jó téma. :v

    Egyébként ez picit visszás úgy érzem. Szerintem akin nevetnek, az Te vagy. Jó sok SÉ-t termelt a csalás, hamarosan ideje ezt elbuknod.

    Aranyos vagy, hogy ennyire aggódsz értem, de nem kell, köszönöm. Próbálj meg kicsit megnyugodni, és tovább kínlódni, hátha egyszer sikerül valami.

    Ez már megtörtént, elvégre a magyar szerveren lévő karid tiltás alá van véve.



    Végezetül gondolkodj el kicsit azon, hogy megéri -e egy játékot ilyen módon játszani. Bármit megkaphatsz, amit csak akarsz, ha egy kicsit csalsz, ha azt utánzod, ami lenni szeretnél, de aztán sose tudhatod, hogy Te magad és a saját tudásod, képességed vagy az a kis csalás vezetett sikerre... :)

  • Lake egyet kell veled értenem abban hogy okkal bannolhatták a magyar szerverről, hogy ennyi sével lehetséges vagy nem ez a teljesítmény azt nem tudom, mert egy ilyen grafikai tudással rendelkező játékra ahogy Dominic is irta felfoghatatlan miért költ valaki ennyit.

    Három honap alatt csinálnak az emberkék " erős " karikat , vagy a semmiből jelennek meg uj nevek a ranglistán. A GF szereti a jól tejelő játékosokat és az is lehet azért szőnyeg alá seperték a csalás tényét.

    Lehetetlennek tartom , hogy tiszta játékkal ilyen rövid idő alatt minden opt topra forogjon és minden fejlesztés sikeres legyen. Amig közösségi oldalakon +9 es tárgyakat full optal megvehet, nem hinném mindent beforgatott.

    Elég csak alapul venni az alkímiák törési arányát, bár sé kereskedéssel megoldhatta ezt és jókat vett.

    Ez a korosztály már nem a mi értékrendünk szerint játszik nekik már nem a nevük melletti tisztesség és becsület a mérvadó.

    Ha valóban csalással jutott el odáig ahol tart, remélem egyszer hibázni fog.

    Egy biztos örülök hogy nem a mi közösségünk tagja, ott kint a hasonló kaliberű és értékrendű játékosokkal csatázgathat a toplistákon, ha a GFnek ez tetszik had csinálják.

    A sé vásárlásárol annyit , hogy egyszer majd ha felnől az értékrendje is változni fog, az ő pénze költse amire szeretné , számomra attol nem vagányabb mert kiposztolta mennyi sárkányjegye van , sokan vannak közöttünk akik akár nagyobb értékeket is posztolhatnának csak nem akarnak vele felvágni.És sokan vannak akik megtehetnèk hogy ennyit költenek csak más az értékrendjük.

    Ha sok pénzed van bármit megvehetsz , a játék erről szól profitot akarnak és van olyan aki beáll és hajtja a szekeret , egészségükre :)

    Kettő dolgot nem vehet meg az ember a becsületet és a tiszteletet.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Most ezzel 1-et kell érteni?, vagy most lehet bélyegezni?


    Értem én, hogy bántó a dolog, de ez olyasfajta versengés amiben a hazai szerveren 1-2 csipet csapat kivételével másnak nem volt/van/lesz része.

    És, hogy ott arrébb a vegyes népek pénzes mezején mi történik vagy épp egy másik ország saját szerverén, valószínű sok mindenkit nem csikál idehaza.

    A régebbi hozzászólások alapján (nem csak itt hanem más Thread-ben/ekben) ez inkább személyes ügynek tűnik mintsem a mi, múlófélben lévő játékos állományunk tisztességéről, fair play hozzáállásáról és az azért való ki állásáról, az az nem arra lett kihegyezve a dolog: ejnye-benye csaló banda, márpedig mi ilyet nem csinálunk, esetleges hibákkal/kiskapukkal vissza nem élünk és a hasonló játékmodort megvetjük kiközösítjük stb.

    Csak személyes konfrontálódás történt, ami inkább magán ügy mintsem fórum téma, de nagyon úgy néz ki, hogy a hozzánk át sasszézó, nem épp csupasz talpú jóakaróink (hogy rasszista is lehessek ezentúl) problémája közel nem kevert ekkora port a minálunk elszórt, de egyre sokasodó bot népességgel egyetemben ami azért elég nagy probléma, de lehet ezt csak én látom így.


    De ugyanakkor abban is látom a relevanciát, hogy határos időn belül lakat kerül a gf metin kapura és igyekezni kell a kis tehenecskéből kiszusszanás elött a lehető legtöbb hasznot húzni/fejni és e cél érdekében 1-2 rekord megdöntése/fel állítása nem épp veszteséges nem kevés bevétel mellett, az az megy az adok kapok és a kisebb botlásokért szemet lehet hunyni: ezt a mi falunkban protekciónak hívják és itt kb meg kell venni kilóra amit, ahogy látok pont így kell csinálni.

    És ez abszolút logikus felállás gf részről ami teljes mértében érthető is.


    Avagy a sokat vitatott pvp szerveren nem épp ugyan ez a felállás miatt volt oly nagy igyekezet egy név befeketítésére?

    Nem volt olyan rég, ha még sikerült nekem is vissza emlékeznem.

    Ott is mindenki egyenlőként indult (na jó voltak egyenlőbbek), és mégis csalót kiáltottak azért amit egyesek és kettesek elértek.

    Igen ott is valóban volt csaló/csalók, de ezt biztosan csak arról jelentették ki akit utol is értek ezzel.

    Ez a helyzet elég két élűre sikerült, vagy inkább a karma visszaüt egyszer jellegűre miszerint annak nagyobb a szája aki alulmarad és ezt nem képes elviselni.


    Félreértés ne essék, kivagyok én, hogy valakiről is kijelenthessem, hogy csaló.

    Mindannyian tudjuk, hogy ameddig valakiről be nem bizonyosodik, hogy bűnös megilleti az ártatlanság joga.

  • Szegény Half-ot, és Max-ot zaklatod már álmaidban is, akik végig nevetnek rajtad DC-n, de semmi probléma. Folytasd, jó téma. :v

    hátha egyszer sikerül valami.

    Visszahallottam, hogy nagyon beleremegtél, hogy mennyi SÉ van a számlámon. Szerinted sosem költök a játékra, és mindent össze csaltam.:( (Bár érdekes, hogy egy [GA], illetve 1 Anti-Cheat program is tisztának lát.:o)

    :thumbsup:



    Végül sikerült a csalókat semlegesíteni. Ahogy leírta valamelyik játékos a témában; igazán kár, hogy a GF ezekre a csalókra csak akkor képes jelentős figyelmet fordítani, amikor a tiszteletükre egy egész fórumtémát nyitnak. Sajnos ilyenkor már legtöbbször késő, mivel időben értesülnek arról, hogy mikor kell leállni és meghúzni magukat.



    xCore?

    xKungFuPanda?

    xHeappyMeal?

  • dreamy

    Closed the thread.