Kardsura és sd2

  • köszi meg lett közbe viszont lenne 1 másik kérdésem, remélem nem baj ha ide írom mert a sura téma nincs már nyitva itt teszem fel hátha pár wp társam tudna segíteni lvl35 sd2ről szeretnék kérdezni tudom hogy sok minden függvénye de azért megprobálkozok és még közel sincs kész a kari csak viszonyításképp, adott 2k tps 1 optos karos nyaki cipo ezekbe csak 1 opt van, vértem 34+9 2k 5tp veszt 15 tamado +4 sietseg kitérés 21es alap pajzs+9 és 21es alap sura sisak+9 és 40aks fms, ezekbe tudom még édes kevés viszont egy olyan kérdésem lenne hogy ezek a cuccok mellé P penge és 1 ák def támados rubin vagy még max 1 dupla tps jade és 35 szint miatti hátas +50def + 35ös pettel már lazán vinni kéne sd2öt vagy kéne 5 optos ékszerek vagy még több tp veszteség? azért kérdem hogy nem nagyon van kedvem és yangom se most hogy 5 optosat vegyek mindenből egyelőre így állok és leginkább csak P penge és 1 rubin kérdés lenne amit megveszek mert sztem alap és a P penge és ha mindent nézek kb 450-460 deffem lenne össz vissz. 2. skillem a félelem volt nyilván azt is huzom a penge mellé párhuzamosan remélem érthetően írtam le köszi



    Témákat szétválasztottam, áthelyeztem, új témát megnyitottam. Dreamy

  • bubsurának és lewynek van youtube on videoja róla cuccokat nem nagyon mutatnak, de szerintem érdemes felmenni 42 re a sisak és a pajzs miatt +a vértezés re pár pont.

  • köszi a tanácsot de megvannak az okai amiért nem megyek fel és a 41es pajzs sisak+9 marha drága én szerencsérre elég olcsón hozzájutottam a 21 +9hez és nem véd sokkal többet viszont láttam a videójukat de leewy sd3ba van amihez combosabb karakter kell ezért kérdeztem sd2öt hogy oda elég-e 400 deff +p penge és legi matt alki kör köszi