Női hajat kapott a férfi karakterem

  • Megrendeltem a karakteremnek egy fejkedős frizurát és egy női frizurát kapott meg. Nem tudom most mi a teendőm

  • Szia! Csak tudnám mióta lehet férfi karakterel női hajat venni? Próbáld meg eladni szerintem. Annyi hiba van ebbe a játékba és persze nem azzal foglalkoznak... csak a sé és sé.

  • Megrendeltem a karakteremnek egy fejkedős frizurát és egy női frizurát kapott meg. Nem tudom most mi a teendőm

    Mivel a fizurákat mind 2 nem viselheti ." Kivétel ez alól a jelmez".

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Szia, nálam is a fejkedős frizuránál női hajat jelez, ennek ellenére fel lehet tenni férfi karakterre is. Kinézetnek természetesen a fejkendőt kapod, nem férfi karit női hajjal :D

  • Szia, nálam is a fejkedős frizuránál női hajat jelez, ennek ellenére fel lehet tenni férfi karakterre is. Kinézetnek természetesen a fejkendőt kapod, nem férfi karit női hajjal :D

    Nem annak nőinek férfi változatát kapod meg ez igaz fordítva is.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Szia!


    Szerintem lépj kapcsolatba a Támogatással, ők majd megnézik az illetékes karaktereden a problémát. :)

  • Megrendeltem a karakteremnek egy fejkedős frizurát és egy női frizurát kapott meg. Nem tudom most mi a teendőm

    A PVP frizurák külön férfi és külön nőire vannak bontva, így ugyan olyat kapsz, amilyen nemü a karaktered és nem átadhatóak. A normál frizurák esetében ha női karakterrel lett megvásárolva, női képet fog megjeleníteni, de férfi is felveheti. (és fordítva is igaz) Amelyiket kiválasztottad és vásároltad, azt kapod meg, és felveheted.

    sirmusrsig.jpg

    Sig by: IsidarMithrim

  • Nos a válasz egyszerű:

    ha ezekről a tételekről van szó :



    Amióta metin a metin ezek nincsenek nemhez kötve, és mikor boltba teszik ezeket akkor látszik melyik kaszthoz milyen képpel rendelték az alkotók, de ez nem azt jelenti, hogy csak adott nemű használhatja.


    Harcos hajak fiú képpel vannak, sura is.

    Ninja, sámán pedig női karaktert ábrázol.






    Tehát ha ezen tételekből vásároltad, akkor használd, ez nem hiba, fel lehet tenni.

    Ha egyéb fejdíszről van szó, akkor viszont lépj kapcsolatba a supporttal.


    Mivel ez nem hiba, hanem ez így van amióta metin a metin, a témát zártam.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍