Szerver összevonások

  • Szerver összevonások

    Szerver-összevonás előkészületek

    A hírek adottak, itt lehet elmélkedni.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Engem csak az érdekelne , hogy a magyar Rubinum szervert miért más Rubinokkal teszik össze ?

    Az ott játszó magyarok nem számítanak? Kezdjék ujra a Magyarország szerveren? Ha pénzt invesztáltak a játékra és idegenbe kényszerítik őket szerintem nem fogják ujra kezdeni máshol , inkább keresnek más játékot.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Engem csak az érdekelne , hogy a magyar Rubinum szervert miért más Rubinokkal teszik össze ?

    Az ott játszó magyarok nem számítanak? Kezdjék ujra a Magyarország szerveren? Ha pénzt invesztáltak a játékra és idegenbe kényszerítik őket szerintem nem fogják ujra kezdeni máshol , inkább keresnek más játékot.

    Hidd el, hogy az ott játszó magyaroknak ez maga lesz a belépőjegy a paradicsomba. Nagyon kevesen vannak, nagyon silány a piacuk. Sokszor szembetalálom magam 1-1 Rubinumos játékos fórumra írt hozzászólásával, miszerint alap fejlesztőket is alig találnak a haladáshoz. Szerintem semmi ok az aggodalomra, nemzetközi színtéren fognak tovább játszani, valószinüleg sokkal eredményesebben, mint mi Continuumon. Igazán irigylem őket.

  • Lake , ebben igazat kell adnom, nemzetközi szinten biztos jobb a piac és több a lehetőség mint a Continuum elötegedett társadalma mellett . Nem tartom kizártnak hogy a következő ilyen hullámmal beolvasztanak minket is. De azért adhatnának nekik lehetőséget hogy nem-e a magyar szervert vállasztanák.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • A magyar Continuum szerver átnevezésre kerül, az új szerver neve Magyarország lesz.

    Ennek mi értelme van?

    És az "á" benne lesz? Vagy csak Magyarorszag leszünk?


    Magyarul csak mi értjük meg, ha még Hungary lenne, akkor talán más is. Így akár KisCicaFule is lehetne az átnevezett név....


    De tényleg ezt minek kell?



    * Nemesis (RO) + Orion (RO) --> **Pegasus** (kelet-európai csoport)

    Hát ez meg.... névlopás :crazy::crazy::crazy:

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Én nem tudom, hogy akik ezeket kitalálják, azoknak ennyi szabadidejük van? De most komolyan. Nemrég lett bejelentve a hír, hogy nyílnak a szerverek, s lám csodát, nem kellett 1 év sem, és már megvalósult a csoportok létrehozása (kelet-nyugat), és most pedig már vonogatják össze az országokat is. Lassan már tényleg az lesz, hogy minden csoportnak lesz kb. 2 szervere, amire minden a csoportba tartozó ország játékosa felléphet. Jogos a kérdés: kezdi a végét járni a Metin? Mert mostmár elég sok dolog történik egyszerre...

    Ennek mi értelme van?

    És az "á" benne lesz? Vagy csak Magyarorszag leszünk?


    Magyarul csak mi értjük meg, ha még Hungary lenne, akkor talán más is. Így akár KisCicaFule is lehetne az átnevezett név...

    Ez nevetséges, szavakat nem találok. Szerintem az "á" nem lesz benne, Magyarorszag lesz ebből...

  • Szerintem Rubinumot contihoz kellett volna csatolni. Viszont gondolom a kissebb szerverekkel kezdik ahol még például nincs nagy mennyiségben max szintü játékos (ez csak feltételezés) viszont így is akadnak hibák amiket javítani kellene mielött belevágnak ebbe az akcióba és új hibákat hoznak létre. Újfent x napig egész napos karbantartás lesz? Persze le lett írva hogy például kedvenced tedd szállítódobozba. Node aki ezt nem tudja megengedni magának? De legalább jelezték hogy erre készüljünk fel.

  • . Újfent x napig egész napos karbantartás lesz? Persze le lett írva hogy például kedvenced tedd szállítódobozba.

    Attól függ, hogy melyik szerver játékosaként teszed fel ezt a kérdést. Ha Rubinumon játszol értelemszerűen számítani kell összevonási munkálatokra, ellenben ha Continuumos játékos vagy nem gondolnám, hogy érinteni fog a karbantartás okozta időveszteség.

  • Csobortba vagyunk így valószínűnek tartom hogy karbantartás esetén ugyan úgy a nem érintett szerverek is le fognak állni arra az időre. Majd kiderül.

  • a könnyebb megkülönböztethetőség miatt történik


    Zászlós megkülönböztetés jelenleg is van.

    Egy magyar felismeri a magyar zászlót, a többi nemzet (nem degradálva!!! , de főként esetleg gyerekek is játszanak) nem feltétlenül.

    Attól, hogy Magyarországgá nevezik át Continuumot semmivel nem lesz könnyebben megkülönböztető, hiszen a regionális csoporton belül, talán a csehek nyelvén hasonlít a mi szavunk az ő szavukra, ami a mi országunkat jelenti.

    Tényleg nem kötözködés, és én megértem, hogy ezt eldöntötték, csak akkor is értelmetlen.

    A többi nemzetnek nem jelent semmit ez a szó, főleg a mi anyanyelvünkön nem.


    Inkább egy-egy sorközt tennének a szerverek zászlói közé.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Üdv.

    Tudja valaki ma miért nem lehet fellépni és játszani? Nem találok semmit ezen a FORUM-nak nevezett oldalon. Nem ártana ezt is egy kicsit normálisabban megcsinálni.

    Aki nem rendszeresen használja,( és gyanítom van egy pár ilyen játékos) annak eszement sok időbe telik megtalálni mindent. Köszi a választ.



    áthelyeztem. dreamy

  • Kedves kerotin!

    A Fórumon minden megtalálható a maga helyén. Különböző kategóriákba vannak sorolva a threadek, szerintem a tájékozódás nem okozhat nehézséget.
    A Hírek&Felhívások fül alatt találod a legfontosabb információkat a Játékkal/ahhoz köthető dolgokkal kapcsolatban.
    Máris linkelem Neked, mi zajlik éppen: Szerver összevonások

    Segítek: szerver összevonás. Amely biztosan eltarthat egy ideig. És mindez 19.-ig tart. Azt gondolom, hogy a Fórum Csapat folyamatosan frissíti az itteni tartalmakat, és ezt is időben közzétették már.

    Millió üdvözlettel:
    Aeshma

  • Máris linkelem Neked, mi zajlik éppen: Szerver összevonások

    Segítek: szerver összevonás. Amely biztosan eltarthat egy ideig. És mindez 19.-ig tart. Azt gondolom, hogy a Fórum Csapat folyamatosan frissíti az itteni tartalmakat, és ezt is időben közzétették már.

    Millió üdvözlettel:
    Aeshma

    igen, láthatjuk, hogy szerver összevonás zajlik, ami burkoltan, de közölve lett. Ami viszont nem tiszta, hogy miért nem mennek a többi szerverek, akiket nem érint a dolog? Pl Continuum-ot nem érinti ez a dolog, mégsincs megfelelően leközölve velünk, hogy miért nem megy a szerver, és mikorra várható az elindítása.
    Kevés dolog van, amit jobban utálok az információ nem megfelelő közlésénél/elhallgatásánál, és most pont ez történik.

  • Kedves Imperien!


    Akkor ismét leírom, hogy a Fórum Csapat továbbra is időben közölte az információkat. Amikor a heti rendszeres karbantartás szokott zajlani (felhozom ezt a példát, hogy így megértsd), akkor sem érhető el EGYETLEN EGY SZERVER SEM! Ez történik most is. Az egy dolog, hogy Continuum (továbbiakban: Magyarorszag) szerver nem érintett, de nincs kivétel, amikor valamit babrálnak.

    EDIT: Egyébként valamennyiben ez is érintett, hiszen megváltozik a szerver neve.


    Üdvözlettel:
    Aeshma

  • Látom, az arrogancián, és a beprogramozott, önismétlésen kívül érdemleges, kifejtett válaszokra, és levezetésre képtelenek vagyunk, de semmi probléma, ez alapvető érvelési hiba, eltekintek ettől most. Egyúttal a dolgot lezártnak is tekintem, mert nehéz lenne kijutni ebből az erdőből. További szép napot. :)

  • Üdv Aeshma.

    Köszönöm a gyors választ. Azóta a játékba is be tudtam lépni. És a segítségeddel a fórumon is megtaláltam már az ominózus előre jelzést.

    Most már tudni fogom mire kell jobban oda figyelni keresés közben.

    Ettől függetlenül továbbra sem fogom napi szinten olvasgatni a fórumot, mert játszani szeretnék. Ha beszélgetni akarok arra ott vannak a hús-vér emberek.

    További szép napot neked, és még egyszer köszönöm a segítséget. :)

  • Pedig azt ígérték h rövid ideig fog tartani :/

    Hát összevonás volt már h 21-22ig is tartott vagy 1 napos volt az egész

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.