[Kibeszélő] 20.0 frissítés - Az Elementálok birodalma

  • Elnézést ha már most pesszimista vagyok első olvasatra kb annyi értelmét látom mint a 6-7 bónusznak, az új alkimiáknak, az aura öltözéknek, a szörnykártya rendszernek....

    Ismételten csak akkor lesz ennek a rendszernek értelme ha rohadt sok sét beletolsz szóval köszönöm nem kérek belőle :)

  • Azt gondolom, hogy ismét érkezik egy olyan MAP, amely nem a kisebb szintű játékosoknak kedvez. Az egy dolog, hogy 90-es szinttől lehet majd bejutni ide, de már maga a tény, hogy anélkül, hogy a Hidrát nem győzted le, anélkül be sem léphetsz. Ha magamat nézem: kb. 1.5 óra alatt kiütöttem a hajó alkatrészeit, úgyhogy részemről a csíny letudva. Azonban vannak olyanok, akiknek azért ennél jóval több idő kellett. És ez még csak a küldetés elvégzése. Arról nem beszéltem, hogy nyilván fog ide nem kevés egyéb dolog is kelleni, amit előtte meg kell teremteni, hogy labdába lehessen rúgni.

    Ismételten csak akkor lesz ennek a rendszernek értelme ha rohadt sok sét beletolsz szóval köszönöm nem kérek belőle :)

    Ezzel a dologgal pedig teljesen egyet tudok érteni. Lesz 3-4 játékos, aki majd most feltölti a számláját, és villogni fog azzal, hogy sikeresen letudta, a szerver további 95%-a pedig majd nézi, hogy de szuper is lehet ez az egész.

  • Nagyon érdekesen hangzik és igencsak nem a kissebb játékosoknak fog szólni. Mint írták ha jól értelmeztem folyamatosan sérülsz ha nincs nálad elem medál. Na meg más játékost megölni hogy csökkenjen. Nagyon Sé szaga van de javítsatok ki ha tévedek. Majd meglátjuk mi sül ki belőle ha bekerül.

  • Ha ez a rendszer így fog működni , azok kik eddig csak pvmre építették a karijaikat kerülve a harcokat és pvpket , minimum költhetnek arra hogy minden kaszt ellen legyen némi felszerelésük és ezt vagy yang vagy sé formában meg kell hogy anyagilag támogassák. Nem hiszem sok 90es lessz aki a 120asokkal fel tudja majd venni a kesztyűt ha az adott 120as az ő élete árán akar a mapon maradni. Szükséges lessz kissebbekből álló csoportoknak együtt leverni az életük védelmében. A csapatjáték ujra előtérbe kerül és az eddig egyedül játszók vagy csapodnak valahova vagy csak lemorzsolódhatnak.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Ha ez a rendszer így fog működni , azok kik eddig csak pvmre építették a karijaikat kerülve a harcokat és pvpket , minimum költhetnek arra hogy minden kaszt ellen legyen némi felszerelésük és ezt vagy yang vagy sé formában meg kell hogy anyagilag támogassák. Nem hiszem sok 90es lessz aki a 120asokkal fel tudja majd venni a kesztyűt ha az adott 120as az ő élete árán akar a mapon maradni. Szükséges lessz kissebbekből álló csoportoknak együtt leverni az életük védelmében. A csapatjáték ujra előtérbe kerül és az eddig egyedül játszók vagy csapodnak valahova vagy csak lemorzsolódhatnak.

    Teljesen igazad van, csak akkor ismét jogos a kérdés, hogy a játékosszám hány %-a az, aki majd minden kaszt ellen felvértezi magát. Igen, biztos vagyok abban, hogy lesznek 5-en, 10-en. De ez nem a magyaroknak kedvez. Törököknél, németeknél megint minden jó lesz, ők boldogulni fognak, mi pedig majd nézünk.

    Szerintem egy darab 90-es sem fog majd legyőzni egy 120-ast, szóval ez a része is problémás. A megoldást jómagam is a csoportban látom, kérdés, kinek lesznek szövetségesei.




  • én csak ezt a 2 videót hagynám itt :) (egyelőre)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Álom jól néznek ki ezek az effektek. Ha másért nem is, már ezért megéri majd gizdulni ezen a mapon. Tetszik, hogy hagytak nyitva egy kaput a PvP-s céheknek is. Épp ideje volt, hogy megvillanjon a játéknak az elfeledett része. Remélem, ha a jövőben lesznek még frissítések, akkor sokkal jobban fognak törekedni arra, hogy a PvP - vonal is újból előkerüljön. Sajnálattal olvasom, hogy sikerült ezt is a magyar mentalitással lereagálnia pár embernek, pedig szerintem nincs ok aggodalomra. Egyfelől a kisebb játékosoknak nem feltétel megbírkózni a Hidrával, elég ha a ládájából szereznek Hidra gyűrűt ~ az már rögtön a Hidra mapra visz, ahol át is léphetsz az Elementálisokhoz. Másfelől; pont, hogy török szerveren lesznek ellehetetlenítve a kisebbek, ahol több ezer PvP-s játékos tömörül terminátor céhekbe. Magyar viszonylatokban nem sok céhet tudok mondani, amelyik képes 5 embert előállítani saját soraiból harcolni más játékosokkal. Kevesen is vagyunk, más időközökben is játszunk, ami nyilvánvalóan kitapasztalható lesz egy idő után. Inkább tartanám valószinünek fincs féle, PvP szerveren is tanusított magatartást, a lopakodó életmód folytatását. Az emberek itt nem szeretnek harcolni, a puszipajti elférünk egymás mellett, "ne üssünk kisebbet mert az gáz" eszme fog kibontakozni.

  • Ha ez a rendszer így fog működni , azok kik eddig csak pvmre építették a karijaikat kerülve a harcokat és pvpket , minimum költhetnek arra hogy minden kaszt ellen legyen némi felszerelésük és ezt vagy yang vagy sé formában meg kell hogy anyagilag támogassák. Nem hiszem sok 90es lessz aki a 120asokkal fel tudja majd venni a kesztyűt ha az adott 120as az ő élete árán akar a mapon maradni. Szükséges lessz kissebbekből álló csoportoknak együtt leverni az életük védelmében. A csapatjáték ujra előtérbe kerül és az eddig egyedül játszók vagy csapodnak valahova vagy csak lemorzsolódhatnak.

    Sziasztok lányok és srácok!

    Meg fogják azt oldani páran,hogy legyen kit leöldösni ha épp szükség lesz rá az életben maradásukhoz. Lásd PVP map,vagy épp PVP szerver,de ide sorolhatnám azt is mikor egy runra viszik a töltelék karaktereket,most poti gyanánt fogják bevinni őket. De ne legyen igazan! Viszont nagyon azt gondolom,hogy a Magyar közösségnek vajmi kevés haszna fog származni eme új tartalomból, itt sokkal inkább az egyéni játékbeli tartalmakat kéne erősíteni,mint erőltetni a csoportos játékot,runnokat.

    Üdv.:fincsi

  • Sziasztok lányok és srácok!

    Meg fogják azt oldani páran,hogy legyen kit leöldösni ha épp szükség lesz rá az életben maradásukhoz. Lásd PVP map,vagy épp PVP szerver,de ide sorolhatnám azt is mikor egy runra viszik a töltelék karaktereket,most poti gyanánt fogják bevinni őket. De ne legyen igazan! Viszont nagyon azt gondolom,hogy a Magyar közösségnek vajmi kevés haszna fog származni eme új tartalomból, itt sokkal inkább az egyéni játékbeli tartalmakat kéne erősíteni,mint erőltetni a csoportos játékot,runnokat.

    Üdv.:fincsi

    Az én karim a pvp és a pvm vegyes ötvözete , részemről elboldogulok akkor is ha harcra kerül a sor. Az egyéni játékbeli tartalmaknak jobban örülnék viszont.


    Álom jól néznek ki ezek az effektek. Ha másért nem is, már ezért megéri majd gizdulni ezen a mapon. Tetszik, hogy hagytak nyitva egy kaput a PvP-s céheknek is. Épp ideje volt, hogy megvillanjon a játéknak az elfeledett része. Remélem, ha a jövőben lesznek még frissítések, akkor sokkal jobban fognak törekedni arra, hogy a PvP - vonal is újból előkerüljön. Sajnálattal olvasom, hogy sikerült ezt is a magyar mentalitással lereagálnia pár embernek, pedig szerintem nincs ok aggodalomra. Egyfelől a kisebb játékosoknak nem feltétel megbírkózni a Hidrával, elég ha a ládájából szereznek Hidra gyűrűt ~ az már rögtön a Hidra mapra visz, ahol át is léphetsz az Elementálisokhoz. Másfelől; pont, hogy török szerveren lesznek ellehetetlenítve a kisebbek, ahol több ezer PvP-s játékos tömörül terminátor céhekbe. Magyar viszonylatokban nem sok céhet tudok mondani, amelyik képes 5 embert előállítani saját soraiból harcolni más játékosokkal. Kevesen is vagyunk, más időközökben is játszunk, ami nyilvánvalóan kitapasztalható lesz egy idő után. Inkább tartanám valószinünek fincs féle, PvP szerveren is tanusított magatartást, a lopakodó életmód folytatását. Az emberek itt nem szeretnek harcolni, a puszipajti elférünk egymás mellett, "ne üssünk kisebbet mert az gáz" eszme fog kibontakozni.

    Azért ha a ti céhetekkel vagy pirosak hasonló kaliberű és erejű klánjával vagy a birodalmunk Ground klánjával veti össze a sors az oda érkező szerencsét probáló játékosokat , vajmi kevés esélyük lessz a tp elbitorlására. Sajnos még most is mindenki klánvezér akar lenni igy rengeteg erőtlen klán van birodalmak szerte akiknek nagy falat lessz ez az új móka :)

    Vajon azonos birodalmiaktól is orozható lessz a tp? Mert ha igen a fincsi féle irányzat lessz mérvadó, visznek karikat feláldozni a cél érdekében.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”






  • újabb 2 videót hagynék itt :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Azt gondolom, hogy ismét érkezik egy olyan MAP, amely nem a kisebb szintű játékosoknak kedvez. Az egy dolog, hogy 90-es szinttől lehet majd bejutni ide, de már maga a tény, hogy anélkül, hogy a Hidrát nem győzted le, anélkül be sem léphetsz. Ha magamat nézem: kb. 1.5 óra alatt kiütöttem a hajó alkatrészeit, úgyhogy részemről a csíny letudva. Azonban vannak olyanok, akiknek azért ennél jóval több idő kellett. És ez még csak a küldetés elvégzése. Arról nem beszéltem, hogy nyilván fog ide nem kevés egyéb dolog is kelleni, amit előtte meg kell teremteni, hogy labdába lehessen rúgni.

    Ezzel a dologgal pedig teljesen egyet tudok érteni. Lesz 3-4 játékos, aki majd most feltölti a számláját, és villogni fog azzal, hogy sikeresen letudta, a szerver további 95%-a pedig majd nézi, hogy de szuper is lehet ez az egész.

    Ha meg kis szintre raknak új tartalmat, akkor jönnek a nagyok a szörnyszülött kiskarijaikkal, és laza egyszerűséggel kitúrják a kisebbeket, az se lesz jó. Egyébként nemtudom mi a probléma azzal hogy lineárisan halad a játék. Nő az átlagszint, nőnek a játékosok, kell az új tartalom ami viszi őket előre, illetve ami értelmes ad a nagyobb szinteknek. (Nyilván ez üzleti szempontból kedvez a gf-nek, mert ugye ha sok játékos szintel, akkor sokan költenek is miatta, na de ez így logikus, nemde? )

  • Ez feltűnt valakinek a videókban?

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Nekem inkább az tűnt fel a videóban, hogy megint kapunk egy elérhetetlen semmit. 15% eséllyel 1 bón hozzáadásához kell 25.000 gaya.

    A másik, hogy jönnek az új 6/7 bónok aki végre százezrekért bebónolta a cuccait kezdheti elölről.

  • Azért ha a ti céhetekkel vagy pirosak hasonló kaliberű és erejű klánjával vagy a birodalmunk Ground klánjával veti össze a sors az oda érkező szerencsét probáló játékosokat , vajmi kevés esélyük lessz a tp elbitorlására.

    Nem nagyon szeretek sok ember nevében beszélni, mert ki is lennék én (?), de természetesen ahogyan eddig is, úgy most is meg fogjuk próbálni ezt a kihívást. (Beszéltem itt a GrunD nevében.)

    Amivel egyet kell, hogy értsek, az most ez lenne:

    Magyar viszonylatokban nem sok céhet tudok mondani, amelyik képes 5 embert előállítani saját soraiból harcolni más játékosokkal. Kevesen is vagyunk, más időközökben is játszunk, ami nyilvánvalóan kitapasztalható lesz egy idő után.

    Alapvetően amikor felvetettem a gondolatot, hogy a törököknek, meg a németeknek lesz elsősorban jó, pont erre utaltam. Náluk valóban sok játékos van, biztos csurig lesz minden. Ezzel ellentétben nálunk? Én sem ismerek céhek százait, akikben majd most felpattan a szikra, hogy fogjunk össze, és csináljuk. Valóban azt tartom, hogy nem egy időben vagyunk itt, de ha összefogunk, működőképes lehet. (Mindenki a maga céhével, gondolok itt erre. Nem kell globális összefogás.)

    Nő az átlagszint, nőnek a játékosok, kell az új tartalom ami viszi őket előre, illetve ami értelmes ad a nagyobb szinteknek.

    Nos most egy kicsit vitába szállok veled, természetesen megmaradva a témánál. Az átlag szint valóban nő, ez oké. Viszont a max LVL nem. Azoknak, akik 90 felett vannak, lassan már jóval több lehetőségük van szórakozni, mint a kisebbeknek. Nagyon jó ötletnek találtam volna azt, ha a Várkapuk is szerephez jutottak volna, hiszen nem véletlenül vannak Orkföldön, Jégföldön, stb... Nyilván ott az aktuális MAP szörnyeivel, bizonyos belépési szinthatárok között jókat szórakozhattak volna a kisebb Játékosok is, de nem. Megint érkezett egy olyan újítás, ahol tényleg csak a gigászok rúghatnak labdába, ők is csak akkor, ha előtte megteremtik az összefogást, és a megannyi egyéb kelléket.


    Jómagam nem vagyok vészmadár: kíváncsian várom az újítást, ahogyan azt is, hogy vajon hány emberrel találkozom majd ott.;)

  • Az egyik szemem sír,.... és a másik is.

    A poénok 1 részét már lelőtték előttem, de azért még maradt néhány.

    Amit most leírok, azt mind úgy írom le, hogy csak annyit tudtok amennyit itt olvastam/néztem.


    A kezdetleg nem is aktivált elementáris bónuszok oly mértékben megcombosodtak, hogy most már saját mappokat tudnak magukénak a játékban.

    Lett mindenre ellenállásunk legendás alkímiákkal karöltve, majd + sebzésünk talizmánok által és mitikus alkímiákkal és végül elementáris fegyver erősítésekkel még több sebzésünk.

    És elérkeztünk oda, hogy már egész szetteket lehet készíteni ezzel az új rendszerrel.


    De akkor szépen sorba, először is jussunk el a kívánt helyre ami 2 féle képpen lehetséges: hidra-run teljesítésével vagy hidra gyűrű használatával.

    Ez majdnem hasonlít is a dt-dc kapcsolatra csak itt ha 1x kijöttünk nem 1 npc fog minket vissza teleportálni aki max 1 perc futásra van a dt elötti port ponttól.

    Az az csak újjabb hidra nyak nyiszálással lehet oda bejutni ismét.

    Vagy megvesszük mástól a másik opciót: ládát nyitunk a hidra gyűrűért, vagy a már kinyílt gyűrűt vesszük meg, amit a helyzet kihasználása végett nem lehet majd értelmes összegért beszerezni mástól.

    Ha csak azt mondom a hidra-run teljesítés után lehetne bemenni npc portal akkor több embert meg lehetne mozgatni 1-2 runra (és még lehet rá is kapnak a rendszeres hajókázásra) ahelyett, hogy mindig le kell verni és nem olyan biztos az, hogy éppen elég ember tud indulni 1 időpontban akik sikeresen ki is viszik azt. (Értem én, hogy ez egy elő szelektálás arra, hogy ki érett meg az új lehetőségekre és ki nem és aki nem képes leverni, az ne is akarjon többet annál amit eddig kapott, de ez egy rossz hozzáállás.)


    Tegyük fel, hogy bent vagyunk, nézzünk csak körbe:

    A térkép felépítése majom kazamatákhoz hasonlóan ha jó porton mész keresztül eljuthatsz a mapp végére az erősebb (esetünkben csak másfajta szörnyekhez).

    A 7. szintre ( felőlem lehet 2. is) egy a hidráéhoz hasonló gyűrűvel jutunk be amit a szörnyektől szerezhetünk meg, elvileg.

    És akkor most jöjjenek a szörnyek akiket 2 ha nagyon akarom 3 típusra tudok osztani: az átnevezett kiszínezett kő gólemek, kicsi és nagy búgócsigák/beyblade-ek (kinek mi tetszik) akik még ráadásul pörögnek is.

    A megjelenési változatosságuk a színük kivételével nem nagyon változatos, az az mind egyforma ellentétben a sötét sárkány sziklával ahol azért elég nagy változatossággal fordulnak meg a szörnyek minimális hasonlósággal.

    Azt írja lvl 90-től elérhető, igen zodiákus templomba is be lehet menni már lvl 20-tól és valahogy lvl 100 alatt nem nagyon érvényesülnek ott az emberek (tisztelet a kivételnek) ami nem véletlen hiszen nem rájuk és az azon a szinten elérhető felszerelésekre van méretezve a kihívás ahogy itt is bizony 3 számjegyű szörnyekkel találkozunk szembe akik lvl 115-től indulnak.

    Nyilván minden az elementekre lesz kihegyezve, de ahogy a videókat elnéztem nem gyenge cuccokba elég könnyen összerogytak ott játékosok akik egy 105 alatti karakter felszereléséhez képest fényévekre voltak.

    Ha úgy sejtem ez legalább zodi fegyvereket és csecse optokat/alkímiákat kíván nem tévedek nagyot.


    Lássuk a jutalmat:

    6 új efekt a már meglévők mellé és némi szett bónusz (a fejlesztőket nyilván nem gyalog galopp kiütni mindenkinek,se összeguberálni/bátorság medálból fénylő ködarabot venni amit csak hidra utáni szobornál érdemes beváltani, ha 1 kis sikert is akarunk persze) ami nyilván csak a legjobb 3 esetében értelmes.

    Na de hogy is néznek kis ezek az új +"régi"medálos efektek: ezzel a spirálos kúszással nem is lenne gond, csak némelyik fegyver itt ott kilóg belőle nem is kicsit, nembeszélve a 2 kezesekről ahol kb a 2/3-áig tud kinyújtózni aztán kifújt.

    A villám hellyel közzel jó is csak nem ártana, ha a vértekhez hasonlóan többnyire adott pontok közt sülne ki az ív és nem csak úgy szabadon kóricálna.

    Az új villám azzal a buborékoló habzásával nem lett valami megnyerő a sötétség/Jég/föld is inkább csak kering a fegyver körül mint valami űrszemét és cseppet se szimbolizálja az adott elemet vagy csak 1-2 jégcsap, pengéről a föld felé hömpölygő fekete/lila füst olyan dementor jelleggel az én túlzott fantáziám túlkapásai volnának.

    Még, jó hogy az efekteket már ki lehet kapcsolni és nem lesz senki roszul egy rahedli fényfüzéres kardtól amire akkor az efekt mint a 90°-on mosott gyapjú pulcsi Michelin mesteren.


    Összegezve ez újonnan vagy azóta is a nagy karakterek mulatsága ahol az erősek még erősebbek lehetnek, csak most a kicsiket is meghívták irígykedni és küszködni.

    PvP-re csak a legfelső szinten van szükség ahol a "mobos vagyok" karakterek se hinném, hogy sokáig húzzák kezdetileg.

    Kosztik talizmánok és alkik maxos deffjei nélkül nem lesz egy egyszerű hely ez se.


    A sok szó ismétlést és helyesírási hibát győzzétek épp ésszel végig szenvedni.

  • Bajusz43 szép összefoglalás :)

    Egy pici kiegészítést tennék:

    vagy a már kinyílt gyűrűt vesszük meg, amit a helyzet kihasználása végett nem lehet majd értelmes összegért beszerezni mástól.

    A Hidra gyűrű nem kereskedhető. Azt csak magad tudod nyitni. Eldobni sem lehet, csak accounton belül raktározni.


    Mindenkit elkezdett foglalkoztatni a pvp rész, ahogyan a hír kikerült. Bajusz szintén jól látta meg:

    PvP-re csak a legfelső szinten van szükség ahol a "mobos vagyok" karakterek se hinném, hogy sokáig húzzák kezdetileg.

    De ott sem feltétlenül! Sőt!

    Csak egy tárgyat kell kiütni az Elementálok Birodalmában, és a "felső szinten", azaz az Elementálok fennsíkján 30 percig immunitásod van, így nincs szükséged arra, hogy pvp-z, elég csak a farmolással foglalatoskodnod, már ha majd bírod. (legalábbis én ezt szűrtem le a leírásból és a videóból)




    6.-7. bónusz is ahogy látom már indulatokat keltett:

    A másik, hogy jönnek az új 6/7 bónok aki végre százezrekért bebónolta a cuccait kezdheti elölről.

    Csak halkan jegyzem meg, hogy a 6.-7. bónuszoknak eddig is kismillió variációja van, egyes felszerelésekhez 30nál több variáció adódhat hozzá (plusz még az értékek, hogy mennyi %-os), tehát akár többszáz féle variáció volt eddig is lehetséges, tehát eleve egy óhajtott opt így sem forgott be elsőre.

    Pl alap , hogy mindenhez mehet 20 féle opt (megszorozva a % lehetőségekkel), az eleve legyen 100 féle variáció, ezen felül mindenbe más is mehet, pl fegyverekbe minimum 60x5-10 féle variáció (minimum 300 lehetőség), azaz egy fegyvernél már a 400 féle variáció lehetőségnél tartunk...

    https://it-wiki.metin2.gamefor…l_6%C2%B0_e_7%C2%B0_Bonus

    Az , hogy most még valami hozzájön, már nem oszt, nem szoroz szerintem.

    Új 6. és 7. bónuszok

    Az utolsó bónusz-helyeitek számos új bónusszal tölthetitek ki! Így például arra használhatjátok őket, hogy növeljétek az ellenállás bónuszaitokat, ami különösen hasznosnak bizonyulhat az Elementálok birodalmában.


    Ezenkívül könnyebb lesz megszerezni a szilánkokat, amik szükségesek a 6. és 7. bónuszok hozzáadásához. Például a frissítés után hasznos ládákhoz férhettek hozzá a Zodiákus kereskedőnél a Gaya piacon és a kikötőben található szobornál.

    Itt a második rész viszont üdvözítően hat, bár... majd elválik.

    És itt jöhet az elemzés, hogy vajon mennyit is kell áldozni majd ezekre a szettekre, megéri-e a befektetést, megéri -e egyáltalán az új map.

    Ha a videókat megnézitek, kiderül, mert nyilván mindenki a legmagasabb szettbónuszt nézte már ki magának, valljuk is be az első kettő az nem nagyon vonzó, talán a lovagias az , ami már esetleg megcsillantja a hasznosság reményét.


    Nézzük:

    Szent-szett


    500 gaya - 100 millió !!!! yang (1w) egy felszerelésbe (lehet sikertelen is), ebből minimum 2 kell.


    Dicsőséges:



    2500 gaya - 300 millió (szintén miimum 2 felszerelésedbe kell , hogy legyen) ---- az 5000 gaya 6w


    Lovagias szett:



    5500 gaya - 500 millió :D (szorozva 2-3-mal)


    A 4-est nem mutatta meg, csak az 5-öst:


    Fenséges szett:


    25 000 (igen 25 ezer!!!!) gaya, 500milla yang , ja és még egy holdkő is :D (szorozva 2-3al)


    Érdemes a darabszámokat is megnézni, mihez mennyi darabkára van szükség.

    Persze azok is yangért fejleszthetőek.



    Mint új map, biztosan sokan kipróbálják, jól is keresnek most a hidra láda árusok, de lehet el lehet gondolkodni azon, megéri-e ott tölteni az időt, vagy sem.

    Hosszú távon (10-20 év XD) nyilván megéri a legmagasabb szett elérésére törekvés.


    Szval buxákat elő, lesz hova elfolyjon a won :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Nekem tetszik ez, legalább fogy a sok sok won a szerveren és lesznek valami normális árak a cuccoknak...




    Mod megjegyzés: a teljes, megelőző idézet beszúrása felesleges, szerkesztettem. Dreamy

  • Az az csak újjabb hidra nyak nyiszálással lehet oda bejutni ismét.

    Vagy megvesszük mástól a másik opciót: ládát nyitunk a hidra gyűrűért, vagy a már kinyílt gyűrűt vesszük meg, amit a helyzet kihasználása végett nem lehet majd értelmes összegért beszerezni mástól.

    Vagy jó pénzért elfuvarozlak a hidra mapra :D SunCo


    20-50m/ potyajegy és a dropp marad :D

  • Dreamy összegzése alapján már kicsit jobban értem azt a leírást, amit pár napja postoltak fórumon. A szükséges yang mennyiségen nem csodálkozom, hiszen ennél kisebb előrelépéshez is hasonló vagy nagyobb árakat kell fizetni nagyszinten már, inkább a gaya az ami nehezen összeszedhető. Ha tegyük fel nem köveket váltogasz, csak csoportos meleyezel, akkor 62 hét alatt összeszedhető, barátságos :D A kőváltogatással nem tudom mennyi csíphető le ebből, de milliószámra kéne ütni a kohóköveket hozzá


    Az immunitás szerintem csak arra hat, hogy ne sebződj folyamatosan, de nem a mobokra, játékosokra, de lehet tévedek, még nem néztem végig az összes videót/streamet róla.


    Elementálok birodalmával kapcsolatban írva volt, hogy ha meghalsz, akkor el kell hagynod a mapot. Nem tudom ez a fennsíkra igaz e, de ha igen, akkor alapból nem megoldható a 90+-os karik behozogatása oda tp-ért, és még az általam videók alapján az se derült ki mennyi tp-t is ad vissza egy játékos leverése. Lehet tök felesleges lesz ezzel pazarolni az időt, csak leverik egymást mert miért ne. Ha valaki erről is látott már valami vidit, megköszönném, ha belinkeli