Nem találom a karakterem

  • Furán hangozhat, de miért van az hogy az otthoni gépemen rajta van a harcos, amint belépek egy másik géppel azonban már azt jelzi, hogy válasszak birodalmat és a harcosom sehol. (Jó szervert választok)

  • Nagyon sok lehetsőgé erre nincs. Vagy másik szervert választasz ki, vagy pedig másik fiókra lépsz be.

    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

  • Ez még furábban fog... A Rubinum/Pakozd szerveren játszom, mindig ugyanazzal a géppel. Mikor utoljára beléptem, hiába volt már 5 karakterem, különböző fejlettségi szinttel, elölről akarta velem kezdetni az egész játékot a birodalomválasztóval. Mi történhetett?

  • Ez még furábban fog... A Rubinum/Pakozd szerveren játszom, mindig ugyanazzal a géppel. Mikor utoljára beléptem, hiába volt már 5 karakterem, különböző fejlettségi szinttel, elölről akarta velem kezdetni az egész játékot a birodalomválasztóval. Mi történhetett?

    Szia!

    Valószínűleg nem arra a szerverre léptél be ahol már volt létrehozott karaktered. Pakozd szerver megszűnt,mivel csak ideiglenes "PVP eventnek nevezett" szerver volt.

    Üdv.:fincsi


    Zártam. Kissbb

    Edited once, last by Kissbb ().