Aura öltözék a tárgypiacra

  • Aura öltözék a tárgypiacra


    A javaslat kifejtése:

    A játékba egy ideje bent van az Aura öltözék, és a szintjének növeléséhez 90es mapon elég jól droppol az Aura-jégrúna amely nem átadható és nem is rakizható.

    Az öltözék egyik fejlesztője könnyen megszerezhető kék piac boltjairól (közönséges káoszkő) , de a másik fejlesztöje ( különleges festék ) irreálisan magas áron van a piacon és rettentően ritka hogy egyáltalán lehet venni. Főleg ha figyelembe vesszük hogy az elkészítés lehet sikertelen is és legtöbb 110 feletti karakter ki sem tudja ütni.

    Tudom kerekekről ki lehet forgatni de ehhez olykor 1000 sé is kevés és csak anyagilag lehuzza a játékost , aki kedvét veszti a sé rendeléstől.

    Az emberek szeretnek játszani , de nem azzal kellene őket itt tartani hogy egy berakot kis szintől hsználható tárgyért évekig kelljen várakozni. Az alkik és pántok mintájára kellene egy sés elérési lehetőség.

    Ha tárgypiacon elérhető lenne például mint a lord pánt bizonyára rengetegen megvennék.

    A javaslat célja : Uj profit lehetőség a Gameforge-nak , és a játékosok elégedetségét növelő új tárgy amely előrébb lendítheti és persze költhet rá .

    A javaslatom reális , bár ironiát is tartalmazhat. Köszöm hogy elolvastad.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • támogatom, sé-ért (500 sé ) én úgy tudom 1-2x bent volt de nagyon ritkán és igen eléggé hasznos tárgy mivel az immunt beleforgatod és akkor pajzsba mehet a többi más dolog ki mit akar és sztem a gf nem hiába csinálta hogy leginkább csak kereken legyen elérhető mert sokkal több sét költenek rá és ugyanugy nem lesz meg az a tárgy nekik, de igen ha bent lenne fix séért 1-2 havonta mindjárt a magyarok is kapkodnának érte

  • Én is támogatom, tényleg nem éri meg farmolni azt a festéket mivel 20% esély az igazábol semmi de ha megint tárgy piacra kerül akkor biztos nagyon sokan meg is fogják venni mert most tudják hogy mire képes és végre fejleszteni is lehet ...

  • Támogatom. De ha nem is véglegesen mint a pánt, de bizonyos időközönként mint a kölyök láda például betehetnék. Eddig egyszer volt, és az se most 😂 ha összerakni szeretnénk maximum 70% esélyt lehet kihozni ami nagyjából 100won ha betakarja. (Lehet kevesebb is de szerintem ennyi lenne a látottak alapján) viszont 30% ott van a sikertelen kísérletre. Viszont kis szintü játékos így már eleve nem élvezheti a dolgot. Nagy profit lenne GF részére. És lenne kis esélye azoknak is megszerezni akik nem úszkálnak wonba. Bár 5wonba sem viszik a festéket de nem esik le senkinek hogy nem is fogják maximum 1won érné meg de még így is ott az esély növelő amit szintén saját magának kell megcsinálni. Az sem olcsó

  • Bár 5wonba sem viszik a festéket de nem esik le senkinek hogy nem is fogják maximum 1won érné meg de még így is ott az esély növelő amit szintén saját magának kell megcsinálni. Az sem olcsó

    Csak halkan jegyzem meg, az előállításához szükséges 2 fejlesztő nem csak ehhez kell :) Hanem az új fegyverek és vértek fejlesztéséhez is.


    Miért is akarjuk annyira ezt a dolgot? Oké... immun... Ez miatt kardoskodunk a kicsik mellett? Hogy nem tudják megfizetni?

    Emlegetjük, hogy drága a hozzávaló, de akkor miért nem maradunk a hagyományos immunpajzsnál? :)

    Lételem-e, hogy legyen?

    Ha drágállja bárki az előállításához szükséges összetevők árát, és ugye az előállítás sikertelen is lehet, miért nem az immunpajzsba gondolkodik?

    Nem rosszból írom ezeket a sorokat, de tényleg elgondolkodtató, hogy ennyire kell hajszolni valamit, amit kis szinten tényleg csak az immun miattt akarnátok?

    Hiszen nyílván megelégszetek ennyivel. Mindegy mi, tegyünk bele egy immunt és jólvan....

    Holott arról még nem szól a fáma, hogy hogy lehet kivenni belőle amit beletettél? Ki lehet-e egyáltalán....


    Beteszik megint majd 500 séért, jelenlegi piaci áron az legyen kb 10-15w (ha pl a piacról kell megvegyed a séutit is, mert nem költesz). Ennyi pénzért 3-5 immunpajzsot beszerzel...



    az Aura-jégrúna amely nem átadható és nem is rakizható.

    Az nem, de az aura öltözet rakizható :)



    GF szempontból ha nézem a dolgot:

    nekik biztos nem az a bevétel, ha fixen beteszik. Sokkal több haszon jön a kerekekből, és ládás megoldásokból, hiszen ti magatok is leírtátok 1000 sé és még mindig nem az lett....




    Nos, én tartózkodok inkább, a fent levezetett okok miatt, hiszen sokkal olcsóbban is megszerezheted az immunitást a játékban.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Az immunt hajszolva pajzsban sok más hasznos opt-tól is eleshetsz. Vagy tévedek? Nem a siker esély a baj :) hanem amibe kerül így is úgy is. Beoptolni egy pajzsot vagy immunt forgatni yangba se olcsó és sé-be se

  • Persze :) de aura öltözék előtt is így volt nem? :)

    A piacon viszont immunpajzsokból van kínálat. Ki milyent szeretne :)

    És attól, hogy van egy immunos aura öltözéked, az sem garantálja azt, hogy a hőn áhított optok kerülnek bele a pajzsodba.

    Szval lehet ezt csűrni csavarni, és épp ezért tartózkodok, hiszen sokkal könnyebben megoldod a dolgot, sokkal kisebb befektetéssel.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Drími.


    Ha beforog egy 3/5-ös pajzsod immun nélkül, akkor nagyon jól jöhet az aura öltözék.


    Éppen ezért nem csak a kicsik hajszolják ezt.


    † Christopher Clark †


    2013.10.19 - 2016.07.26


    Ganton Blocc Crip's -733- OG

  • Ha beforog

    ha beforog :)


    Nem elleneztem, ezt ne felejtsd el. Senki nem mondta, hogy rossz dolog . Én sem tartom annak. De ez egy javaslat arról, hogy állandó tárgyként jelenjen meg a tárgypiacon.

    Csak próbáltam rávilágítani, hogy ez előtt is volt élet, ez előtt is voltak jó optos pajzsok. És az árára is, ha bekerül 500sé, ami 10-15w jelenleg.

    És talán könnyebben megszerzed a játékban az áhított optokat, hiszen a piac tele jobbnál-jobb optkombinációkkal.



    Az a baj, hogy csak az immunt látjátok benne, holott, ugye mint a pántoknál, a beletett értékek nőnek.

    Tehát lehet gondolkodni mi is való igazán bele.

    Természetesen irreálisan sok idő és fejlesztő kell ahhoz, hogy akár 50-es szintű öltözéked legyen, hogy legalább egy kicsit a kinézete is változzon, azt meg h +250-ig mennyi, le se meri írni senki....

    Tehát aki csak és kizárólag az immun miatt akarja, és követeli :) még mindig azt mondom jobban jár a piacról egy immunpajzsal.


    Amúgy Balizs1 a javaslatot támogatod? Mert ez egy javaslat ;) és még nem látom , hogy voksot tettél volna az igenre vagy a nemre.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • lehet olcsóbb 1 pajzs imunnal és mellé van 20 ördög ami oké olyan pajzs 8-10won és 12erő megint jó warinak de kb 14 támadót dob rá ami sztem szükségtelen és igen van immun az aurádba és mellé láttam olyan pajzsot piacon 20 wonba hogy 15 kivédés 20 ördög 20dt 12 erő na ez nem jó pajzs? ez imunnal több lenne mint 20 won sztem de kinek mi, pl 15 kivédés 10demis pajzs is olcsobb mintha imunnal lenne szóval ez kicsit ferdítés amit dreamy írsz de mindenki más, támogatom

  • Természetesen, mégegyszer leírom, semmi rossz szándék nem volt az írásaimban.

    De azért az hogy "ferdítek"... no azért.

    Ha már itt emlegetted a 20w körüli pajzsokat, kísértetiesen hasonló pajzs immunnal jelenleg a piacon 20w 50m:


    Te szinte ugyanilyen optokkal írtad immun nélkül, ha ahhoz veszem a mondjuk 10-15w-os aura öltözéket, Akkor már 30-35w-nál tartasz (ami sztem alapból nonszensz ár), a piacon pedig ott van 20 w-ért amit betettem.

    No akkor mivel jársz jobban? :)


    És akkor mégegyszer, nem ellenzem a dolgot, csakhát minden ilyen dolognak 2 oldala van. Lehet mérlegelni. :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Azért 10 %visszaverest ne hasonlítsd össze a 15 kivedessel mert visszaveres inkább pvp opt és 12 erő is más de mind1 te ezt gondolod én azt és nem csak pvm pajzsot írtam hanem pvpt az alábbi optokkal és vannak még 81es pajzsok is szóval nem csak ezt kell nézni bár nemis értem miért magyarazkodok mikor én már nem is játszok

  • Amúgy Balizs1 a javaslatot támogatod? Mert ez egy javaslat ;) és még nem látom , hogy voksot tettél volna az igenre vagy a nemre.

    Pártatlan vagyok a témával kapcsolatban, még vacillálok. ;)


    † Christopher Clark †


    2013.10.19 - 2016.07.26


    Ganton Blocc Crip's -733- OG

  • TÁMOGATOM!!!


    Látom nem gondolkodik Dreamy nagyba, de kezdjük az elejéről.:


    Aura öltözék eddig 1x volt elérhető a piacon júlis 29.-31. (egyenes 100%-os vásárlás, nem pörgetés/nyitás meg nyavalyák) 5 hónapja ami lassan már fél év lesz.

    Ahogy a többi hasonló újítást pl: 6.-7. bónusz fejlesztőit többször is esély volt megszerezni (pörgetős volt ez igaz, de nem 1x volt csak bent és a +szerzett erőszilánkokat ha éppen nem a kívántat sikerült ki pörgetni akkor még mindig eladhattuk azokat).


    Dreamy-nek abban igaza van, hogy ha kell 1 jó ájulás immunpajzs akkor az olcsóbb mint 1 öltözék+ájulás immunnal+ördög/élő/kivédés stb. egyébb pajzs, de mivan akkor ha emberünk több fronton is helyt akar állni? Ha éppen pvp-zni is óhajta, vannak sokan akik se a 81-es szintet se az immun ájulás 10 félember titánpajzsot nem tudhatják magukénak. Így maradtak a régi 61 pajzsok amik már nagyobb játékosréteget lefednek. Egy ilyen pajzs 10 félemberrel és immun ájulással 15w-ról indul ha mákunk van, ez eddig oké is, de 5 kell belőle ami hát kicsit húzós ellenben a sima 10 félemberes 61 pajzsok (kivéve 3 császár) maximum 3w ért cserélnek gazdát. Egy jó kis ördögés és(vagy) élőholtas pajzsot se vet meg emberünk lévén, hogy manapság mindenhova illik már felkészülni (a játék elvárja hogy tartsd a tempót minden fronton is, ezért is nyílt az új pvp központú szerver és ezért van sok sok húzós főszörny és run). Ez így dúrván 90w kontra 20w és itt már érződik, hogy az a kevéske 479-sés öltözék hány+hány w-t képes megspórolni emberünknek.


    Volt 1 másik a fejlesztésre is vonatkozó felhívás, hát hogy is mondjam a játékosok 98% ának (vagy még annál is több) nem sokat fáj a feje azért, hogy most akkor honnan is guberáljon a +13-+14 komorsárkány felszereléséhez egy vagy több különleges festéket (nyilván más nemzetiségek szerverein felmerül a probléma nagyobb számban, de itt annyira nem egy gyakori jelenség és ezúttal is jelzem, hogy ezen szerver(ek) játékosainak igényihez mérten kéretik számításba venni a dolgokat). Főleg, hogy nem is látni ilyen felszereléseket, még a nagyon játékba feledkezett embereknél sem nemhogy kis de még nagy szinten sem (a kivétel erősíti a szabályt, 3 ilyen felszerelést láttam azóta, de lehet csak mint kinézet voltak használva), pedig bent van már annyi ideje a játékba, hogy akinek igénye van rá az meg is valósítsa azt.


    Az öltözék egyenesbe történő vásárlása nem létének okát már leírták páran, ugyanis nem kevés pénzt le lehet akasztani azon az elven, hogy majd a következő pörgetéskor biztos beadja az öltözéket, és ez sajnos működik is. Éppen ezért hacsak a karácsony szellem meg nem szállja őket nem nagyon lesz a megszerzésnek más módja, legalábbis nem mostanában. Úgyhogy addig pénz, pénz, pénz mert a játékos elégedettségi mutatóra és véleményre nem ad a játék, csak ha már nagyon késő és szorul a hurok akkor viszont fület farkat behúzva, esetleg apróságokkal kiszúrva a nép szemét


    Szerintem mindent leírtam, de az biztos, hogy több okot mint eleget, hogy miért van rá szükség és miért is olyan nehéz hozzájutni(illetve ezt más írta le én csak igazat adtam nekik ezügyben).


    Jobb híján a piacos verziót is támogatom és egyúttal egyébb beszerezhetőségi alternatívákat is kisebb szintűeknek és kevésbé mély zsebű embereknek.

  • A hozzaszólók jobban rávilágítottak a szükségesség létére. Az immun egy jó szempont lehet , de rengeteg más kiaknázható lehetőséget biztosít. Szerény véleményem szerint a pvps és a pvm játékosok elégedettségi szintjét is lehetne ezzel növelni . A játékosok 1-2% helyett le lehetne feddni a piac 100% át és biztosan hozna profitot a cég számára és a játékosok elégedettségi szintjét is növelné. Minél több az elégedett játékos annál nagyobb a profit.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • De ami a legfontosabb az új generációs számára akik most töltik le a játékot legyen esély megszerezni. Ugyanis gondolom nem vak senki és látja hogy nincs új játékos... vagy ha van is kb 1 hónap és végzett is mert nem tud érvényesülni. Ez nekik is esélyt adna

  • Vicces hogy mindenki csak immunisrol beszél mikor az öltözékröl van szó :)) de nem gondol senki arra hogy lehet más cuccot is bele rakni a pajzson kivül, én összintén tennék egy smaragd fülest legyen +1 erő meg ÁK ...

    de mindenki csak bla bla immunis fel immunis le :)) igen meg éri pajzsot tenni ha rendes pajzsba bele megy valami szép opt és nem akarod elforgatni de azért ha a nép annyira kéri az öltözéket a tárgy piacra (csak SÉ vel) nem kell "a medvével tartani" és mondani hogy nem éri meg úgy berakni megint...

  • A javaslat továbbításra került. Dreamy

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍