Pvp rendezvény szerver kibeszélő

  • „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Az öröm, a békesség és a szeretet ünnepe; Karácsony úgy várlak már! < GF Metin Karácsony: PvP szerver, legyen harc, legyen sok anyázás, apázás, fürödjünk egymás vérében és örüljünk is ennek. Zseniális! Megint jól döntöttek...


    Sejtettem, hogy az első event szerver lesz az utolsó is. Jobban örültem volna, ha a tavalyi küldizgetős változatot ismétlik meg. Gondolom rájöttek, hogy túl könnyű volt, a jutalmazási rendszer átgondolatlan és sok játékos tett szert jelentős mennyiségű haszonra. ( kb. 7k SÉ-t hagytam ott, mint önköltség, és távoztam 1 milla HUF értékű cuccal.) No de akkor is lehetett volna szerintem módosítgatni a jutalmazási arányokon, esetleg szigorúbb ellenőrzés alá vonva, kizárva a többkarizást. Ennek még mindig több értelmét látnám, mint egy ilyen vérfürdőnek.


    Személy szerint semmi kedvem újból eljezdeni egy karit csont nulláról, hogy aztán 2 hónapig küldi fegyverrel aprítsam az ellent... A jutalmazás ennyi egyébként? Vagy még nincs róla információ?

  • Hm, végül is szívesen kipróbálom ezt a változatot is, ha már a tavalyiról lemaradtam. 1000 éve nem metineztem, úgyhogy ha valakit/valakiket érdekel, nagyon szívesen csatlakoznék egy társasághoz, ami - Lake-et idézve - anyázástól és apázástól mentes. :thumbdown:


    "Maradjatok velünk, hamarosan több részletet is megosztunk a rendezvényről!" Szerintem ez alapján még egészen biztosan fog jönni plusz infó.

  • Tárgy dobás

    A Metinkövek és főszörnyek egy új tárgyat fognak dobni, a Tigris erejét, amely lehetővé teszi, hogy 80%-kal több sebzést okozzatok PvE-ben a normál szervereken. Ez a buff az egész Metin2 fiókotokra érvényes és az aktiválástól számított 10 percig tart a hatása.

    Erről mi a véleményetek? :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • 10 perc azt jelenti, hogy megugrik azok száma akik egyedül leverik a sárkányt vagy akár Razadort. Thrymet is könnyebb lesz megölni átlagos játékosoknak is. Kisebb céhek is eséllyel indulhatnak meley runra. Keydoran egy skillből megöl egy egész birodalmat. És így tovább... Az a 80% 10 percre az rengeteg. Az én ízlésemhez képest túl sok is.

    Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

  • Ha jól emlékszem változásra nem hatott a lélek. Javítsátok ki ha tévednék. Néhány run rekord szerintem változással sikerült. Hidra kis-nagy meley. Szerintem a régi rekordok többsége már most is veszélyben van. Egyre több a 9-es zodi fegyver bejöttek a

    6-7 optok és persze a mítikus alki is egyre elterjedtebb.

  • Kedves dreamy :)

    Hogy mi a vélemény a tigris erejéről, hogy a többi szerveren is lesz hatása?

    1. Soha a büdös életbe nem fog esni vagy legalábbis rohadt ritkán

    2. Ha esik pvp szerón aktiválás után átlépek "hamar" a Contira és a maradék időben kihasználom annak előnyét,

    3 .Amit Dalvin irt az marhaság ha belegondolsz melyik runnál tudod kihasználni a 10 percet? max a fánál (Thrym), de ott meg ugye 5 kari kell a belépéshez. A sárkány leverését hogy gondolta? Aktiválást követően egyből bejutok sárkányhoz?? Kicsi rá az esély gondolj már bele hogy ez hogy működik. A meley sem 10 perces.


    Persze mindezek csak feltételezések hisz konkrét infom nincs, de akkor minek borzolni a kedélyeket??


    Valószínűleg a csopis meleyes idők fognak változni ha valakik majd 1 alkalommal megpróbálják a tigris erejét bevetni.

    Bocsi csak felhúztam magam Dalvin hülyeségén

    Edited once, last by krisi09 ().

  • Ha jól emlékszem változásra nem hatott a lélek. Javítsátok ki ha tévednék. Néhány run rekord szerintem változással sikerült. Hidra kis-nagy meley.

    Hidra talán még nem is volt utolsó léleknél ráadásul elég sokáig bugos is volt. Szerintem a többi lélekkel sikerült gyanúsan karácsony környékén van az összes rekord kismeleynél :) Átváltozva nem sebzel akkorát mint a 2,5x lélekkel de az érintettek tudnának nyilatkozni erről.



    Amit Dalvin irt az marhaság ha belegondolsz melyik runnál tudod kihasználni a 10 percet? max a fánál (Thrym), de ott meg ugye 5 kari kell a belépéshez. A sárkány leverését hogy gondolta? Aktiválást követően egyből bejutok sárkányhoz?? Kicsi rá az esély gondolj már bele hogy ez hogy működik. A meley sem 10 perces.


    Hol olvastad, hogy azonnal aktiválódik esés után? Bemész sárkány és aktiválod. Meleyen meg nem sokat járhattál bosstól lazán leveri akár 2 ember is 10 perc alatt.


    Az egész karácsonyi szerverben ez az egyetlen normális dolog amiért érdemes kipróbálni..

  • Többet kellene foglalkozniuk az eventek dropjával és hibáival mint hogy egy újabb pénz nyelő szervót csináljanak:pillepalle::pillepalle:.

    Csak hogy megint ne a kedves Gf járjon pórul mint tavalyinál már megint egy lebutított P szervó kell az így is egyre fogyó közösségnek( a GF drága ajándékot akar venni magának karácsonyra a sé zők pénzéből úgy hogy töltsétek szegény GF nek).

    Olyan átlátható hogy csak nyomja bele az ember a pénzt és kap egy extra sebzést normál szervón oké rendeben, de abba nem gondolnak bele most ha bemegy egy átlagos mezei játékos 100% több exp,tárgy,yang ot kap ( ami ősszintén kb 4 évvel ezelőtti normál drop volt contin)azzal konkrétan mit ér? így is elveszti a cuccot amit ott szerez ( ha nem akkor én kérek elnézést :thumbdown:).

    November 22-ikétől kezdve van január 31 ig ideje ütni ? azaz 71 napja van rá még ha okádásig lesznek metin kövek és kisebb eventek minden nap annyi idő alatt egy nem sé ző játékos még élvezni se nagyon tudja, csak akinek annyi pénze van mint a szemét.

    Aztán meg ha vége akkor döbbenek rá egyesek hogy inkább contin kellet volna eventelni stb. ez a pvp rendezvény már csak azoknak szól akik még runolnak és még hisznek ebben a metinben.

  • Korai még elhamarkodottan ítéletet mondani. A 80%-os sebzés növekedés kártékony hatása csak akkor lesz tényleges kihatással a játékra ha emellé még aktiválják a Lélek rendezvényt is. Meg aztán, attól is függ, hogy hány metin követ kell majd leütni ezért a tárgyért... Ha ilyen 400-500 metin kő dob egyet akkor nem hiszem, hogy sokan fognak szenvedni érte. Szerintem az se ok nélkül történt, hogy idő előtt adták le a drótot a készülő rendvezvényről. Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy valószinüsíthetőleg várnak a fórumokon a játékosok visszajelzéseire és ha kellő háborgást, nem tetszést eredményez akkor még tudnak változtatni dolgokon. Feltehetőleg ez a szándékuk, legalábbis remélem. A visszajelzések kiválthatják azt is, hogy a Lélek rendezvényt nem fogják aktiválni vagy tesznek azért, hogy a lelket és a 80%-os sebzést ne tudd egyszerre használni.

    Keydoran egy skillből megöl egy egész birodalmat.

    Ez látványilag tényleg ütne , de sajnos nem fog működni PvP-ben a bónusz. :( :( :(


    Hidra talán még nem is volt utolsó léleknél ráadásul elég sokáig bugos is volt. Szerintem a többi lélekkel sikerült gyanúsan karácsony környékén van az összes rekord kismeleynél Átváltozva nem sebzel akkorát mint a 2,5x lélekkel de az érintettek tudnának nyilatkozni erről.

    Hidrát, csoport meleyt, zodi portálokat is lélekkel csináltuk meg top időre. Zodiban volt egy hiba elég sokáig; A szint átugrási lehetőségek buggosak voltak és sokszor nem léptetett fel 5 szintet még akkor sem, ha időre végeztél az adott szintre kapott feladattal. Lélek használatával se sikerült teljes " rekord időt" futni, mert csak a rendezvény után javították ki ezt a hibát. Én legalább is így emlékszem.

    Az átváltozásnál meg nem teljesen az a helyzet, ahogy említetted. Bizonyos kasztok esetében a 2,5* sebzés még mindig nem ér fel az átváltozás mértékéhez. Ninja karakterrel játszom az utóbbi időben, szóval tudom, hogy az a sebzés, ami átváltozva egy magas átlagkáros zodi íj segítségével elérhető, az tőrrel még a 2,5* szorzó mellett sem megvalósítható. (60k rekord csoport meley oszlop 42% zodi íj)

  • PvP rendezvény szerver: Minden csatatérré vált!


    új információkat tettek ki a közelgő rendezvény szerverről



    EDIT: és a jutalmak is:

    PvP rendezvény szerver: Minden csatatérré vált!

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Ezek teljesen betegek, csak ennyit tudok mondani. Tönkre tették a PvP-t, most következik a PvM teljes szétroncsolása. Növeljük karácsonykor a gyűlöletet, viszályt, irigységet és lihegjünk a 60 ÁK-s fegyverért.

  • Ezek teljesen betegek, csak ennyit tudok mondani. Tönkre tették a PvP-t, most következik a PvM teljes szétroncsolása. Növeljük karácsonykor a gyűlöletet, viszályt, irigységet és lihegjünk a 60 ÁK-s fegyverért.

    Szerintem hiába lesz egy olyan fegyó a szeron és még 2-3 60áks méregkard nem annyira veszélyes (piac szempontbol) de vicces lenne hogy a fő nyeremény fegyver ne legyen átadható :))

  • Szerintem hiába lesz egy olyan fegyó a szeron és még 2-3 60áks méregkard nem annyira veszélyes (piac szempontbol) de vicces lenne hogy a fő nyeremény fegyver ne legyen átadható :))

    Egyáltalán nem piaci megközelítésből szemlélődöm ebben a kérdésben.


    Aki a normál szervereken játszva, hosszú évek keserves munkájával, nagy nehezen össze szedegette magának a PvP cumóra valót, az most biztos érti, hogy mekkora gusztustalan húzás ez. Már megint új karit akarnak kezdetni velünk, ahelyett, hogy figyelmet fordítanának a régiekre. Ahelyett, hogy több , ehhez hasonló rendezvényt terjesztenének ki a már meglévő szerverekre. De nem... Nekik pénz kell így, vagy úgy, az ára nem számít. Eszem ágában nem lett volna részt venni ezen a rendezvény szerveren már csak pusztán dacból sem. Viszont ezek... El kell ismernem ügyesen ki tudják ugrasztani a nyúlat a bokorból. A legendás 60% átlagkáros fegyverek, amelyek létezéséről a 10 éves játékos közösségben csak legendák, álmok léteztek, azok most egy pillanat alatt kreálva megérkeznek hozzánk jó vastag bankókért cserébe, semmibe véve megannyi játékos pénzét, erőfeszítését és a legfontosabb: szerencséjét. Mit élhet át most az eddig ismert legmagasabb átlagkárral rendelkező méreg kard tulajdonosa, ki legnagyobb becsben tartotta kezében különleges fegyverét és büszkeséggel tekintett rá hosszú éveken keresztül. Nos igen, most elég lesz pár hónap, hogy ezt a kevés megmaradt örömöt is elvegye tőle a pénzhajhász banda. Nekik nem elég, amit egy héten, egy hónapban vagy amit egy évben húznak le rólunk. Előállnak ilyen mocskos, ravasz húzással. Gyalázzák a játékost, de már a saját játékukat is.

  • Én úgy értelmeztem hogy a tigris ereje csak az új szerón esik. Szóval csak ott tudod aktiválni. Olvasatomban ez azt jelenti hogy bemész sárkira vagy elkezdesz egy runt és átlépsz pákozdra és ott aktiválod majd visszalépsz???

    Ja és bocs Csizkov hogy a céhes meleyt nem tudjuk 10 perc alatt megcsinálni :)

    Vagy ott is ki be lépkedéssel gondoltad ??? :)

    De ha nem jól értelmeztem valamit akkor elnézést.

  • Ha kettőt aktiválsz, akkor 20 perc az időtartam. Értelemszerűen akkor nem lesz elég az egy, de ki tudja, mekkora eséllyel fog esni... majd kiderül. ;)