Vigyázz! Ők átverhetnek

• Sziasztok!

Csak szeretnék mindenkit értesíteni, hogy 95-s kék sura karakter IronLife egy átverős hülyegyerek...,

Mondta, hogy belerakja 100 misiért a vadkanomba a Mannyt.. erre lelépett a vadkannal + a 100 millával is-.-"

IronLife .. csak gratulálni tudok, hogy 200m értékért 95-n ezt csinálod -.-" szánalmas

Téma címét módosítottam. Dreamy

Sziasztok.. Az erő legyen veletek :thumbup::beer:
    :sk08

Perfect Bio Environment ! :like2:

• fullos a gyerek.. erre 200 millával átver?.. ekkora szánalmat-.-"

Nem érdekel írtam már support + már kaptam képeket facen, hogy alapból az a karakter vett karakter úgy, hogy remélem elnyeri a büntetését:D

200 milláért karakter kockáztatni csak gratulálni tudok neki :D

• Bio az ilyen gyereket az szülei rontották el , ha látom 90es mapokon igérem én megsímogatom a fullos tolvaj buksiját. Remélem kitiltják ezt a vettkaris semmirekellőt.

„Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

• Nem az első téma ez már, ami a fórumon megjelent, így a téma címét módosítottam, és a régi "Vigyázz! Ők átverhetnek" témát folytathatjuk akkor itt. (sajnos linkelni már nem tudom, a fórum változások sikeresen eltüntették azokat a témákat is)

Elég sok része volt, volt benne adok-kapok is, de mégis valahogy mindig sikere volt.

Lényege: a játékosok tisztában legyenek, hogy ki az, aki megbízhatatlan a játékban, aki átver másokat.

Amég a hangnem megfelelő, úgy addig nyugodtan írjátok le, ha átverés történt, persze a szabályok betartását vegyétek figyelembe.

Azt is tartsátok szem előtt, hogy valós dolgokat írjatok, mert a megtévesztés is egyfajta átverés!

Amennyiben ez kiderül, az következményekkel járhat :)

Reméljük azért nem lesz olyan felkapott ez a téma, és kevés nem korrekt játékos kerül bele!

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"

• IronLife átverős hülyegyerek ( 95-s kék sura )

Szóbelii figyelmeztetés: hozzászólás vadászat st666

A témát te magad nyitottad, felesleges többször leírnod ugyanazt. Köszi. st666

The post was edited 1 time, last by st666 ().