Minijáték hiba (Yutnori, Kapd el a királyt)

  • Miútán kíirta Hátas dobád vége automatikusan bezárta a játékot.



    Téma címét módosítottam. Dreamy

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Láttom még mindig nincs erre megoldás akár mit ír ki cors vagy kelme hátas bezárja...

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Szeretném jelezni, hogy a Kapd el királyt játéknál is fennáll a hiba.

    Kapd el a hátasod szerverüzenet okozta nálam.

    De, hogy ne legyek csalódott kaptam egy bronz ládát.

    Mivel ezt a játékot több paklival is lehet játszani, így több órás kitartó munka megy így a kukába.

    Csak gratulálni tudok....

  • Már ez a 2 dik event zsinorba ami Mmnden cors kelme vagy hátas vagy egyebb droppnál bezárja.

    Valamit nem lehetne ezzel csin?

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • +1


    Tudtam a hiba létezéséről, de tegnap elkezdtem játszani 16 paklival és elszállt az idő. Amikor a hátas dobás elkezdődött, szépen be is zárta a minijátékot.

    (Kapd el a királyt játékban)


    Taps.


    † Christopher Clark †


    2013.10.19 - 2016.07.26


    Ganton Blocc Crip's -733- OG

    Edited once, last by Balizs1 ().

  • Jelzéseiteket köszönjük, természetesen a hibajelzést már továbbították.

    Sajnos a többi már nem rajtunk múlik :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Látom már jelezték többen, én is csatlakozok azért, ugyanis pont a Kapd el a Királyt játékomat BAXTA SZÉT ez az ostoba hibátok... nyerő szériában voltam, simán meglett volna az Arany Láda, erre becsukta... Köszönöm a Semmit !

    ( meg a tiltást is, mert azt tuti kapok, abba jók vagytok )



    *trágár tartalom ~ Perculia