Sphiro ami leirt oriasi igazsag. Emberek, ez egy jatek! Barmi is a hobbid, rengeteget kell ra kolteni a mai vilagban, akar biciklizes, akar gyujtesz valamit, barmi. Ez egy idotoltes, amit szivesen csinalsz, nem pedig haszonszerzes miatt! Epp ez a problema a mai metinnel, sokan csak azert nyomjak hogy lovet vegyenek ki belole, es ez par eve meg mukodokepes is volt (lasd keksarkanyozas) rengeteg penz kilehetett belole venni. Na de ha nem letezne a won kereskedelem lehet tobb metin boss lenne,mert nem nagy uzembe eladasra utnek oket? Ezen talan el kene gondolkodni,bar csak felteteles modban,mert ezt helyrerakni mar reg keso.
Velemenyem szerint a magyar metin a szakadek szelen all,de meg remenykedem sikerul megallitani a letszamcsokkeneset barmilyen modon,mert csak igy mentheto meg a jatek.