WON valós Pénzért (Robban a bomba)

  • Felmentem fél év után csak, hogy mi a pálya, megéri-e visszatérni és 2 db 35-s karakter állta az utam :D Izzó Magma +9-be xd

    Sziasztok.. Az erő legyen veletek :thumbup::beer:
    :sk08


    Perfect Bio Environment ! :like2:

  • Felmentem fél év után csak, hogy mi a pálya, megéri-e visszatérni és 2 db 35-s karakter állta az utam Izzó Magma +9-be xd

    Lehet, hogy az egész szerveren az a kettő van átalakítva. :) Szóval kicsit túlzásnak tartom, amit írsz.

    Tény, hogy a yangos karik most is folyamatosan ütnek.

    Talán az autóvadászatot kellene kivenni a GF-nek. Talán....

    "Én én vagyok, és így vagyok jó"

  • Lehet, hogy az egész szerveren az a kettő van átalakítva. :) Szóval kicsit túlzásnak tartom, amit írsz.

    Tény, hogy a yangos karik most is folyamatosan ütnek.

    Talán az autóvadászatot kellene kivenni a GF-nek. Talán....

    Nem fogjak kivenni azzal mar nagyon elkestek, csak ujabb feszultseget keltene! A lehetoseg mindenkinek adott, nyilvan aki meg veszi az auto vadaszatot az elonyben van ezert kolt ra .


    Amennyiben jonnel a kicsi vagyok dumaval:

    A gf mindenkinek odatolja a lehetoseget es nagyon tamogatja az uj jatekosokat is! Mas kerdes ki mennyire tud ezzel elni. 60as szinten hozzadvag egy olyan karsot 15 napra, ami par utes alapjan 50 60aks kovezett fms szintjet is meguti!Nyilvan ez nem csak 60as szintnel van, hanem elotte is eros kardokat dobal 10 szintenkent! Ennyi ido alatt boven lehet farmolni es cuccokat gyujteni majd onnantol adott az autovadaszat. Szoval aki aztmondja kicsikent nem tud ervenyesulni, az nem a gf hibaja. Teletoltak a ladakat is 100szazalrkos expes cuccal, 75os szintre felfejlodni kb 1 nap ami a regi viszonyokat nezve nevetsegesen alacsony.


    Az atalakitott jelmezekbol meg csak azert van kb2 mert kb 10jatekos van map1en annyira keves a jatekos, lenne ez a szam nagyobb is ha lenne jatekos a szerveren!

  • Talán az autóvadászatot kellene kivenni a GF-nek. Talán....

    Igen, a probléma valóban az autóvadászat megjelenéséhez vezethető vissza. Amióta ez a system él, azóta az egész játékmenet és maguk a játékosok is robottá változtak. Novemberben lesz egy éve már, hogy kihúztam egy tőrninját 1-es szintről 120-as szintre minden erőfeszítés nélkül. Amikor megnéztem a karakterlapon, hogy mennyi idő volt ennek elérése hangos nevetésben törtem ki és inkább elkeseredettséget éreztem magamban, mint örömöt. 41 nap alatt szinteltem fel vele?! Kérdeztem magamban.. Visszaemlékeztem, hogy a tábizás idejében ott ülős program volt a fejlődés és egyetlen szintnek a beütése is kínkeserves melóval járt, de legalább volt értéke. Hozzáteszem, a tábizás is jóval könnyített fejlődési módszer volt. Elképzeni se merem, hogy akik termet teremre jártak barlangban azoknak milyen megpróbáltatás lehetett mondjuk 104-ről 105-re fejlődni. Jelenleg elég bevásárolnod két elementális szettet, egyet villámra, egyet meg szélre. Egy autóvadászat, kis exp gyűrű és karaktered teszi maga alá a szintet, amíg te otthon se vagy. Régen büszkeséggel töltött el, ha a ranglistán előkelő helyezést értél el. Most... Mire legyen büszke az ember? Arra, hogy legalizált hack-el fejlődünk? Persze nem muszáj élni vele, de látván, hogy játékostársaid is hasznosítják és komoly előnyökre tesznek szert vele, elgondolkozol, hogy direkt azért mégse kéne hátráltatnod magad. A túlzott yangmennyiség is ehhez vezethető vissza. A DC-s mobok yangja igazából nem is jelentett volna problémát. Néha bemehetett volna az ember 1-2 órát elcsapkodni 10 milliókért, aztán szevasz. Az autóvadászat viszont lehetővé tette a 7/24h yangfarmot, ami ahogy már leírtam korábban is gigantikus yangbárókat állított hivatalba. (Igen engem is, nem kell rá emlékeztetni). GF és a Ymir feladata lenne egy placebo feltalálása erre, ami minden probléma anyja. Amíg ők nem lépnek, addig változás nem lesz. Bár, szerintem már megmérgezték a jelen játékos közösségeket annyira, hogy az autóvadászatot senki sem engedné el szívesen. Már így is jelentős a játékot abbahagyók száma, hát ha még kiveszik mennyien köszönnének el...

  • Az atalakitott jelmezekbol meg csak azert van kb2 mert kb 10jatekos van map1en annyira keves a jatekos, lenne ez a szam nagyobb is ha lenne jatekos a szerveren!

    Nem figyeltem melyik biriben játszol , de sárgán és kéken 10nél több van esténként és kékben is . 90es mapokon 4-5 pirivel napi szinten találkozok minimum.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Most... Mire legyen büszke az ember? Arra, hogy legalizált hack-el fejlődünk?

    A mai metin2ben adni venni lehet wont 120as karaktert cuccot barmit. Ma mire lehet buszke egy jatekos? Semmire. Osszevasarolhat barki barmit, nevet valt aztan azt mondhatja az o erdeme kifejlodott stb senki nem mondja meg hogy ki az honnan jott stb. Mert senkit nem is erdekel mar. Gondolom ezert van bent a cucc, ugyan minimalisan de velemenyem szerint csokkenti a karikereskedelmet. En legalabbis nem allnek neki bariba fejlodni, nincs az a penz!


    Ha korulneztek lathatjatok,hogy mar szinte csak a "kemenymag" jatszik, akinek mindennapos idotolteseve valt a jatek es nehezen tudna elengedni,mert tudja milyen jo volt regen, amikor meg minden mas volt, es jatekos is akadt boven.

    En szemely szerint semmire sem vagyok buszke, sot, szegyellem magam amiert ennyi ev utan meg mindig itt vagyok, es kitartok emellett a jatek mellett. De lassuk be, aki eveken keresztul nyomta, volt sikerelmenye nem igen tud elszakadni a jatektol.


    Nem figyeltem melyik biriben játszol , de sárgán és kéken 10nél több van esténként és kékben is . 90es mapokon 4-5 pirivel napi szinten találkozok minimum.

    Ezt nyilvan kepletesen irtam,nyilvan ennek az erteknek van szorasa, plusz-minusz 5 fo.

    Ezzel csak azt probaltam kiemelni mennyire megcsokkent a jatekosletszam az utobbi idoben.



    A duplapostolásra ügyelj. Összevontam - Szóbeli ~ Perculia

  • Ezt nyilvan kepletesen irtam,nyilvan ennek az erteknek van szorasa, plusz-minusz 5 fo.

    Ezzel csak azt probaltam kiemelni mennyire megcsokkent a jatekosletszam az utobbi idoben.

    Nyilván a képletesen dolog sem nagyon állít igazat, bőven több játékos van azért 5-10 játékosnál, csak menj el razador elé, majdnem mindig van valaki ott. A különbség hogy a "kemény" mag akik megmaradtak már játszanak és nem nagyon map1-en álldogálnak.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • Osszevasarolhat barki barmit, nevet valt aztan azt mondhatja az o erdeme kifejlodott stb senki nem mondja meg hogy ki az honnan jott stb. Mert senkit nem is erdekel mar.

    Ebben nagyon nincs igazad. Pláne ezen a szerveren nagyon is feltűnik, ha hirtelen egy új névvel feltűnik egy 100+-os karakter, és továbbra is meghatározó ha valaki több éves ismert karakter, és főleg az évek alatt kialakult társaságának. Ennyi év alatt barátok és ellenségek vannak képben ki vagy. Ezen felül pl. a zodiákus run ranglistája még az időközben nevet váltott karaktereket is lebuktatják, hiszen nagyon jól tudjuk ha olyan nevek jelennek ott meg akikkel sosem voltunk ismerősök ( ugyanis átírja a ranglistában a nevet az újra) Ez csak egy példa. De ha valaki új névvel feltűnik nagy szintű ha vett kari az egyértelművé válik, de ha valaki aki korábbi énje után kezdene " tiszta lappal" akkor se kap olyan fogadtatást, mintha több éve ismernék. Ilyen kis közösségben még ádáz ellenségek is tudják becsülni egymás gerincességét ha van és barátok is lehetnek akik sohasem fordítanának egymásnak hátat, ismerve annak gyengéjét.

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • Nyilván a képletesen dolog sem nagyon állít igazat, bőven több játékos van azért 5-10 játékosnál, csak menj el razador elé, majdnem mindig van valaki ott. A különbség hogy a "kemény" mag akik megmaradtak már játszanak és nem nagyon map1-en álldogálnak.

    Igen valoban igazat adok neked,de az akkor is tagadhatatlan hogy a jatekosok szama veszesen fogy. Eleg megnezni a "nagy cehek" szamat valamint a bennuk levo tagokat. Ez a 3 4 evvel ezelottitol messze elmarad. Vagy megnezni hany ember "balhezik" vagy hany minosegi ceh warozik. Azt azert ne mondjatok, hogy mindenki mobozik csak. Vannak akik pvpbe bunyoba is kielnek magukat csak ezek mara szinte teljesen eltuntek sajnos.

    Ez nyilvan visszavezetheto a "nagy karakterek" erofolenyere is mert konyneden vernek a kissebbeket, de lassuk be regen is voltak olyanok akik rengeteget koltottek ra es megis voltak balhek.

    Tovabba kiemelnem a forum latogatottsagat, es az aktivitast, ami az utobbi idoben hatalmasat zuhant, pedig aki jatszik azert neha felnez ide is, esetleg ki is fejti a velemenyet. Ez is arra vezetheto vissza velemenyem szerinr hogy erosen kihalofelben van a magyar szerver!

  • Az tény hogy csökkent a játékosok száma , de szerintem élvezhetőbb a játék hogy lehet bosst és köveket is ütni. Az eventeken is van hely farmolni és szilizni is lehet.


    Szerettem a pvpt és a warrokat is , de mára már nem élvezhető . Szerintem a petek bevezetésével kezdődött a pvpk lejtője. 30napos sés házikedvencek + mítikus sor+ fejleszthető pet + jelmezek, fegyver és fegyver skinek , ez már rég nem pvp , csak egy csillogási verseny.

    A pvp az volt amikor két játékos a saját erejét mérte össze , amikor nem sablonkarik ellen harcolt az ember amik minden kasztelleni mellé tele aggatják magukat mindennel.

    Villámsámi létemre a mobozásban találtam meg a boldogságom és gondolom vannak más olyan pvpsek is akik ráébredtek a pvp meghalt.

    Belenyultak a karakterek képességeibe lerontva hogy csak a sés cuccok segítségével lehessen egy kari erős.

    Azok akik rengeteg wonnal rendelkeznek bármit megvehetnek pvpzi yangért és wonért is. Az uj réteg talán 50es szintig lelkesen játszik majd felébred és rájön nem tud felzárkózni.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Sasorinak eben nagyon is igaza van én már rég nem játszok itt, és vannak máshonnan barátaim akiktől kérdeztem hogy ezen a metinen játszottak-e azt írták igen de olyan lassú a szintelés meg a tárgy drop is olyan vacak hogy legjobb haver is csak lvl 47 ig jutott aztán beleunt attól mert van szint fegyver az nem azt jelenti hogy isten királyság van nem kell fegyót venni lvl 70 ig ez nagyon vissza üt mert ha lejár és pl valaki valamilyen oknál fogva leállt pl lvl 54 en és le is járt a fegyvere akkor mi lesz vesz egy vacak fegyót és majd azzal talán lesz kedve valakinek ütni? csak azért mert én is jártam úgy hogy elvesztetem mert volt más dolgom is.

    Igen az pozitív azoknak hogy már van azért hely eventeknél stb. de ebből is látszik meg hogy mennyire kevesen is vannak, egyik havernak se 1 db 100+ os karija volt mert korában egymaga ment Thrymhez, Razira, Nemeréhez de már őt se láttam későbbiekben mert abba hagyta.

    Én személy szerint a peteket nem hibáztatom de az alkimiát és az auto farmot igen, én is használtam alkit és ősszintén bejött , de amikor levetem hogy cseréljem a régieket 6-6 tört oda lett több mint 7,5 mrd am lehet hogy nem sok egyeseknek de nekem elég volt hogy végleg itt hagyjam ezt a szervert.

  • Igen valoban igazat adok neked,de az akkor is tagadhatatlan hogy a jatekosok szama veszesen fogy. Eleg megnezni a "nagy cehek" szamat valamint a bennuk levo tagokat. Ez a 3 4 evvel ezelottitol messze elmarad. Vagy megnezni hany ember "balhezik" vagy hany minosegi ceh warozik. Azt azert ne mondjatok, hogy mindenki mobozik csak. Vannak akik pvpbe bunyoba is kielnek magukat csak ezek mara szinte teljesen eltuntek sajnos.

    Ez nyilvan visszavezetheto a "nagy karakterek" erofolenyere is mert konyneden vernek a kissebbeket, de lassuk be regen is voltak olyanok akik rengeteget koltottek ra es megis voltak balhek.

    Tovabba kiemelnem a forum latogatottsagat, es az aktivitast, ami az utobbi idoben hatalmasat zuhant, pedig aki jatszik azert neha felnez ide is, esetleg ki is fejti a velemenyet. Ez is arra vezetheto vissza velemenyem szerinr hogy erosen kihalofelben van a magyar szerver!

    Igen kevesebb játékos van, mondjuk az idő is oka, hiszen akik elmentek megunták ami minden játéknál előfordul, akik pedig jöttek nem fogják utolérni a mostani top játékosokat. A pvp és a sima bunyókról pedig azért annyit hogy meg lepődnél ha az a pár megmaradt játékos megmutatná magát. Itt azért sokat sejtető hogy amikor még volt olyan céhtársunk aki szivesen ment másik birodalomba verekedni volt hogy a másik birodalomból megmondták csak akkor verekednek ha minimum 3x annyian vannak. Már nem kockáztatnak a játékosok mert rég elment a stílus oda hogy ha valakit legyőzök megy az anyázás, ha legyőznek pedig megy hogy te milyen csicska vagy. A warokat pedig el lehet felejteni, amíg például meley pontot kér addig nem fog túl sok nagy céh warozni, nem is olyan rég egy a szerver talán legnagyobb céhében lévő tag kérdezte tőlünk is hogy mi van ha elfogyna a pont, mert a warokkal kb semmit nem kapnak.


    A vett karakterekről pedig annyit hogy hiába vesz valaki karit, cuccokat, wont, játék tapasztalatot nem tud venni, az pedig nagyon gyorsan kiütközik még egy ilyen egyszerű és primitív játéknál is.

    Sasorinak eben nagyon is igaza van én már rég nem játszok itt, és vannak máshonnan barátaim akiktől kérdeztem hogy ezen a metinen játszottak-e azt írták igen de olyan lassú a szintelés meg a tárgy drop is olyan vacak hogy legjobb haver is csak lvl 47 ig jutott aztán beleunt attól mert van szint fegyver az nem azt jelenti hogy isten királyság van nem kell fegyót venni lvl 70 ig ez nagyon vissza üt mert ha lejár és pl valaki valamilyen oknál fogva leállt pl lvl 54 en és le is járt a fegyvere akkor mi lesz vesz egy vacak fegyót és majd azzal talán lesz kedve valakinek ütni? csak azért mert én is jártam úgy hogy elvesztetem mert volt más dolgom is.

    Igen az pozitív azoknak hogy már van azért hely eventeknél stb. de ebből is látszik meg hogy mennyire kevesen is vannak, egyik havernak se 1 db 100+ os karija volt mert korában egymaga ment Thrymhez, Razira, Nemeréhez de már őt se láttam későbbiekben mert abba hagyta.

    Én személy szerint a peteket nem hibáztatom de az alkimiát és az auto farmot igen, én is használtam alkit és ősszintén bejött , de amikor levetem hogy cseréljem a régieket 6-6 tört oda lett több mint 7,5 mrd am lehet hogy nem sok egyeseknek de nekem elég volt hogy végleg itt hagyjam ezt a szervert.

    Itt látszik meg az amiről már beszélt valaki az elején, vacak fegyót nem fogok venni? Egy kezdő játékosnak ( és most ne sértődj meg) De még egy 10 ák-s fms is igazán segítség. Sok új játék pont ezért hagyja itt mert neki nem lesz egyből 50 ák-s fegyvere, nem lesz egyből kiváló rubinja stb. Mi is kezdtük valahol, nekünk is a kezdet kezdetén szenvednünk kellet a fegyverekkel, nekünk is nehéz volt. Annyi különbséggel hogy akkor még nem volt alki amiből rongyosra lehet magunkat keresni, nem volt 40-es cucc alatti forgató amivel ha kitartó vagyok bármit betekerek a fegyverbe, nem volt szintláda és ha nem voltunk elég erősek kővel együtt vertek le minket.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • Privát szerverek miatt, mindenkinek már kezdőként 50ÁK-s fegyó kell .. :/ Sajnos nem tudsz mit tenni ezek ellen :(


    Mondjuk én már nem játszom, de személy szerint én sem kezdeném újra ha 20-35áks fegyverrel kellene rohangálnom, csak ha 45ÁK +, mivel mindenki nagyobb akar lenni a másiknál, vagányabb stb.. tipikus magyar mentalitás, sajnos engem is megfertőzve:D Engem is a mutogatás csillivilli érdekel..:S Nekem a játék kezdete óta mindig is a karakterem szépsége volt az erő mellett a fontos.., volt, hogy összefarmoltam nagy nehezen 30 won-t inkább, vettem egy izzó magmát anno 30-ba( hogy belerakjam halálosba), csak hogy jól nézzek ki :D


    (Aki nem akar skilleket húzni, az tuti, hogy karit fog venni.., senkinek nincs már ideje M1-ről skillezni..) ( Igen lehet venni SÉ-ért koncit üzőt, de jobban jár már ha készen veszi a karit, ezek ellen nem tudsz mit tenni.. ) Alapból nem is értettem hogy miért nem lehet úgy KK-zni, hogy pont 24 óra után lehet benyomni egy KK-t... legnagyobb hülyeség ez a 20-30 óra KK nyomás.. amikor valakinek csak arra van ideje hogy KK-zon, de nem tudom mert nem 24 óra a KK olvasás.. ( lehetett volna 0:00 ( éjfél) a KK olvasás ugrása..) ha benyomom 19:50-kor akkor 0:01-kor is tudjak még egyet :D

    Sziasztok.. Az erő legyen veletek :thumbup::beer:
    :sk08


    Perfect Bio Environment ! :like2:

  • Aki nem akar skilleket húzni, az tuti, hogy karit fog venni.., senkinek nincs már ideje M1-ről skillezni..) ( Igen lehet venni SÉ-ért koncit üzőt, de jobban jár már ha készen veszi a karit, ezek ellen nem tudsz mit tenni.. )

    De igen! Tudnak, es akarnak is tenni ellene, ez is az egyik oka a kliens bevezetesenek, illetve hogy par nap es mar csak a kliensbol inditast tamogatja a gf! Ezzel nem tuntetik el teljesen, de joval kevesebb karakter fog gazdat cserelni! Innentol aki abbahagyja az kiesik, igy meg jobban meg fof csappanni a letszam a jatekban. Lassan tenyleg eljon az az ido hogy a gf nek nem lesz erdeke fenntartani a magyar metint.... A magyar metin napjai megvannak szamlalva!

  • De igen! Tudnak, es akarnak is tenni ellene, ez is az egyik oka a kliens bevezetesenek, illetve hogy par nap es mar csak a kliensbol inditast tamogatja a gf! Ezzel nem tuntetik el teljesen, de joval kevesebb karakter fog gazdat cserelni! Innentol aki abbahagyja az kiesik, igy meg jobban meg fof csappanni a letszam a jatekban. Lassan tenyleg eljon az az ido hogy a gf nek nem lesz erdeke fenntartani a magyar metint.... A magyar metin napjai megvannak szamlalva!

    Igazad van tesznek ellene, JOGOSAN !! De azt is vegyük figyelembe, hogy aki abbahagyja a legtöbbje úgy is abbahagyja, aki meg elkezdené új játékos és megvenné a karit így nem esik ki a játékos létszám. Tehát ez jogos teljes mértékben, de így kiesés a GF-nek, mert pl: az új játékos lehet SÉ-t is szeretne rendelni, aki meg abbahagyta az tuti kiesik ebből a szempontból. De a GF-nek ezt mérlegelnie kell, hogy vagy enged egy kis illegális dolgot, vagy full legális lesz minden, de így csak kevesebben leszünk.

    Ezt megváltoztatni pozitív irányba a GF tudná, ha nem így állna az egészhez ahogy az elmúlt 4 évben...

    Mert szerintem azt hogy levezessem

    Hirtelen akarnak meggazdagodni 10 évig...

    vagy kicsit lejebb adnak a profitnak és kiszolgálják a játékosokat ezáltal több ember is lenne meg kedv is, lehet jövedelmezőbb lett ( volna ) vagy lenne.


    Én mindenképp azt az utat választottam volna, hogy fusson + 10évig a játék ( ez csak egy példa ) kiszolgálom a játékosokat, sok ember marad, kedv is jó és lehet ezzel a mentalitással több pénzt is profitálhattam volna, de nem ők inkább ráálltak erre, hogy mindent SÉ-ért minden event SÉ-s így hirtelen sok pénzhez jutottak, de egyszer elfogy az ember és nem lesz bevétel..


    Most ez olyan, hogy keresel havi 300ezret, de kapnál életed végéig most 50misit, de többet nem dolgozhatsz pénzért. ( veszel házat (20-30) + kocsit (10-ért kb) el is ment a pénz.

    Én a 300 ezret kérem minden hónapba, de életem végéig.

    Remélem érthető :D

    Sziasztok.. Az erő legyen veletek :thumbup::beer:
    :sk08


    Perfect Bio Environment ! :like2:

  • Igazad van tesznek ellene, JOGOSAN !! De azt is vegyük figyelembe, hogy aki abbahagyja a legtöbbje úgy is abbahagyja, aki meg elkezdené új játékos és megvenné a karit így nem esik ki a játékos létszám.

    A jogossagat nem vitatom, teljes mertekben egyetertenek vele HA ezt 5-6 evvel ezelott kezdik, amikor meg volt jatekos a szerveren! NEM ertek egyet azzal, hogy igy megmarad a jatekosletszam... ezt tokeletesen alatamasztja az a teny, hogy veszesen fogyunk! En szemely szerint ha "kiszalltam" volna 2 eve, de most visszajonnek, biztos hogy nem kezdenek el a 0-rol szenvedni ujra! Biosz, konyvek, fejlodes stb.. Szoval barmennyire is ugy gondolod, ha nem tudnak majd karit venni kezdenek egy ujat nagyon nagy tevedesben elsz! (Meg1x leirom az utobbi 1 2 ev jatekosallomany csokkenese ezt tokeletesen mutatja). Szoval az irany jo lenne ha evekkel ezelott kezdik, most viszont elkezdtek maguk alatt vagni a fat. Bar az is lehet hogy szandekosan csinaljak, legyen okuk vegre megszuntetni a kissebb bevetelu szervereket, ebbe nem latunk belel. Egy biztos, amugy is kihalna a szerver, ezzel meg csak felgyorsitjak ezt a folyamatot.


    Ja azt meg a vegerr hozzatennem,olyan jatekos nem kezd el itt jatszani akik eddig sosem metinezett esetleg elvetve 1-2 de ok sem huzzak sokaig ilyen piaci korulmenyek kozott. Szoval uj jatekosokat szinte elhanyagolhatjuk innentol.

  • Sajnálom Amiran de én se 2 éve kezdtem még emlékszem hogy 2010 tavaszán kezdtem bele ebbe a metinbe és nagyon élveztem a mostaniakhoz képest csoró cuccokban , de legalább akkor az eventek eventek voltak.

    Emlékszem az első Húsvéti metinkő esésre (2011) akkor még 1x nyithatós teli kosár jött kőből abból kaptam az első fehér gyöngyömet:thumbsup:, (2012) amikor Óriások földjén több száz húsvét metin volt leesve =O=O olyan lag volt hogy elején csopiban vertük a köveket.

    Vagy a Helloween eventen (2013) kesztyűvel 40 es kő mindig adott varázs pálcát 35 ős Farmos warimnak ;) mert map2 n nem lehetett követ találni olyan sokan voltak.

    Az első (2014) Valentin napi eventet se felejtsem ki az is nagyszerű volt kesztyűvel minden második kő adott Ámor kincsét :*, kesztyű nélkül minden 4 ik kő adott.

    Első Okey eventet (2015 vége-2016 eleje ) is ide tenném az is pazar volt én azt az eventet sajnálom a legjobban imádtam:love::love: Dt 7 en 75 wp vel dupla kesztyűvel, 20 tárgyas fülesel óránként 20-21 pakli eset + cucc ( kk,lélekkő), Lemuroknál legjobb helyen 95 karival óránként 23-24 pakli is lejött dupla kesztyűvel.

    És ha nem volt egyiknél se hely akkor mentem kis karikal Zoknit ütni és Fő karival felvetem az okey kártyát ami esett.

    Én ezt sajnálom hogy már csak Item shopal lehet csak eventelni ( vedd meg az eventet) úgy mint régen de már azzal se, nem voltak akkoriban havi rendezvények 2-3 naponta 3-4 órás kis eventek mert tudtunk mással is foglalkozni.

  • Kedves Témanyitó!


    Ugye te sem gondoltad komolyan, ezzel pont egy atombombát robbantasz?

    Az egész felvetésedre azt válaszolom: Ahol van fény ott mindig lesz árnyék is!

    Részletekbe nem mennék bele, inkább!


    Köszönettel: Minato85

    Az élet túl rövid, másoknak felelj meg! Tedd azt, amit tenned kell, de soha ne bánd meg!
    Egyszer élsz! Tied a döntés: A lehetőségeid mennyire használod ki!

  • Személyes vélemény plusz life story . 2009 -ben kezdtem itt (pegazus) kb mikor megnyílt nem tuti a 2009 ,de rég volt .Aztán elmentem pvp szerverekre majd megint itt , mert azokat bezárták vagy meguntam.Nem kezdek el nosztalgiázni bla,bla . Sok munkám, van / volt benne de ez már csak a lehúzásról szól. Örülök neki , hogy legalább el lehet adni valamit valós pénzben is .Bár előbb léptem volna le dupla pénzzel mint most. És ez csak egyre kevesebb lesz. Nehéz ,ennyi év után letenni , de ennek a játéknak (HUN,MT2) nincs jövője,az látszik az árakon ,közösségen mindenhol(kevés). Nem arról van szó , hogy ki szorul rá, ki nem de 300K-t ígyis ki tudtam venni belőle.
    Ha valaki meg ennyit lehúzna a wc-n mert gőgös meg hiú bevallani,hogy a végét járja, hajrá . Én nem ...Azon vagyok , hogy kivegyem egy részét amit beletettem. Itt nincs GF kár" nekünk van . Nem megyek át Spartacusba de , azt tudom ajánlani mindenkinek aki él is vele vegyen ki belőle amit tud mert aztán késő lesz. Nem lesz kinek eladni sem.
    Utóirat : Képemet ne nézd, már eladtam a tárgyakat.
    Ja és amúgy a bann sem érdekel őszinte voltam :)

    :rolleyes:

  • Nem látom értelmét a posztodnak, olyan mintha azzal dicsekednél, hogy a moziban eladnád a használt jegyeidet ha már megnézted a filmet ( eltekintve attól hogy azt a játékbeli cuccokkal szemben nem lehet felhasználni), és dicsekednél vele hogy neked így megérte. Ez az egyik. És bár egyike vagyok azoknak akik sokszor méltatlankodnak ha igazságérzetüket valami borzolja, akkor is visszautasítom, hogy hiúságból vagy gőgből nem érdekel, hogy végét járja-e a játék vagy sem. Minden játék véget ér egyszer, de inkább az van nagyon eltévedve aki úgy áll hozzá mintha ez egy gazdasági befektetés, vagy valami életre szóló dolog lenne és ha ebben nem hihet maga a napi szórakozás része lenne értelmetlen. Engem nem érdekel, hogy a jövőben megtérülne -e amit rászánok, hanem az érdekel, hogy a jelenben jó kikapcsolódás lehessen. És ha vergődök az azért van ha ez vagy a játékélmény miatt sérül, vagy pedig megalázónak érzek bizonyos tisztességtelen húzásokat.

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"