A felhasználóm csatlakoztatva van!

  • Soha nem tapasztaltam még olyat ami pl. most történt. Kérdésem lenne mi ez az új futó program, aminek a neve sparkWebHelper? És hogy lehetséges, hogy nem tudom használni a fiókom, nem tudok belépni mert folyamatosan azt írja a felhasználóm csatlakoztatva van? Bezártam a klienst, bezártam minden futó alkalmazást, és tettem ezt azért, mert elkezdte a karakterem a semmit ütni, mint nethiba esetén! hiába indítom újra, nem enged belépni a fenti üzenettel, de nem dobja ki a karaktert akárhányszor próbálom újra számla csatlakoztatva üzenetet kapok. Próbáltam másik gépen is, ugyanaz az üzenet


    Témákat szétválasztottam, megkérünk legközelebb ha hibát észlelsz, a Hibajelentések részen nyiss róla témát:)

    Köszi szépen!

    Dreamy

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • És hogy lehetséges, hogy nem tudom használni a fiókom, nem tudok belépni mert folyamatosan azt írja a felhasználóm csatlakoztatva van?

    Szia!

    Voltál esetleg a hiba előtt valamilyen runon?

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Szia, nem, lélekbarlangban autózott a karakterem, a jelenség azóta is fenn áll, a számlám csatlakoztatva. Más fiókkal be tudok lépni, hozzárendelttel is akár, de a főkarakterem fiókja csatlakoztatva üzenettel utasít el

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • Perculia

    Closed the thread.