Új GF kliens problémák

  • Megerősítve, románoknál nagyon sokan panaszolják ugyanezt, sokan telekomos nettel is küszködnek, de csak a digiseknek játszhatatlan abszolút, és valaki írta ott, hogy vodefone-os mobilnetre kapcsolódva semmi problémája nem volt, míg a digivel bejelentkezni is nagyon ritkán lehet.


    Szóval ha foglalkoznak vele, akkor lehet hogy várható speciális karbi, bár szerintem nem sietik el szerdáig/csütörtökig a dolgot. Mondjuk szerintem kicsit elbagetizálják a dolgot, egy közleményt megérne hogy foglalkoznak az üggyel vagy valami, és itt most a fejlesztőkre gondolok, akiknek ez a munkájuk

  • most már az npc-k is tűnnek el

    Ha a játék nem megfelelően töltődik be, érzékelheted úgy, hogy nincsenek, pedig igazából ott vannak.

    a postaláda se megy

    2019. novembere óta:

    Játékon belüli postafiók mindennapi deaktiválása


    Technikai okok miatt a játékon belüli postafiókok mostantól deaktiválásra kerülnek 09:00h és 13:00 óra között, minden nap. További kikapcsolás is lehetséges, amennyiben egy karbantartás ezen időszakon kívülre esik.


    Elméletileg megjavították,

    Jó a digiseknek akkor :D Mert most meg a telekomosok be sem tudnak lépni, a szerver választóig jutok el :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Szerintem kiírhatná belépéskor a kliens, hogy " nem sikerült, elrontottuk!" Ismét random kedve szerint kitiltja a játékost minden fiókjával, csak most 5-6 óra után ha visszaengedte megint tiltja. Izgalmas, de tényleg nem tudom szándékosan keserítik meg a játékot, vagy véletlenül?

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • dreamy Dalvin


    Tényleg nagyon bosszantó már. Nem lehet valakinek jelezni a problémát? Másodjára tilt le a GameForge Client login szervere, 4-5-6 órákra a bejelentkezést indokolatlanul mert túl "gyorsan" és túl "sokszor" jelentkezek át egyik acc-ból a másikba. Meleyhez 16 karit használok, legalább 8 különböző accra bontható le ennyi karakter. Vagy akár tombola, céhes adományozás miatt is elő szokott ez jönni. Supporton többen kérték már, hogy a szétszórt karaktereket utólag hozzá lehessen fűzni egy acchoz. Válasz: Technikailag nem kivitelezhető. Amikor bejött a GameForge kliens senki nem biztosított egy normális leírást a közösségnek. Senki nem mondta el, hogy ha egyszer hozzárendeled a karaktert egy e-mailhez, akkor onnan soha a büdös életbe nem tudod leválasztani. És most minden ilyen ember, aki ezt "elrontotta" szív, mert a GF kliens botnak érzékeli a túlzott be, - kijelentkezést. Valamit illő lenne már tenni ez ügyben, mert ez, hogy fél napokra kitilt a játék egy vicc.



    Ja és a kijelentkezési hiba is adott MÉG MINDIG...

  • A tegnapi sikeres frissites utan, ma is egy ujabb hiba, ch valtaskor bezarta a klienst, azota nem tolt be a konyvtar, nem tudom van e ertelme jeleznem egyaltalan, mostanaban mindig van valami ami miatt a jatek elvezhetetlen.

    Addig nincs baj, amig nincs baj.

  • A tegnapi sikeres frissites utan, ma is egy ujabb hiba, ch valtaskor bezarta a klienst, azota nem tolt be a konyvtar, nem tudom van e ertelme jeleznem egyaltalan, mostanaban mindig van valami ami miatt a jatek elvezhetetlen.

    Nálam is ugyanez a probléma.. Viszont azt nem tudom, hogy ez még mindig a diginek köszönhető vagy a metinben nem jó ismételten valami ;)

    Ha az igazat mondod, a másik kezedben legyen kard ;)

  • Viszont azt nem tudom, hogy ez még mindig a diginek köszönhető

    Több nemzetnél is jelezték a felhasználók ezt a problémát a discordon.

    Az illetékesek már foglalkoznak a probléma elhárításával.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Halihó! Nálam sem műxik, bár már mit mondhatnék.. :) néha bejön az a rész, hogy javítás, rányomok-letölt és semmi nem történik...gondolom valami hotfix féleség lehet, hamár tombola és nyalóka sem volt a tárgypiacon...de természetesen a sés dolgok pörögnek az accon, amiért kompenzálást ugye ne nagyon várjunk :)

  • GF client issues

    Az illetékesek már foglalkoznak a probléma elhárításával.



    Offokat mellőzzük. Nem kell már többször leírni :) .

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Sziasztok!


    Egy új hibával (?) jelentkezem. Természetesen akkor, amikor a legjobban kéne -.- . Eddig tökéletesen működött a kliens, viszont ma, amikor be akartam jelentkezni (google fiókkal végeztem a regisztrációt és bejelentkezést is) jelentkezni a kliensbe a szoksásos módon a "párbeszéd ablak" csak felugrott és kéri, hogy a regisztráció befejezéséhez használjam a szokásos böngészőt. De nem is a regisztrációra mentem, továbbá már fel sem ugrik a böngésző, ahhozoz, hogy bejelentkeztessen a szokásos módon. Elkezd minden tölteni, de semmi féle változás nem történik. Előtte ilyen nem volt.


    Amiket elvégeztem eddig:

    - Előzmény törlések

    - Gép újraindítás

    - Kliens újratelepítés

    - Játék újra telepítés (nem mint ha be tudnék lépni....)

    - Elfelejtett jelszóval újra belépési próbálkozás (ami külön érdekes, mert megváltoztatom sikeresen a jelszót és még úgy sem enged belépni a kliensbe, de itt fórumon a forge loginnal igen.)


    Mit kellene csinálnom, hogy végre be lehessen lépni? Eddig a pop-up felugrása után automatikusan ez megtörtént.

    Köszönöm a segítséget!


    (ui: Remélem jó helyre írtam, nem szerettem volna külön topicot nyitni neki)


    // EDIT: A hiba megtalálva. Mindent kipróbáltam, végül a router ki-be kapcsolása mellyel párhuzamosan IP cím csere is történt MEGOLDOTTA a problémát. Azóta elő se jött újra \\

    Images

    Szint: 55 Kaszt: Harcos Skillek: Aura: P Mámor G1

    Szint: 95 Kaszt: Sura Skillek: Penge P, Elv. vért P, Félelem P

    Szint: 75 Kaszt: Sámi Skillek: Áldás P, S. segítség P, Visszaverés P

    Edited once, last by Bari: Megtaláltam a megoldást. ().

  • Szia!


    Ki ír valamit?


    Első körön "látatlanban", próbáld meg újraindítani a routered, majd próbálkozz újra.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍