Új GF kliens problémák

• Üdv.

A probléma megoldódott. Vagy magától, vagy segítséggel. Nem tudom. Lehet az volt a gond, hogy nem otthonról jelentkeztem be, hanem hotelből? Bár eddig nem jelentett problémát. Sajnos a munkám miatt gyakran vagyok hotelekben. Remélem nem azért csinálta a rendszer amit csinált.

• Kb. fél órája szenvedek azzal hogy felhozzak egy boltos karaktert, de vagy befagy karakterválasztás után, vagy csatlakozás után bezáródik.

Hasznos kis új verzió eddig.

Visszatért a jól megszokott feketedés, természetesen az erdőbe vezető portál után.

Postokat összevontam. Kissbb

Edited once, last by Kissbb ().

• Igazán kezdhetnének valamit a patchelést követő indítással.. Minden alkalommal, mikor frissíti a klienst a gf launcher, a játék a "Játssz" gombra kattintva ugyan elindul csak jóval később, mint normál esetben és a felületen nem vált át a "Játssz" gomb "Játékban"-ra, majd mikor a kliens már elindult próbálnék belépni, azonnal bezárja önmagát. Az azt követő indítás már megfelelően működik.

54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

• Sziasztok. A pár évvel ezelötti karakterekkel mivan? nem találom sehol. Bejelentkezéskor azt írja hibás adatok............ pedig tuti. hogy jók az adatok. valami tipp? Continuum szerverén voltam ,de ugye az már nincs.

• Bejelentkezéskor azt írja hibás adatok..

A Gameforge accountodban hozzá kell adni azt a régi metin id-d, amit szeretnél.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

🎃 🦇 🎃

• Úgy próbáld meg hozzáadni az azonosítót, hogy tedd a végére: _hu végződést. (az alsóvonal is fontos)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

🎃 🦇 🎃

• Nem jó. na mindegy, leves az egész karakter.érdemes volt annó el kezdeni xd

Köszi az infót,de nincs meg a karakter...

• Legegyszerűbb, ha írsz egy jegyet a Jegyrendszeren keresztül, és ha van valami, megvizsgálják, ha ezzel a módszerrel nem megy.

• de nincs meg a karakter.

Első körön az azonosítódról írtál. Karakter addig nem is lesz meg, amég nem kapcsolod hozzá GF azonosítóhoz azt a bizonyos metin id-t.

A régiók megjelenése óta ezt is figyelembe kell venni:

Kis segítség a kliensen belül eligazodáshoz:

Tippek-trükkök Gameforge kliens

A supportot a fórumon felül a Támogatás fülön keresztül, vagy a GF kliensből, vagy erről a linkről éred el:

https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=hu

És itt van egy kis segítség hozzá:

Jegyrendszer/Support használat

🎃 🦇 🎃

• Sziasztok!

Kliens hibák.. 2 csoportja van, van az állandó ami nem kijavítható, mármint itt a gf-en, meg van amit hétről hétre kapunk mint meglepetés. Ami közös bennük, hogy mindegyik negatív hiba, milyen érdekes, hogy a játékosoknak kedvező hibákat mindig hipp-hopp lehet javítani. A karakter törlés is egy állandó hiba, 500x visszatérő téma. De ugye vannak okosságot... keresd a ch-t ahol csináltad-ne legyél belépve amikor lekéred a kódot- vizeld körbe a szobát az óramutató járásával megegyezőleg a törlés előtti egy percben-legyen nálad egy mezitlábas Kossúth-bal közéső ujjal nyomd az entert, meg ilyenek. De egyszerűen ez szánalmas, ezt be kell látni! Egy egyszerű törlés, nem nagy dolog, és nem működik, még a vajákos asszony elhívása után sem! Amikor törölni akar a paraszt, előtte el kell mennie valami tibeti okj-s vizsgára, hogy megérezze, hogy éppen jelenleg milyen hiba akadályozza az amúgy tök egyszerű törlést. Gyerekek, ez annyira gáz, hogy egy külön mérőrendszert kellene erre megalkotni...

• Tegnap óta ha kijelentkezek a gf clientből nem lehet ch-t váltani bezárja a klienst. A 2 karakterem amivel szoktam játszani külön clienten van azaz minden ch váltásnál egyiket bezárja eddig ez nem így volt...

• ezt a hiba uzenetet kapom mikor elinditom a gf telepitot tuzfatal mar kikapcsoltam a gépet is ujra telepitettem de meg mindig ezt az uzenetet kapom mi lehet a hiba ?

Edited once, last by RaZZeX123 ().

• Valami ötlet? Reggel kiraktam 2 boltot, most szerettem volna körbenézni a fő karakterrel. A metin2 klienssel is ugyanezt kapom.

Reggel engem ez fogadott 1kliens sem volt meg nyitva. Valami ötlet?

Kék képre gondolok.

Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

• Figyelmeztetni szeretnék mindenkit aki a kétlépcsős azonositást aktiválni akarja !!!!

Ha valami oknál fogva nem futtatod végig a GF Appot a mobilodon akkor készüllj fel utána néhány napos pihenőre.

Valamikor juniusban aktiváltam az appot de nem vittem végig igy csak az email cimet hozzárendelte ugyan de kódot nem ad.

A hétvégén valami oknál fogva ( eddig soha nem kérte ) átváltott a kétlépcsős azonositásra belépésnél de az app kódot nem adott.

Az appot csak akkor lehet tovább vinni ha be vagy lépve a gf kliensbe de ugye oda nem tudsz beképni :) A 22-es csapdája ismét egy jól sikerült GF program :)

Irtam jegyet és azt a választ kaptam GA-tól hogy nekik kell kérvényezni a kétlépcsős azonositás leválasztását az emailemről.

Azóta semmi választ nem kaptam igy abban sem vagyok biztos hogy egyáltalán kezdeményezték-e.

Szóval várok türelemmel és csak magamban mérgelődök egy újabb jól sikerült újitáson és a korrekt tájékoztatáson :)

Hááááát biztos nem fogom többet a kétlépcsős azonositást kezdeményezni.

• Kb nallam is ez a helyzet, tegnap be akartam lepni, de nem engedett mert kerte a megerosito kodot amit az appban megtalalok de nincs sehol. Irtam jegyet de semmi valaszt nem kaptam meg. Most itt a gep elot szabadnapon es varok hatha lesz valami :D

• Helló! Segítséget szeretnék kérni, regisztráltam, telepítés után a gameforge clientet ezt irja ki: it appears that the Client cannot connect to the Gameforge Client Service mit jelent bár gondolom szervizelik a clientet de akkor addig nem lehet a játékot se illetve játszani se ? Mer nem indul a játék se.? Segitséget előre is köszönöm.

Áthelyeztem. Dreamy

• it appears that the Client cannot connect to the Gameforge Client Service

Szia nightrode90 !

Első körben meg kellene próbálni teljesen letörölni, majd ismét letölteni a Gameforge Clientet.

https://gameforge.com/hu-HU/download

Második ötlet: a tűzfalon és a vírusírtón a kivételekbe helyezd (lehet, hogy az gátol meg valamit)

Ha egyik sem segít, akkor vedd fel a kapcsolatot a Támogatással:

https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=hu

🎃 🦇 🎃