Új GF kliens problémák

  • Ahogy gondoltam ez egy kalap trágya.. Elindítom, rányomok a Játssz gombra és kb a 39.ik GFLauncher újraindítása után(ami ugye csak feladatkezelőből lehetséges) indul el a játék. Kilépni belőle alapvetően lehetetlen mert azt hiszi az alkalmazás, hogy a kliens fut, közbe meg sehol semmi sem történt. Ha ráindítok többször a játékra, valami "váratlan hiba történt" üzenettel szerte-szétomlik. Csak így tovább, hajrá gameforge, metin felől ideje csődöt jelenteni és átadni a stafétát egy komolyabb, hozzáértőbb csapatnak mint amilyen ti vagytok(bárcsak eljutna nekik ez az üzenet....)

    54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig


    „Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

  • nem tudom más észrevette-e de neha mikor bekapcsolom a gépet és a metin2 ikonnal akarom indítani a játékot akkor csak tölt a client de semmi.. ha meg simán gf clientel indítom akkor minden hiba nélkül megy



    áthelyeztem. dreamy

  • Fura, tegnap du óta (vagy este?) ledobott minden boltomat. Nem értem rá, hagytam.

    Ma a kliens elindítása után, belép, "játsz " gomb majd a CH választás után:


    Hiba a szerver kapcsolatban.


    Net jó (UPC), sávszélesség jó. (500/22) Mi lehet a gond?

    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok

  • Hiba a szerver kapcsolatban.

    Kedves Játékosok!


    Rendkívüli karbantartás lesz az óraátállítás miatt, ami október 28-án, 06:00 órakor fog történni, az idő alatt pedig a szerverek nem lesznek elérhetőek.

    Várható szerver-visszaállás: 09:00 óra.


    A Metin2 Csapat

    Remélem ez segít ;) Óraátállítás miatt van most leállás.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Miért van az hogy az oldalról letöltött gameforge kliens nem tölt be? Csak fekete képernyő jelenik meg és hiába várok órák múlva se jelenik meg semmi. A gépem megfelel bőven a jaték követelményeinek. (Win 10 es op rendszer)



    Témákat összevontam. Dreamy

  • Dreamy, nagyon köszönöm időközben megoldott. Persze új hiba jelentkezett.


    Ma frissített a GF client, majd kiírta, nincs digitálisan aláírva az általa frissített kliens.

    Sebaj, Telepítés jóváhagyása (ami végignyálazta ugynazt) sem segített.

    Sebaj, letörlöm, majd ujratelepítés. Miután végzett, a hiba ugyanaz.


    Ilyenkor mi a teendő?

    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok

  • Egyelőre az is jó volna tudni ez mit jelent: a játékadat nincs digitálisan aláírva. Kérjük javítsd a játékot. Mit is kellene tennünk?



    áthelyeztem. dreamy

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • A Játssz felirat mellett le kell nyitni a fülecskét, és a telepítés jóváhagyására kell menni.


    † Christopher Clark †


    2013.10.19 - 2016.07.26


    Ganton Blocc Crip's -733- OG

  • A probléma megoldodott, teljes ujra telepítéssel.

    - Jatek leszed

    - Gf sallangok leszed

    - GF client felrak

    - Jatek újra leszed.

    - Elindít, működik. Persze a szerverek nem elérhetőek a karbantartás miatt.


    Csizkov: Köszi, de a hibaüzenet nem ezt jelzi. Kliensről írtam, annak a frissítéséről. A karbantartás ebben a fázisában a kliensre felrakandó patchek már kint vannak, már csak a szerveren való karbantartás futhat. De mind1, működik ahogy leírtem, a fentiek szerint kell eljárni.


    Balizs1: Írtam, az is megvolt elötte.


    Köszönöm mindenkinek a segítséget.

    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok

  • Jóvá lett hagyva azt ugyan ez a hiba még mindig. + Újra lett telepítve.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • config miatt írja . Vissza kelt tenni teljes képernyőre.
    Valaki nem tudja mikor lesz vége a karbantartásnak ? :)

    Köszi úgy elinditotta nekem is ablakos módban volt.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Juhéé, ujabb hiba.

    Belepes után az eggyik accountom , teljesen eltünt SE-stül , karakterestül ,mindenestül. Helyette lette egy blue valami nincs rajta egy karakter sem!

    Rajta a nem gyengen felszerelt BM surammal, stb.


    Mi a teendő?

    Gyerekek ez azért nagyon gáz.


    Jah hogy lehet mashova került az acc? Mint azt már olvastam itt. Szóval, mi a megoldás?

    Közben ez lehet atkerült máshoz aki örül most és max lepakolja?

    Kezd tele lenni a puttonyom. Jegyet nyitottam.

    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok

    Edited once, last by Hannna ().

  • Egy hasonló dolgot nekem is mondtak, de ott a gf kliensbe bejelentkezés után full üres kliens jelent meg. minden metin Id hiányzott. Egy ki és újra bejelentkezés ott megoldotta a problémát.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Nekem is jelent meg már hozzárendeltként teljesen idegen fiók, viszont nem is léptem be vele. Valóban nem ad biztonságérzetet az, hogy bármikor bárkihez hozzárendelődnek ismeretlen fiókok, hiszen így mi van ha az enyém kerül máshoz véletlenül?

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • Ma meg ma is tapasztaltam h egyik karin se vettem fel Szilánk küldit de már fel volt véve ok nélkül.

    Meg nekem is csinálta ma mikor belépttem egyik accunt se volt e-mailben kiléptem be és ott volt.




    Mod megjegyzés:

    A hozzászólást szerkesztettem, a nem a témába tartozó részt áthúztam, az áthúzott hibajelenségnek a témáját megnyitottam.

    Megkérünk, csak adott témában írj hozzászólást, mert így esetlegesen az információ elsikkadhat, és a téma más irányba terelődik.

    Köszi!

    Dreamy

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.