Új GF kliens problémák

• Sziasztok, nem kell mindenkinek postolni, az iletékesek már bizonyára jelezték a problémát, és biztos vagyok benne, hogy dolgoznak az ügyön.

Nem olyan rég volt hasonló eset.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Sziasztok

Az lenne probléma csak úgy hírtelen játék közben bezárta klienst.

És újat nem enged nyitni gép resitől gf klie s frissitesen át játék újra raksásától kezdve mindnet ki próbáltam.

Annyit csináln meg nyissa kliens CH választók Kapcsolódás szerverhez és be is zárja eddig jut el.

Ha valakinek lenne erre valamilyen más ötlete szívesen meghallgatom.

Előre is köszönöm segítségeket!

Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

• HopeGirl problémája megoldódott.

Ha esetleg másnál is előfordul:

legtöbbször ilyen esetekben egy frissítés érkezhetett.

Tanácsos kijelentkezni és kilépni a GF kliensből (teljesen bezárni). Majd újraindítani, hogy frissítse magát a megfelelő verzióra.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Sziasztok!

Sajnos nálam is jelentkezett a probléma. Délelőtt, ha bejelentkeztem újra a kliensbe, akkor még indult a játék. Most megjelent a képen is látható hibaüzenet, a kliens javítása után sem enged belépni.

• gyorsítótár törlés, gép újraindítás, blablabla megtörtént.

A "vicc" az, hogy letöröltem játékot, GF klienst. Újra telepítésnél szintén jön a figyelmeztetés arról, hogy valaki megpróbálhat belépni az adataimmal.

Lehet gondolkodni a megoldáson, kárpótláson.

• Sziasztok!

Tegnap én is kaptam a hibaüzenetet, ami mára elmúlt.
    Jelenleg minden működik, csak nem tudok belépni.
    Azt írja: Hiba a szerver kapcsolatban. Újraindítottam a klienst, gépet, rútert, de semmi. Nem lehet valahogy lefrissíteni a GF klienst?

• Most karbantartás van azért nem tudsz belépni.

Nálam szintén megjelent a probléma. Töröltem a gépről minden GF-et, telepítettem újra és indult kb 2 órás kínlódás után. Persze lehet, ha nem csináltam volna semmit, akkor is megjavult volna annyi idő alatt.

• Most karbantartás van azért nem tudsz belépni.

Nálam szintén megjelent a probléma. Töröltem a gépről minden GF-et, telepítettem újra és indult kb 2 órás kínlódás után. Persze lehet, ha nem csináltam volna semmit, akkor is megjavult volna annyi idő alatt.

Rendben, köszi.

Egyébként az ilyen esetekben a karbantartásokról infót honnan lehet szerezni?
    Mert körbenézegettem a GF oldalán de infót nem találtam, hogy X Y ok miatt nem fogtok tudni belépni.
    Tájékoztatás nélkül a csodát várni elég rossz! :D

• Egyébként az ilyen esetekben a karbantartásokról infót honnan lehet szerezni?

A heti rendszeres karbantartás minden szerdán 9-től van. Ha ettől eltér akkor kiírják a hírekbe.

Egyébként is szerdánként volt, amióta metin a metin, csak 10-től.

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Üdv Nektek!

Problémám a következő lenne. A GF kliensbe nem tudok bejelentkezni az adataimmal, ide fórumra viszont simán. Mi a probléma ismét?

Válaszokat előre is köszönöm!

Témákat összevontam. Dreamy

• Feleteném a kérdést: Mostanában, Ugye mivel erdőbe, automatikusan, Kilépést nyomok, nem kari cserét. A következő üzenetet kapom. CH váltásnál. Nem sikerült a kapcsoltat a GF Clienttel, kérlek jelentkezz be újra. Eleinte, bennem volt a para hogy törni próbálják, a fiókom. És tényleg ki és visszaléptem. Mostanra, kb csukd be sz ablakot, És nyisd meg újra. Ez normális? Eddig ilyen nem volt.

• A GF kliensbe nem tudok bejelentkezni az adataimmal

Ha jó a tippem, veled beszéltem tegnap Discordon, és a problémát félig megoldottuk.

Ha mégsem, akkor a probléma az "Érvénytelen azonosító adatok" volt. Ezt okozhatja a gyors, sűrű ki-be lépés a gf accountba, általában egy internet újraindítás megoldja a dolgot.

(Tegnap laptopon sikerült, de asztali gépen nem).

A másik lehetőség az a várakozás, egy idő után általában magától megoldódik.

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Sziasztok,

Ez a frissítés megint nem a legtökéletesebbre sikerült.

Reggel még be tudtam lépni. Délután frissítést kért a program azóta, a a GF client kékben díszeleg és semmit nem hoz fel...

Ötlet a játék használatára?

• A frissités **** jo lett csak fö accra és a boltosra nem enged be!!!!!!!!!!!!!!

Mod megjegyzés: a hibajelenség leírásához több információ szükséges, pl milyen hibaüzenetet kapsz stb.

Trágár tartalmat töröltem. Figyelmeztetés! Dreamy