Új GF kliens problémák

  • Sziasztok! Sajnos nekem is ez az "új,, Gameforge Problémám van (kepet melléklek) fogalmam sincs mitévő legyek.. Gyakorlatilag teljesen új gépem lett még 1 honapos sincs.. Esetleg valaki letud írni egy reszletes megoldast ami mülödik? (Windows 7)



    válaszokat előre is köszönöm!🙂


    Szerkesztettem. Kissbb


    Mod megjegyzés: A fórumon megosztott képek mérete legfeljebb 640x480 px lehet, az ettől nagyobb méretű képeket külső link vagy Thumbnail formájában van lehetőség megosztani. Köszönöm! :)

    Edited once, last by Kissbb ().

  • hogyha ebben a threadben korábban még nem hangzott el valami érdemleges válasz.

    A hozzászólása előttiben elhangzott.

    Jó lenne tudni, hogy vajon megcsinálta-e azokat a lépéseket, vagy sem. de nyilván nem olvasta, csak postolt, de bizonyára kiderül :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Nos nálam is ugyan ez a helyzet, ugyan úgy új gép és ez a hiba. Az említett módszer nem működött amit eddig kaptam javaslatot szintén nem. Viszont nálam a steamos fut gond nélkül. Egyenlőre ez a hiba a gépen továbbra is jelen van. Megoldást sajnos még nem találtam rá ezért nem is írtam még bocsi dreamy :)

  • Éppen ugrálok az e-mail cimeim között (napi céh adományokat adom le), egyszer csak ezt az üzenetet kapom.



    4 e-mail cimről adózok több accountnyi karakterrel.

    Jelenleg is fent vagyok boltokkal, fő karakterrel, kis karakterrel, szóval nem értem miért éppen most kapok ilyen üzenetet, mikor ma már 2-3szor jelentkeztem be másik felhasználóba.


    Edit: Kiléptem a játékból és megoldódott, újra tudok ugrálni az e-mail cimek között. Mindenesetre érdekes random "hibaüzenet", és hogy ilyen előfordul.



    Képet szerkesztettem, felhasználó editálásának okát a postba helyeztem a láthatóság miatt. Dreamy


    Elnézést a dupla postért.


    Az előbb kiléptem minden karakterrel, ujrainditottam a klienst is és jó volt pár percig. Most az a helyzet, hogy se kijelentkezni, se accountot váltani, se tálcára lerakni nem tudom a GF klienst.



    Postokat összevontam. Dreamy

    Edited once, last by Tuborg86: Kiléptem a játékból és megoldódott, újra tudok ugrálni az e-mail cimek között. Mindenesetre érdekes random "hibaüzenet", és hogy ilyen előfordul. ().

  • Már 3 napja nem lehet CH-t váltani ha nem vagy bejelentkezve GF fiókban abba a felhasználóba, amivel épp váltanál, akkor a "metin2.exce működése leáll" és ezzel egyidejűleg zárja is be az egészet. Aztán ha próbálok kijelentkezni sokszor azt írja "nem jelentkezhetsz ki mert nem léptél ki a játékból" . Sorba veszem, hogy mióta ez van a CPU terhelés sokkal magasabb a megszokottnál. 4 bejelentkeztetett karakterrel kb 30% volt a fogyasztásom, ami most 99%. Másnál is ismert a probléma?


    Összevontam. Dreamy

  • Mai cukiság, már többedszerre csinálta:



    Csak a gf kliensből való ki- és bejelentkezés oldotta meg.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Továbbra sincs megoldva a kijelentkezési hiba, ahogy a kliens összeomlás sem CH váltásnál. A hibák nem fogynak, inkább sokasodnak..

    Mai cukiság, már többedszerre csinálta:



    Csak a gf kliensből való ki- és bejelentkezés oldotta meg.

    ez egy további hiba a mai resi után, de tapasztaltunk mást is. Leltárban nem lehet pakolni cuccokat, "Kérjük várjon.." rendszerüzenet fogad...


    Tovább bosszantják a játékosokat, most már a vegyeskereskedőnél sem lehet potit venni úgy, hogy ne várakoztassanak másodpercekkel. Vicc az egész, hányadék amit művelnek mostanában a játékkal. Denis keze alatt nem jobb, hanem rosszabb a helyzet és ebben a Webzen fejlesztő csürhéje ugyancsak érintett. Hibát hibára halmoznak, a munkájuk összecsapott, logikátlan. Nem a játékosok érdekeit szolgálja, hanem azt, hogy még jobban ellehetetlenítsék őket. Csak az van kijavítva ami az Itemshopot érinti, de persze az egyből, még abban a tizedmásodpercben javításra kerül. A játék az várhat időtlen időkig akadályozva mindenkit.

  • Sziasztok.

    Érdeklődni szeretnék miképpen kell a klienst frissíteni,mert bár letöröltem,és újra telepítettem, nekem még mindig azt írja .hogy 2.1.18.0.389.1. verzóm van. Viszont most olvasom,hogy már ennél frissebbre van szükség


    Új Gameforge Client frissítés!


    Ez eddig oké,de hogyan?

  • nekem még mindig azt írja .hogy 2.1.18.0.389.1. verzóm

    A 2.1.18 újabb, mint a 2.1.13.

    Az októberi hír lett átmásolva, ha jól látom.

    Hamarosan jelzek erről neked.


    Edit: köszi a jelzést, a megfelelő verzió szám: 2.1.18.0.389.1. A kiírást hamarosan helyesbítik.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Ahhoz képest, hogy hétfő óta állitólag javult a teljesitmény és az optimalizálás, minden 2. kliensbe befagy a karakter a karatkerválasztás után. Egész mókás annak, aki 40+ karival adózik naponta :D

  • sziasztok


    a gameforge kliens induláskor ssl hibát ír mi lehet a megoldás előre is köszi a segítséget?.



    Témákat összevontam. Dreamy

  • Ez valamilyen tanúsítvány probléma.


    Első körben én az IE böngészőt nyitnám meg (mert a kliens azt használja), törölném a böngésző adataid, esetleg a böngésző internet beállításaiban a tanúsítványoknál az ssl gyorsítótárat is. (tartalom, ssl-adatok)



    Esetleg ránéznék az "időre" is a gépen, hogy a valós időt mutatja-e.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Remélem a következő karbantartás hű lesz az elnevezéséhez. Csütörtök óta néha 10. alkalommal sikerül kliens bezáródás nélkül bejutnom a karakterválasztóba, hogy aztán ott fagyjon be a kliens. Teleportolásnál sötét képernyő újra előjött, amit egy ideje nem tapasztaltam már. Teleportoláskor van, hogy 15-20 másodpercet gondolkozik, hogy most befagytam-e vagy portoljak. Bizonyára lesz olyan, akinek talán ezek egyike se mutatkozott, viszont többektől hallottam mindet


    Egy új játékos szerintem ezek után 2x meggodolná, hogy be akar-e lépni bármikor is, ha nem/alig engedi a játék

  • Amandoll milyen internetszolgáltatód van?


    Tegnap egyik céhtársam panaszolta ugyanezt, neki digi netje van.



    Saját tapasztalatom nekem a múlt heti friss után volt problémám:

    Elindítottam a kliens, majd a bejelentkező (karakterválasztó) képernyő befagyott. De annyira, hogy semmilyen módon nem lehetett a klienst leállítani, és a gépet is lefagyasztotta.

    Sőt, kékhalált is okozott 3x.


    Az én problémámat az oldotta meg, hogy teljesen töröltem a metint, majd letöltöttem, utána már nem volt befagyás.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • dreamy Igen, nekem is digi és sokszor bosszúságot is okoz, de most jelenleg csak a metines fórum, és a metin szerverei okoznak problémát, konkrétan játszhatatlan.


    Amit írtam, kliens bezárogatás CH választásnál, karakterválasztóbefagyás, és ha sikerül is belépni teljesen, egy idő után csinál olyanokat a játék, mintha elmenne a net: nem jelenik meg az üzenet amit írok vele, nem reagál skillekre, se semmilyen interakcióra, viszont amit mások írnak, csinálnak, az frissül folyamatosan tehát online van a kari. Netsebesség stabil, ettől függetlenül lehet hogy a szolgáltató nem tetszik a metinnek, azt hiszem nincs mit tenni mint offolni a komolyabb runokat amíg meg nem javul..

  • Nalam is Digi a szolgaltato de szombatig minden szepen ment.Azota viszont nem tudok jatkban maradni folyamatosan kidob.Oltet hogyan lehet ezt a gondot orvosolni vagy kenytelenek vagyuk csutortokig varni a csodara?

  • Csak úgy egy szösszenetként azért leírom nektek, hogy más Gf játékokban is problémáik vannak a felhasználóknak (böngészős játékoknál is), akiknek digi netjük van.


    Saját tapasztalat:

    nem vagyok digis, de nekem is, és más telekomosnak is akadt azért gondja csütörtök óta a játékkal.

    Bár én betudtam a szokásosnak :)

    Érezhetően több a ledobás, befagyás más szolgáltatóknál is. Ennyit tudtam hirtelen körbekérdezni pár embertől.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • nagyon idegesítő már egész hétvégén és bármit csináltam újra raktam a gfet meg a játékot is mindent töröltem majd vissza és ch1en vagy kidob vagy portolásnál aztán kariválasztásnál meg egyszerűen lefagy a kari és mikor újra csinálom becrashel.. érdekes más játékoknál sosincs gondom csak mindig a gfhez tartozó játékokkal.. NAGYON ÉRDEKES