Új GF kliens problémák

  • Megpróbáltam letörölni a GameForge klienst

    Én nem nyúltam semmihez, vártam 10-15 percet, és magától megjavult.


    Szerintem mindig ott "rontjátok" el a dolgot, hogy azonnal töröltök, és újratelepítetek.

    Sokszor tényleg csak 10 perc türelem, és a gond magától megjavul, anélkül, hogy bármit is újra kellene telepíteni.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Sziasztok.Úgy néz ki nem csak én szívok vele már napok óta :)

    3 Napja "Érvénytelen azonosítói adatok" Felírat miatt nem enged tovább, Hiába a jelszó cseréje és fél nap várakozás ( 1-2 Óra kellhet még frissül a jelszó)

    Konkrétan mintha el tűnt volna a felhasználóm.

    Kezdem feladni, hogy ebből bármi is lehetne és elég bosszantó, hogy remegve kell kijelentkezni mert lehet nem enged vissza már többet?!

    Ha másnak is volt már ilyen, várom a megfejtéseket

  • "Érvénytelen azonosítói adatok"

    Ilyen esetben legtöbbször a a routered újraindítása megoldja a problémát.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Végül sikerült be jelentkeznem,viszont "A játék nem elérhető számodra" Üzenet jelenik meg.

    Ami lehetséges már próbáltam a javítástól a tűzfalig és vírusirtóig mindennel szórakozva sem jutottam előrébb.

    Egyre bosszantóbb. Erre valakinek tippje?

  • Amik megoldások lehetnek:

    - pár óra várakozás

    - VPN/proxy kikapcsolása

    - net restart

    Erről egy másik nyitott téma van:

    A játék jelenleg nem elérhető számodra


    Ha egyáltalán nem megy így sem, akkor tedd, amit ír, vedd fel a kapcsolatot a támogatással.

    Gyanítom, hogy mivel fentebb írtad:

    Hiába a jelszó cseréje és fél nap várakozás ( 1-2 Óra kellhet még frissül a jelszó)

    sokszor cserélhetted le a jelszavad, és ez miatt lehet.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Ez már 3 Napja megtörtént mármint a támogatással kapcsolatban.,Amik fel vannak sorolva mindent kipróbáltam sikertelenül. Maradt a kegyetlen várakozás miközben a Több száz napos pet éppen az utolsókat rúgta...

  • Az új kliensben nem tudom hozzá adni az azonosítóm, 4 karakternél simán ment ennél az egynél hiába írom be helyesen az adatokat nem enged. Bármi segítség?

  • 4 karakternél

    nyilván accountot vagy id-t szerettél volna írni, mert nem karaktert adunk a gf azonosítóhoz :)


    Próbálhatod úgy is, hogy a végére hozzáteszed a _hu végződést.

    Az sem árt, ha vársz egy pár órát a művelettel, nehogy a végén még piros csíkot is kapj :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • A kliens újratelepítése után nem tudok belépni.

    Közzétettek egy hírt a DC-n, hogy akinek gondja van a belépéssel, az teljesen zárja be, majd indítsa újra a GF kliens programját.

    https://discord.com/channels/593746946125070356/611555249613701150/1047544086682411189

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Sziasztok!

    Újratelepítés után azt írja, hogy "A Gameforge Client telepítése sérült."

    És nem sikerül telepíteni. Mi lehet a hiba? Köszi

  • Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.


    Éjszaka (kb 2-3 körül) még tudtam játszani, viszont mikor ma beakartam lépni akkor a cliens tetejére ki van írva, hogy "Jelenleg a játék nem elérhető a számodra". Nem tudjátok mi lehet a probléma? Nem csináltam semmi olyat amiért esetleg bannt kaphattam volna, más pedig nem jut eszembe amiért ezt írhatná ki.


    Előre is köszönöm a segítséget.

  • Szia!


    Korábban már leírták, hogy mi erre a megoldás, de beidézem neked:

    Amik megoldások lehetnek:

    - pár óra várakozás

    - VPN/proxy kikapcsolása

    - internet újraindítása

    "Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • Sziasztok!

    Megosztanám veletek, hogy velem mi történt. Teljesen új accal kezdtem, viszont nálam is ezt a hibát írta ki. Én gmailen keresztül regisztráltam be a gameforge-ra.

    Miután manuálisan (regisztráció gombbal, hagyományos módon) beregisztráltam egy accot, és azzal próbáltam belépni, úgy már működött. Lehet hogy itt a gmail/facebook authentikációval van a probléma.


    Áthelyeztem. Dreamy

  • Valaki segítsen már, 5napja folyamatosan ezt írja nekem, egyáltalán nem tudok játszani, Újra telepítettem a gépemet, Az egész játékot, Akármelyik felhasználóval akarok játszani egyáltalán nem lehet.. Fórumra írtam már 6napja válasz nem jön..



    Hozzászólást a A játék jelenleg nem elérhető számodra témából áthelyeztem. Dreamy

  • Valaki segítsen már, 5napja folyamatosan ezt írja nekem, egyáltalán nem tudok játszani, Újra telepítettem a gépemet, Az egész játékot, Akármelyik felhasználóval akarok játszani egyáltalán nem lehet.. Fórumra írtam már 6napja válasz nem jön..

    Dc-n "Érvénytelen azonosító adatok" miatt írtál/írsz folyamatosan. (ezért a postod ebbe a témába való, és nem a másikba).

    Segítettünk már ott, többet nem tud senki. Még a Jegyrendszerbeli választ megvárhatod, mert oda írtál 6 napja. :)


    Hidd el, lehet annyiszor próbáltál már belépni sikertelenül, hogy lehet már 1 hétig is várnod kellene, hogy valami változás legyen.

    Minél többször próbálkozol, annál tovább tart általában ez az állapot.


    Mindenki megérti, hogy nem tudsz játszani, de nem tudunk többet tenni.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍