Metin2 a Gameforge.com-on

  • Metin2 a Gameforge.com-on


    A hír adott, itt lehet kibeszélni.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Több kalandra vágytok?
    A játék kliens használatával még több nagyszerű Gameforge játékot tölthettek le vagy frissíthettek, mindezt egy gombnyomással. Hamarosan minden Gameforge játékot támogatni fog a kliens.


    Ez gyakorlatilag a pár évvel ezelőtti kliens újragondolása, amikor ugyan így egy program elindításával választhattunk több kliens játék közül? Sok értelme volt lecserélni a mostani *****ra.

    Hallottátok már a híreket? A Metin2 összekapcsolásra került a teljesen átdolgozott Gameforge.com weboldalunkkal. A legújabb Metin2 hírek mellett itt megtalálhatjátok majd a legnagyobb Gameforge játékok főbb újdonságait is.

    Ez olyan, mint amit pl. az ikariammal most eljátszottak? Olyan jól megoldották az új platformot, hogy utána egy ideig nem bírtam belépni a fiókjaimba, mert valami ismeretlen bugba futottam.


    Egy azonosító – végtelen akció
    Csak egy fiókra van szükségetek, hogy játszhassatok az összes játékunkon – az újabb és újabb fiókok létrehozása minden egyes játékhoz már a múlté! Minden létező fiókotokat manuálisan hozzárendelhetitek az egyesített Gameforge azonosítótokhoz.


    Gyakorlatilag ez is a pár éve még jól működő gameforge oldal régi funkciója. Ott is volt egy fiókom és gyakorlatilag onnan be tudtam lépni a különböző játékokba, mert kilistázott mindent. Azt hiszem regisztrálni is lehetett.



    Ha jól veszem ki, akkor az eltörölt, régen jól működő funkciókat veszik elő egy rakat kudarc után és némi ráncfelvarrás és fényezés után úgy adják el, mintha éppen megváltották volna a világot.


    Legalább azt tudjuk, hogy a GF marketingesei dolgoznak.


    Figyelmeztetés

    trágárkodás

    ninnalány

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Mit is kell ezen kibeszélni? Egy értelmetlen, poszt. Ez az alkalmazás is csak arra hajaz, hogy becsalogasson más és más játékokba, s majd nyisd ki rá a pénztárcádat, gratula.

    54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig


    „Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

  • Mit is kell ezen kibeszélni?

    Majd meglátod mit kell ezen kibeszélni, amikor már nálunk is benn lesz.

    A német fórumon több , mint 600 hozzászólást írtak, mert annyira "lényegtelen" a dolog.

    Természetesen itt nem várható ennyi, de ha itt is elindítják, akkor lesz kérdése a felhasználóknak bőven.


    Mint ahogyan más előre beharangozott hírnek, így ennek is nyitottunk kibeszélőt, és az értelme majd akkor jön el, mikor be is vezetik.

    Kívánom, hogy neked ne legyen kérdésed ez ügyben, én kapásból tudnék írni minimum 3-at.


    Egy ilyen cégnél szerintem meg természetes, hogy a saját termékeit promótálja.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Hurrá ismét egy értelmetlen frissítés, a kliens indítás meg ugyan olyan ****... röpke 7 perc volt elindítani neki egy klienst, igen tudjuk, a mi gépünk a hibás, meg a net. Na ezt a frissitést azonnal szedessétek le vagy csináljatok vele valami, mert ez egy ***...külön külön jelentkezzek be minden accomra ha meg akarom nyitni, még magába a gameforge-ba?????????????????? Vagy hogy gondolták ezt?


    Figyelmeztetés

    trágárkodás

    ninnalány

    Edited 2 times, last by ninnalany ().

  • nekem nem nyitja meg, azt írja nincs telepítve a metin és egyebek... legyetek szivesek továbbítani szerintem nem csak az én véleményen takarítsák el ezt a retket, mert ha eddig nem ment el elég ember, majd most fog. Úgy gondolom költünk rá havonta annyit, hogy megérdemeljük, hogy eldöntsük, hogy akarjuk-e ezt a rettenetet vagy nem,.

    Edited once, last by Elike ().

  • Egy vicc, minden egyes új acc behozásánál új klienst kell nyitnom, nagyjából ha keresek egy cuccot nyissak 20 klienst? Átgondolatlan vicc az egész.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • A hozzászólások alapján nem tetszik a frisítés, 40 regisztrácót használok aktívan ebből napi szinten 10-15öt mert én rengeteg dolgot elraktározok a farmokról és a főkarikrol.Mindegyikkel regisztrálnom kell újra akkor a gf uj oldalán? Az a napi esti 2 óra játékidőmböl másfél óra lessz minimum.:doofy:

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Mindegyikkel regisztrálnom kell újra akkor a gf uj oldalán?

    nem.

    Megnéztétek az oktató videót amúgy?

    40 regisztrácót használok aktívan ebből napi szinten 10-15öt

    A gf account létrehozás nem telik többe 10 mp-nél, az azonosítók hozzárendelése is kb ugyanennyi idő, pár kattintás az egész.

    minden egyes új acc behozásánál új klienst kell nyitnom, nagyjából ha keresek egy cuccot nyissak 20 klienst?

    ha keresel egy cuccot, ahhoz nem kell 20 klienst nyitni. Ha egy klienssel akarsz fenn lenni, kilépsz játékbefejezéssel, és átváltod az accountodat a gf kliensben (persze ha hozzá adtad azokat a felhasználókat amin a cuccaid vannak) EDIT: kb 1 perc a 2 account közti váltás ideje (ha csak 1 klienst akar az ember)

    Ha az adataid megvannak a rendszerben , akkor még gyorsabb is, hiszen nem kell semmi jelszó és egyéb.


    EDIT: a 20 klienses dolgot az elején félreértettem.... minden egyes account váltás egy friss kliens, ebben igazad van. Így 2 account közötti lépkedés 1 perc. Ami a régi módszerrel, ha gyorsan gépeltél bizony 10mp is lehetett!

    Ebből a szemszögből jogos a mérgelődés. 50 mp veszteség sok idő :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • A jogos mérgelődés ott kezdődik, hogy a vér eventes dolog frissitése óta 4,5 perc még egy klienst be tölt, persze az én gépemmel van gond tudjuk.... de ettől még nem 50mp hanem 5-6 perc

  • a vér eventes dolog frissitése óta

    nem, nem azóta volt lassú... én magam nyitottam a témát róla Cheatblocker lefutása után lassan indul a játék

    de amióta a gf kliens bejött ma, már nincs az 5 perces idő (legalábbis nálam)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Hát akkor az első kérdés az lenne részemről, hogy a gf kliensben a különböző hozzárendelt fiókjaim különböző e-mail címmel lettek regisztrálva, mégis ugyanahhoz rendeli hozzá ha jól értettem? Mit jelent ez a gyakorlatban? Innentől olyan a gf számára, mintha egy e-mailcímen lenne minden hozzárendelt fiókom?

    Villámsámán



    "Ami nem öl meg, az megerősít"

  • Szerintem az egész azért van hogy ne legyen több account megosztás több személy közt meg ne tudjanak többet accountokat eladni mivel ha egyszer rá van csatolva egy account a gf accountra, elvileg csak a support tudja leszedni nem az átlag játékos.

  • Ezt már réges-rég be kellett volna hozni. Ámbár a klienshez csatolnám a fiók-hozzácsatolás lehetőségét, nem ehhez a kesze-kusza valamihez, ámbár kényelmesebb cseppet tényleg. Akkor van tényleg gond, ha több accountomról szeretnék pakolászni, de nyissak meg ennyiszer ennyi klienst?!?!

  • Most komolyan az összes accomat egy e-mail címre kell pakolnom ? Ezt értelmetlennek tartom. Szerintem sokkal biztonságosabb, ha több e-mailon vannak. Vagy ha egy e-mailt feltör akkor már vigyen mindent ? Miért nem tudok több e-mail cimet megadni ha már az alapján azonosít ? Még mindig túl sok játékos volt ? Kellett még valami amivel el lehet üldözni a társaságot . A boltostól soha nem fogok hozzá jutni a lóvéhoz . Gratulálok ! Megnéztem közben a videót csak akkor tudok hozzá adni másik accountot ha ugyanazon az e-mail fiókon van . Vagy én nem látok jól, de akkor szívesen veszem az okosabbak tanácsait.

  • mégis ugyanahhoz rendeli hozzá ha jól értettem?

    igen, át is írja azonnal a gf accountod címére a régi metines mailjaid, amit hozzárendelsz.



    A boltostól soha nem fogok hozzá jutni a lóvéhoz .

    Ezt fejtsd ki kérlek :)

    csak akkor tudok hozzá adni másik accountot ha ugyanazon az e-mail fiókon van

    nem. A GF azonosítódhoz bármilyen metin id-d hozzá tudod adni, függetlenül attól, hogy azok 1 vagy több mailon voltak.


    PÉLDA:

    SzederGF azonosítója - "tetszőleges email"


    metinid1 x mail

    metinid2 y mail

    metinid3 y mail

    metinid4 z mail


    ezeket ha hozzárendeled, akkor az már SzederGf azonosítóján lesz, az emailjuk lecserélődik a "tetszőleges mailra".

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Valaki magyarázza már el nekem hogy akkor hogy fogok két gépről játszani? Vagy ezt hogyan is gondolja a gf? Eddig felváltva játszottam a laptopról és az asztali gépről attól függően hogy épp hol tartózkodtam, most jelenleg csak az asztali gépemről tudok játszani a fő karakteremmel? Hogyan is van ez? Komolyan gondolták ezt vagy valamiféle vicc? Az asztali gépemre a fő karakterem és a buffomat regeltem fel, a laptopra pedig a farmosomat, most jelenleg meleyezni sem tudok mivel nem tudok egyszerre két gépet használni. Ezt mégis hogy gondolták?

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • Valaki magyarázza már el nekem hogy akkor hogy fogok két gépről játszani? Vagy ezt hogyan is gondolja a gf? Eddig felváltva játszottam a laptopról és az asztali gépről attól függően hogy épp hol tartózkodtam, most jelenleg csak az asztali gépemről tudok játszani a fő karakteremmel? Hogyan is van ez? Komolyan gondolták ezt vagy valamiféle vicc? Az asztali gépemre a fő karakterem és a buffomat regeltem fel, a laptopra pedig a farmosomat, most jelenleg meleyezni sem tudok mivel nem tudok egyszerre két gépet használni. Ezt mégis hogy gondolták?

    Ez engem is rohadtul érdekelne, mert én is 2 gépről játszok :) de az lenne a legjobb ha visszavennék ezt a mocskot... Már megint ez a legnagyobb probléma ebben a nyomorult retek játékban, hogy melyik email címen vannak az accjaid... véletlenül se azt a rengeteg hibát javítsák ki... Köszi de legközelebb inkább nem kell semmi újítás.

    Ha az igazat mondod, a másik kezedben legyen kard ;)

  • Ez mire volt jó? Nem volt elég a fórum elontása? Átláthatatlan, kezelhetetlen rettenetes kinézettel. Most már a játékba lépést is el kellett rontani... Lefut a cheat blocker, és vége. nem ugrik fel semmilyen ablak. Ja de bocs, épp most, 10 perc után hallom, hogy belépett valahova...Semmi belépési lehetőséggel. Komolyan nem értem. hónapról hónapra élvezhetetlenebbé teszik a játékot, és csodálkoznak, hogy elmennek a játékosok. Valaki elmondaná, hogy kell belépni?


    áthelyeztem. dreamy

    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup: