Nem indul a játék

• Error code: 21005 Security warning

Lesz 21006. is?

Egy ilyen hibajelentésnél nem árt ha megírod azt is, hogy mikor jön elő ez a jelzés (kliens indításkor, vagy már utána?). Így nem tudnak vele semmit kezdeni.

Dreamy

• Egy olyan probléma jött elő a tegnapi karbantartás után hogy bejelentkezés után a karakter választásnál azonnal le fagy az egész és kb egy percen belül le dobja a klienst.
    Mindegyik felhasználómnál fenn áll ez a hiba…

Javítás és újra telepítés sem oldotta meg a problémát

Esetleg valakinek ötlet?

Témákat összevontam. Dreamy

• Sziasztok, a ma reggeli 6-9 h közötti karbantartás befejezéséről kapunk infót, vagy már véget ért? emil+jelszóval beléptem 9:15-kor, frissített, de Metin2-t nem tölti be, Acc-ok nem elérhetők így nem tudom ellenőrizni, hogy folyamatban van-e még a karbantartás.

Probléma megoldódott 9:58-kor elindult a játék, elnézést a fölösleges zaklatásért. :)

Edited once, last by Bokuden108 ().

• Kattints a Játssz gomb melletti nyilat lenyitva a Javításra.

Esetleg előtte a CheatBlocker mappát is törölheted.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍