Nem indul a játék

  • Error code: 21005 Security warning


    Lesz 21006. is?



    Egy ilyen hibajelentésnél nem árt ha megírod azt is, hogy mikor jön elő ez a jelzés (kliens indításkor, vagy már utána?). Így nem tudnak vele semmit kezdeni.

    Dreamy

  • Egy olyan probléma jött elő a tegnapi karbantartás után hogy bejelentkezés után a karakter választásnál azonnal le fagy az egész és kb egy percen belül le dobja a klienst.
    Mindegyik felhasználómnál fenn áll ez a hiba…

    Javítás és újra telepítés sem oldotta meg a problémát

    Esetleg valakinek ötlet?


    Témákat összevontam. Dreamy

  • Sziasztok, a ma reggeli 6-9 h közötti karbantartás befejezéséről kapunk infót, vagy már véget ért? emil+jelszóval beléptem 9:15-kor, frissített, de Metin2-t nem tölti be, Acc-ok nem elérhetők így nem tudom ellenőrizni, hogy folyamatban van-e még a karbantartás.

    Probléma megoldódott 9:58-kor elindult a játék, elnézést a fölösleges zaklatásért. :)

    Edited once, last by Bokuden108 ().

  • Kattints a Játssz gomb melletti nyilat lenyitva a Javításra.

    Esetleg előtte a CheatBlocker mappát is törölheted.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Sziasztok, kb fél év után ma próbáltam elindítani a játékot és egy hibaüzenetet kapok a cheatblockertől 26103 kóddal valakinek valami ötlet hogy mi lehet ez?

  • Kattints a Játssz gomb melletti nyilat lenyitva a Javításra.

    Esetleg előtte a CheatBlocker mappát is törölheted.

    a hozzászólásod előtt olvashatod a választ

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Sziasztok. Hosszú évek után újra játszani szerettem volna de letöltés közben ezt az üzit kaptam :

    Nem tölthető le a fájl ( URL / m2_18.5.14_22670/crclist ErrorCode 0 Status 404)

    Hogyan és hol tudom játszatóvá tenni a játékot? Köszönöm a segítséget:hail:



    Áthelyeztem. Dreamy

  • Valószínűleg egy régi launcherből szerettél volna bejelentkezni (legalábbis hasonló hibaüzenet olyankor jelenik meg).

    A játékot már gameforge kliensen keresztül lehet csak játszani.

    Ehhez szükséges egy gameforge azonosító, amihez vagy hozzárendeled a klienses verzió előtti id-jeidet, vagy újakat hozhatsz létre.


    A játékot elindító klienst itt tudod letölteni:

    https://gameforge.com/hu-HU/download


    Majd a kliensben pedig a számodra megfelelő játékot.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Helló

    Egy olyan problémám van hogy a Gameforge lejött rendesen és az fiókomba is beléptem de nem tudom elindítani a játék telepítését. Rámegyek a telepítés gombra. Feldobja a Játék telepítése ablakot. Kiválasztom a helyét és rákattintok a telepítésre de nem történik semmi. Nem indul el a telepítés.

    Tudtok esetleg segíteni?


    English


    Hello

    I have a problem that Gameforge downloaded properly and I logged into my account, but I can't start the installation of the game. I'm going to hit the install button. Brings up the Install Game window. I select its location and click install, but nothing happens. Installation will not start.

    Could you possibly help?





    Áthelyeztem. Dreamy

  • Szia!


    Felesleges ide angolul írnod, hiszen ez egy magyar fórum, akik az illetékesek, azok mind magyarul beszélnek.:) Javaslom, hogy töröld az egész játékot a gépedről, még a GF klienst is, és próbáld meg újratelepíteni. Nekem még nagyon régen adódott ilyen problémám, az megoldotta.


    Olvasgasd ezt a témát is, hátha találsz benne megoldást: Nem indul a játék

    "Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz."


    HTLbUaQ.gif


    Image by Lesirg:thx:

  • Köszi a választ de szerencsére ezt közben sikerült megoldani.

    Hátha tanul belőle valaki ha ez a hiba felüti nála a fejét.


    Az volt a probléma hogy bár a játékot töröltem valamiért a mappája megmaradt. Ezért dobta fel a hibát.

    Új helyre kellett letölteni és akkor működött.

    Pl.: Nekem a D-n volt régen és megmaradt a Metin mappa. Új helynek megadtam a D:/Letöltések mappát és simán lejött

  • délelőtt volt csak leállás, délután nem volt semmi

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍