Nem indul a játék

  • Sziasztok,


    elvileg 1 órája elérhető a szerver, de nálam még mindig a "hiba a szerverkapcsolatban" kiírás jön elő.

    Most idejekorán került ki a karbantartás végét jelző információ vagy egy újabb probléma alakult ki?



    Áthelyeztem. Dreamy

  • Nem volt semmiféle karbantartás végét jelző hír.

    Maintenance will take longer today. We estimate downtime to last until 16:00. We will keep you posted.

    A hír az volt, hogy hosszabb lesz, akár 16 óráig is eltarthat, majd írnak.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • De akkor is mi volt ez?

    Ma szerverösszevonás volt, sokaknak kiírta ezt.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Poliphemos szerveren, hiba a szerver kapcsolatban, folyamatosan összeomlik a szerver, másnál is? Már ha van aki jelen van ott. Illetve brutális a lagg.

  • Már 2019-ben is megkérdezted ;)

    Remélem most is sikerül.

    Üdv.

    Pár év kihagyás után gondoltam fellépek szétnézek mi változott és milyen lett.

    Nem igazán sikerült a dolog. A Cheatblocker hibakód: 27003

    Mit kell tennem hogy fel tudjak lépni?



    Köszi a segítséget, sikerült fellépni. :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Üdv! A következő lenne a problémám a gf kliens nem indítja el a játékot piros sávban annyit ír hiba üzenetként hogy "Nem sikerült megtalálni a játékfájlt.Kérjük ,javítsd ki a játékod."

    A következőket próbáltam eddig:

    - Sima javítás futtatás gf en keresztűl

    -Szimplán a játék újra telepítés

    -A játék újra telepítése gffel együtt vírus írtó kizárásával

    -Windows illesztő programok valamint a Win10 frissítése

    mind emellett közösen használja a magyar metin a törökkel a mappákat stb mikor ránéztem a program eltávolítás és telepítés opcióra legnagyobb meglepetésemre fel volt telepítve a metin2 TR holott sosem játszottam még csak accountom sincs törökökhöz főleg nem telepítettem így ezt természetesen el is távolítottam. További két kérdésem lenne hogy esetleg tipp a megoldásra ? A második pedig hogy egy általam nem játszott szerver h kerülhet fel kéretlenül? Ui: a probléma a legutóbbi frissítés óta áll fenn.

  • Sziasztok! Fél évvel ez előtt néztem meg utoljára a karakteremet, és most nem tudok belépni. 20008 hibakódot ír ki még eddig hibakód jelzést sem láttam. Remélem tudtok segíteni. Köszi.

  • Több mint 1 éve nem tudom telepíteni a játékot, a kedves drími már le sem pottyantja a fejem....

    Benn áll 10 évi munkám.... mennyire korrekt?

    Erre csak olyan írjon aki felnőtt és fel is fogja, hogy mi lenne ha a kis féltve őrzött karakteréhez nem férhet hozzá...

    Elég nyomi ez így....


    Áthelyeztem. Dreamy


    Figyelmeztetés

    Provokáció

    ninnalány

    Edited 3 times, last by ninnalany ().

  • Több mint 1 éve nem tudom telepíteni a játékot, a kedves drími már le sem pottyantja a fejem....

    Gratulálok :) és kikérem magamnak.


    De akkor én azért elmondom itt a többieknek, hogy annak ellenére, hogy többször már itt a fórumon nem épp megfelelően viselkedtél sem velem, sem a csapattal, én önzetlenül segítettem neked privát üzenetben.


    Márciusban írtál először, amikor mindent megtettem, hogy sikerüljön az összes létező böngészőből legalább elérned a gf oldalát.

    Szintén mindent ami tőlem tellett megtettem, h le tudd tölteni.


    Pár nappal ezelőtti levélváltásunkban, mivel már ötletem nincs, azt javasoltam, hogy próbálj meg másik eszközt, amit te nem tudsz megvalósítani.

    Kérdést pedig nem tettél fel, én pedig mindent leírtam már.


    Tehát ha a többiekhez fordulsz, ne úgy tedd hogy én nem foglalkozok veled, mert ez hazugság, hiszen a levélváltásunk már 2 oldalnyi, 23 postból áll.....


    Tedd be ide a képeket, meg az egész kérdéseid és a már meglevő válaszaidat is, hátha valakinek van jobb ötlete.

    De ez nem volt szép, ahogyan megnyilvánultál.


    Köszi

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Végre valaki akit nyíltan lehet pocskondiázni :)

    Engem utálni is szabad, hisz nagy a szám és kilógok a sorból... Nem vagyok egy bégető birka..

    Elismerem ám a tudásod (tényleg), de az a hatalom amit magadénak hiszel, az nem valós... A buta élet igazságok hálójában éltek ( nem személyeskedek ez egy általános dolog ) és emiatt minden ( MINDEN! ) amit tesztek vagy mondtok kaptafává válik és még csak észre sem veszitek...

    A gratulációd által úgy tűnik, hogy én vagyok a nyomi, hogy nem tudom telepíteni a játékot...

    Sokkal komolyabb kvalitásokkal rendelkezem, mint egy program installálása, szóval a hiba nem ezen az oldalon van..

    Támadásnak véled, ha valaki igazat mond, csak mert szerepelsz a dologban... Gondolkodjak én helyetted?

    A poszt amit betöltesz itt, nyilván nem a jó lelked hanem a hatalom vágyad miatt van...

    Tuti, hogy olyat írsz majd amivel kicsit újra megalázhatsz, pedig hidd el, hogy nincs rá szükség, hisz csak egy olyan emberrel találkoztál aki meri vállalni a véleményét és nem fél egy "felsőbb" embertől aki átlátható...

    Tilts, alázz, utálj, nem számít, csak arra kérlek, hogy gondolkodj és lépj ki a "balkáni" bűvkörből..!

    Igazán szép napot kívánok :)


    Figyelmeztetés

    provokáció, sértegetés

    ninnalány

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Ott kezdődik, hogy te állítottál valótlant, amihez gratuláltam, és leírtam az igazságot, hogy mindenki lássa, hogy 23 poston keresztül megtettem mindent amit tudtam, segíteni próbáltam, hogy játszhass.

    Írhatod a hülyeségeidet, nyilván a fórumozók látják ki mond igazat ebben a témában, a többi körítésed meg egyszerűen téboly.



    A problémádhoz: Keress egy másik internet lehetőséget, és telepítsd a gépedre a játékot. Bár elindítani utána a mobilneteddel valószínűleg ismét nem fogod tudni.


    Még ez jutott eszembe, annak ellenére, hogy nem éri meg az ötletelés, a beleölt idő egy olyan ember miatt, aki a fórumon kifordul önmagából, és kitalációkkal színesíti meg a fórumozók napjait (bár legalább jót nevetnek rajtad).

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • A problémádhoz: Keress egy másik internet lehetőséget, és telepítsd a gépedre a játékot. Bár elindítani utána a mobilneteddel valószínűleg ismét nem fogod tudni.


    Szakértelem... Játszom másik MMORPG-vel " Age of Wushu" és kiválóan működik a mobil netemmel... nagyjából százszor komolyabb játék, mint a metin...


    Nem vagyok kifordulva még kicsit sem önmagamból, de a jelenség tükrözi amit mondtam... nevetni max a talpakat nyaldosók fognak, de az nem őszinte :(


    Látom neked szabad személyeskedni, de ha más teszi (nem dicséretből ) akkor itt a világ vége és pont...


    Milyen mókás :)


    A problémádhoz: Keress egy másik internet lehetőséget, és telepítsd a gépedre a játékot. Bár elindítani utána a mobilneteddel valószínűleg ismét nem fogod tudni.


    Az a rengeteg beszélgetés ( neked post... magyarul már talán nem is tudsz) ezek szerint talán nem is veled történt, mert nem tudom telepíteni.... újabb komoly segítség...


    Ott volt egy dicséret ( fenti POST!!!!) vissza kell vonnom... A probléma gyökerét sem vagy képes felfogni...


    Minden technikai eszköz a rendelkezésemre áll.... KissBB (vagy ilyesmi ) talán tudna segíteni, ő legalább okos, nem csak okoskodik....


    A vélt népszerűséged nem emberségi alapokon nyugszik, ebben biztos lehetsz..


    Addig kiskirályoskodsz amíg fel nem tolod az agyam és írok ahova először kellett volna... ( nektek csak az üres udvariaskodás és a túlkultúrált szép beszéd elfogadható )


    TESSÉK GONDOLKODNI!


    + nincs ahhoz jogod, hogy jellemformálást írj rólam, csak mert olyat hiszel magadról ami valótlan!!!!


    Figyelmeztetés

    szabályzat megszegése

    ninnalány

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Összegzek:


    1. a honlap nem úgy jelent meg nálad, mint másnál, se letöltés gomb, se más nem látszott

    Megoldás: böngésző frissítés, másik böngészők kipróbálása.

    A probléma megoldódott.


    2. letöltéskor az alábbi hiba fogadott:

    Javaslat:

    A vírusírtódnál add a kivételek közé a gf klienst, mappát.

    Nyomd meg a windows+R gombot

    Írd be h : msconfig

    Általános fülön: szokásos indítás legyen bejelölve.

    Szolgáltatások fülön keresd meg a GF clienst, és tegyél pipát elé (ne legyen leállítva).

    Nyomd meg h 'Alkalmaz"

    Indítsd újra a géped.


    A megoldás nem sikerült, nem történt semmi.


    3. 4 hónap után jelezted, hogy újratetted a géped, de nem változott semmi.

    Javaslat:

    másik gépről megpróbáltál már bejelentkezni?

    Vagy másik hálózatról?

    Routered mikor indítottad újra?


    Válaszok:

    Nincs lehetőséged másik gépről bejelentkezni.

    Mobiltelefonról kapod az internetet, napi 5-10x csatlakozol újra.

    Az "msconfig" alatt kiírja a programra, hogy stopped (angol oprendszert használok) és hiába engedélyezed, egyszerűen felülbírál és mindig stopped állapot marad.

    Nincs vírusirtód, a tűzfalon engedélyezett


    Újabb javaslat: Keress egy másik internet lehetőséget, és telepítsd a gépedre a játékot.


    Válaszod:

    Szakértelem... Játszom másik MMORPG-vel " reklám" és kiválóan működik a mobil netemmel... nagyjából százszor komolyabb játék, mint a metin...


    Javaslat:

    ha valaki igazán szeretne játszani megpróbálkozik azzal, amit tanácsolnak, ilyen többszöri mobilnet kapcsolódásnál, és mivel a szolgáltatók a mobilnetet azért erősen korlátozzák/leszabályozzák, mindenképpen más netet meg kellene nézni. Ha már más gépet ugyanarról a netről nem tudsz csatlakoztatni.


    Ha valakinek van ötlete ne tartsa magában, mert én nem értek hozzá! Köszi





    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Tessék elolvasni amit írtál.....

    Rajtam nevetnek?

    Szerepelnek itt olyan mondatok, amitől görcs áll a hátamba...

    Nincs lehetőségem másik internetre... hegytetőn élek a vizet is kútból húzom...

    Nektek városiaknak ez lehet mókás is akár, de én őzikét és rókát nézek esténként, nem a tv-t ami miatt ennyire korlátoltak vagytok...

    Kár a szóért, te itt villogsz, hogy olyan szép színben tűnj fel és maradjon a feddhetetlenséged, de tuti akad olyan ember (sajnos nagyon ritka) aki átlát ezen...

    Haha fogadjunk, hogy neked még a zene is az, amit eléd tolnak a rádióból...

    Ehh... kár írnom... ha értenéd amit írok, akkor nem is kellene írnom...

    Írok egy releváns személynek ( ilyenkor jön jól, ha beszélsz több nyelvet )...


    Figyelmeztetés

    szabályzat megszegése

    ninnalány

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Nem tudom milyen oprendszered van.

    Nekem windows 7 alatt hozta ki ezt a problémát, akkor az oldotta meg, hogy windows 10re váltottam.

    Egy másik megoldás amire még gondolni tudok, hogy próbáld meg steamen keresztül telepíteni a metint, úgy általában felrak minden hozzá szükséges progit első indításnál (és még a fiókodat sem kell csatolnod), legalább egyszer mindenképp indítsd el, és utánna GF-en keresztül is tudod telepíteni.

  • Sziasztok egy olyan problémám van hogy próbálom indítani a klienst én azt írja ki hogy Create Coursor valakinek valami ötlet?

    Előre is köszönöm

  • Hali, mobil nettel nekem sem mukodik mar kb fel eve, korlatlan net,okat nem tudom es megoldast sem ra,ugyanakkor ha racsatlakozom a routerre mukodik . Tobbszor probalkoztam mar, jelerosseg megfelelo , nem ertem miert nem elerheto. ?(

    Addig nincs baj, amig nincs baj.