FEKETEMÁGUS SURA

  • Sziasztok, szép napot mindenkinek! Egyetlen egy kérdésem van, remélem aktív a fórum. Olvastam ugyanitt, a Sura építéséről(feketemágus), majd szemet szúrt, hogy a tájékoztató 2009 Áprilisában lett kiírva az oldalra. Na most, azóta egy évtized telt el, esélyesnek tartom, hogy azóta sok mindent máshogy kell csinálni, (státusz elosztás,képességek) stb. Gyanítom, sok karakternek megváltozott az építési folyamata. A lényeg: szeretnék egy feketemágus-t, csak nem tudom megbízható-e a 2009-es építési útmutató. A kérdésem az, hogy változott-e valami a 10 év alatt, vagy még mindig a 2009-es, építési javaslat szerint kell dolgoznunk rajta a napjainkban, magyarul semmit sem változott a folyamat. A válaszokat előre is, nagyon szépen köszönöm! Mindenkinek jó játékot.:thumbup:(Gameforge 4D GmbH)



    Témát áthelyeztem. Dreamy

    Edited 3 times, last by stonedHU ().

  • Olyan kérdésem lenne hogy 2. Skillnek mit lenne érdemes húzni csak PvP a kari fejlődni húzással fejlődik. 1. Skill lélek volt eddig a legtöbb pont a sötét defen van. Húzam azt tovább vagy valamelyik támadó skillt?