Nem működő skillek/nincs sebzés

• Mi történt a karimmal?
    Egy adott pontba még tudtam sebezni,rá 2 percre a képességeim se működtek és sebezni se tudtam?

Lovamat nem tudom előhívni :/

• Elvileg a ctrl+g billentyű kombinációval a lóra vagy hátasra fel és le szállás, vagy a ló elküldés (ha esetleg megjelenne a ló) megoldja a problémát.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

🎃 🦇 🎃

• Kiegészítés:

elvileg egy bolt nyitás és zárás is megoldja a nem működő skilleket és azt is hogy nincs sebzés.

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.

🎃 🦇 🎃

• ahogy beléptem 20:00 körül azzal szembesültem hogy nekem esik 1 butális katona , mondom gyors leütöm hátha dob valami szépet, de nem sebeztem, elsőnek csak karakter cserével próbálkoztam, majd teljesen bezártam az ablakot és újra megnyitottam azt a felhasználón ami ez történt, (minden másik fiókon normálisan működik minden)

Témákat összevontam, fentebb olvashatod a megoldást. Dreamy

• Úr isten 500 yangot megvont a játék, óriási hátrányban leszek a többi játékossal szemben, igy sajnos nem tudom folytatni, esélytelen. amúgy köszi a segitséget, (nincs hosszú i a billenytűzeten, ne kössetek bele :P )

• Ezzel kapcsolatosan csak annyi kérdésem lenne, hogyan lehet ezt Meley és Nemerénél kivitelezni?

Ott nem lehet hátasra ülni. Boltot nem tudom lehet-e nyitni, de mondjuk, ha két ütőjátékos jár így, és boltot nyitogat közben (főleg bossütésnél), akkor esetleg bukni is lehet a runt. Főleg, ha boltot se enged nyitni. :)

Szerintem a legjobb megoldás a javítás lenne.

• Teljes mértékben igazad van.

Ám amég a javítás nem érkezik meg, addig szerintem örüljünk annak, hogy mégis van valami mód ezen problémák orvosolására.

Amúgy a legtöbbször ez kis karaktereket érint. És ha minden igaz a sima lóval kapcsolatos a dolog. Nagyobb karakterekre már nem jellemző, hogy sima lovat használnának.

Ha mégis nagyon tartasz ettől, a biztonság kedvéért legyen nálad egy csomó.

🎃 🦇 🎃

• Nem tudom írták-e már előttem, de a frissítés óta a Sárkány Sámánként tapasztaltam, és hallottam másoktól is, hogy nem tudok/tudnak sebezni szörnyekre, amit én tapasztaltam : Nincs sebzés szörnyekre, illetve ha megütöd a szörnyeket kifutnak a pályáról, az időtartama körülbelül 3-4 óra és azalatt semmire nincs sebzésed, még PvP-ben sem lesz. Remélem hamarosan megoldják ezt a problémát, nálam eddig 4-szer fordult elő.

Edit: Ez a probléma csak Sárkány Sámán használóknál fordult elő információim/tapasztalataim szerint.

Áthelyeztem. Dreamy

Edited once, last by Yrm ().

• Sem mobokra sem más jatekosra nem sebez a karakterem. Ez miért van?

Témákat összevontam. Dreamy

Nem sebzem a mobokat és a játékosokat sem. Viszont engem ugyan úgy sebeznek. Van erre valami megoldás? Az emailon más account is van és azok sebeznek úgy ahogy kell. Van erre valami megoldás?

Postot áthelyeztem, postokat összevontam. Dreamy

• Szia!

Nekem egyszer úgy magyarázták ezt el, hogy a karakter ilyenkor fentragad a lovon*. Ha veszel egy csomót, ahogyan fent is leírták, megnyitod a boltot, majd zárod, azonnal helyreáll a hiba. Sokszor jelzik egyébként hívóban, hogy van a hiba, szerintem tudnak már róla.

*Vagy akármelyik hátason.

• Szia!

Nekem egyszer úgy magyarázták ezt el, hogy a karakter ilyenkor fentragad a lovon*. Ha veszel egy csomót, ahogyan fent is leírták, megnyitod a boltot, majd zárod, azonnal helyreáll a hiba. Sokszor jelzik egyébként hívóban, hogy van a hiba, szerintem tudnak már róla.

*Vagy akármelyik hátason.

Nyitnom kellett egy boltot az meg oldotta. Köszönöm 😊

• Hali! Nem tudom mi lehetne a megoldás vagy miért lehet de nem sebez a karaterem és engem se sebesznek, a lovamat se lehet megidézni.Miért lehet ez? Valaki tud megoldást ?Előre is köszönöm!

Témákat összevontam. Dreamy

• Szia!

A hibát egy döglött ló vagy lejárt hátas okozza. Nyiss egy boltot, mert a boltnyitás minden hátassal kapcsolatos hatást megszüntet. Miután a boltot bezárod, fogsz sebezni is.

Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

• Sziasztok! Nálam nem oldja már meg a bolt nyitás a bugot pár napja. Megcsinálom a boltot, megjelenik a bugos ló, visszaküldöm és nem engedi előhívni újból, megint bolot nyitok megint megjelenik a bugos ló... és ez megy 2 óráig azután kilépek és otthagyom. Van más megoldás a bugra mert ez már nem működik nekem soha. Persze, karicserével és kilépéssel is próbálkoztam közben, összes variáció megvolt, de semmi. Legalább hátast lehetne ütni mostanság, de hát az sincs már egy ideje, nehogy máshogy lehessen lovagolni farmossal.