Cheatblocker lefutása után lassan indul a játék

  • Sziasztok!

    Szeretném, ha más is tapasztalja ezt, akkor írjátok le minél többen.

    A cheatblocker ablak (felső lefutó csík) eltűnése után sokszor olyan , mintha semmi nem történne. Az új verzió óta tapasztalom ezt.

    Legutóbb kerek 60mp-et kellett várni arra, hogy megjelenjen a játék betöltő képernyője, és még csak ezután jön az, hogy begépeljük a jelszót, id-t és tölt maga a játék.

    2 gépen is teszteltem

    win7-esen jobb időt futok, ott mondjuk azt, h max 2,5 perc (patcher ablak, cb lefutás megjelenés, játék belépés)

    ám egy szerényebb win10 es gépen teljes betöltéssel együtt 3-4-5 perc is van, hogy elinduljon a játék.


    Eddig szinte 1 perc alatt betöltéssel együtt beléptem első indításkor. (még a szerényebb gépen is mondjuk azt h max 2 perc alatt)

    Sőt már a cb felső csík alatt már töltött a kliens, feljött a játékablak.


    Mivel e verzió előtt a belépés fényévekkel gyorsabb volt, úgy vélem a hiba nem nálam van :D


    Szval hajrá, teszteljétek, mérjétek az időt, és írjátok le ide!



    EDIT:

    azért beidézem az írásaitokat, amiket más témában írtatok meg erről a jelenségről

    maga a kliens is iszonyat lassan indul el

    Régen a játék betöltése volt 2 másodperc... Most olyan 60-90 körül mozog...

    Ami a bejelentkezési időt illeti, te még szerencsés vagy az 1 perccel. Ha "szűz" a gép és az első klienst nyitom, akkor akár 4-5 perc is lehet. A második kliens tölt be valamivel gyorsabban.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Nincs szuperjó gépem, de egy perc alatt két klienst megnyitok és belépek karakterre is. Lemértem.

    .

    Szeretnéd a szokásos rossz gép, pocsék net kört lefutni, amit évek óta hallgat mindenki?
    Szerintem senki nem fog egy ilyen játékhoz külön gépet venni.



    áthelyeztem. dreamy

  • Szia,

    a lassulás nálam is adott, igaz a várakozási idő nem annyira hosszú mint fenn. Az új verzió előtt a cb betöltése után azonnal indult a kliens, utána 15-16 mp volt az első ablak jelenéséig a szünet, mostani friss óta ez csökkent valamit , 10 mp -re , utána nyitott ablakok kb 8mp-re jönnek.

  • Nekem múlthét óta előszőr a cb tölt be, és utána hozza a klienst. Eddig amíg a kliens bejött, töltött vele együtt a cb is.

    Néha beakad, aztán duplán kell nyitnom, hogy legyen egy kliens. Nem mérem az időt, de érezhetően több, mint korábban.


    Szerintem senki nem fog egy ilyen játékhoz külön gépet venni.

    Én megtettem, és nem én vagyok az egyedüli ezzel, szóval szerintem ennyire nem kell leírni a játékot.

    sirmusrsig.jpg

    Sig by: IsidarMithrim

  • Biztos van oka, sok mindent ütyköd a cb a háttérben, nem részletezném. De jelentősen megnőtt a játék indulási ideje. Azelőtt nekem még be se töltött a cb de már "írtam" be a jelszót(amire igazából semmi szükség a kliens beírja magától) ergó léptem be :P A kliens SSD-n volt, van lesz.

    Szerk.: Feltételezem a fejlesztők átírták a játék fő fukcióját, ami az indítást inicializálja, hogy várja meg míg a cb visszajelez, hogy végzett és nincs fenyegetés a háttérben. Logikus lenne, elvégre korábban még be sem fejezte a műveleteket de a kliens már futott :'D

    54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig


    „Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

    Edited once, last by MxCool ().

  • Nekem is lassan indul el a kliens, főleg akkor idegesítő amikor csak úgy kinyiffan a kliens és várhatok a következőre... Kb addigra el is megy a kedvem aznap a játéktól.

  • Nálam is 3-4perc mire elindul cheat blocker után kari belépés 1-2 perc telik kb.


    Edit: laptop win 10 tesztelve pc nem probáltam még ki.

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

    Edited once, last by HopeGirl ().

  • 40 másodpercbe került elindítani egy klienst az eddig megszokott 5 helyett.


    Edittke: Win 7-en próbáltam, Win 10 alatt akár 2 percbe is beletelik.


    † Christopher Clark †


    2013.10.19 - 2016.07.26


    Ganton Blocc Crip's -733- OG

    Edited once, last by Balizs1 ().

  • Ez elég változó, most lemértem, 53 másodperc volt asztali gépen, de valamikor 5 perc múlva sem történik semmi. Egy gyenge teljesítményű laptopon ez elhúzódik sokszor 6-7 percig (régebben patcher után max 10 mp volt).

  • Mélységesen aláírom... a 19.5 után, kétszer indítottam "első alkalommal" kilenst mire az első megjelent (win7) mire rájöttem, hogy a betöltés bizony már nem fél perc, (A Cheat Blocker előtt, az indulási idő, 2-10 sec volt...) hanem "percek kérdése. (Frissítés után, nem 1 hanem 3 klienst indítottam el, mert azt, hittem, az első nem csinál semmit...)


    Amúgy, bár nem ide tartozik, De más is kap "hibaüzenetet", 1-nél több kliens Futtatása esetén, ha marad, aktív, és bejelentkezett kliense, de "Szabályosan lép ki " a játékból? (win7)


    (i3 6100, 8GB DDR4, SATA3 SSD, Videokártya a processzorból)


    Na, most stopperrel mérni fogom, az időt...

    "Bár az eredmény nem lesz valós", hiszen, Rajtam kívül csak a "Próbálkozók" indítanak klienst "hogy működik már?"

    A "Specifikáció adott, tehát, meg lehet nézni, a "Számítási teljesítményt" Az idő: 26 másodperc...

    Úgy, hogy a szerver "kihasználtsága jelenleg szerintem maximum 0,01%

    A MÉRT ADAT KARBANTARTÁS ALATT KÉSZÜLT, TEHÁT NEM RELEVÁNS

    Edited once, last by Kagagi ().

  • Nekem is iszonyat lassan indul PC-n 40 mp körül ami régen szinte azonnal betöltött (I7, 16 GB, 1080 ti) Laptopon meg több perc is akár (i5 , 8G

    Nem írtad, hogy Win10, vagy win7... Már a témaindítóban is szerepel, hogy win7 "jobb időt fut" De, ezek szerint, az enyém pedig "elbújhat a tiéd mögött" jobb időt fut...

    Ha, van rá módod, mérd le stopperrel, még most, és írd le az időt... (Karbantartás alatt...

  • Már a témaindítóban is szerepel, hogy win7 "jobb időt fut"

    öööö :) nálam...

    Ez nem azt jelenti, hogy másnál is :)


    Az időt pedig leírta :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Én pl. Win 8.1-et használok (ezzel adták a gépet, nem szórakozom vele). A mostani resinél még nem próbáltam, majd este megnézem, mennyi az annyi, akkor szerkesztem ezt a hsz-t.


    Szerk, ahogy ígértem: most frissen újraindított gépen próbáltam ki - és sokkoló látni, hogy így is teljesen elvisz mindent, csak mert megteheti - így a cb lefutása kb. fél perc volt, további 1,5 percet vett igénybe, hogy behozza az ablakot. A karakterbejelentkezős felület utána 10 mp alatt betöltött, majd onnan a belépés további egy percet vett igénybe. Ez meglehetősen gyors ahhoz képest, amit mostanában érzékeltem, ha felnéztem.

    Edited once, last by Nuttika ().

  • Nálam a kliens 1,5-2 perc után jelenik meg, mire a karakterválasztótól bent vagyok a játékban, az megint 40-50 mp (először, a karicsere már gyorsabb), Win10-nél. :crazy:


    (Egy ideig játszottam egy böngészős mmo játékkal. Sokszor, amikor beléptem, várt egy rendszerüzenet, hogy "elnézést a mai hibáért, javítottuk, kárpótlásul itt van ez meg ez". Ha nem szóltak volna, nem tudok róla. Itt meg a sokadik szülinapjukat ünneplik a bugok, de jól van ez, aímg a játékosok veszik a SÉ-t, mint a cukrot, addig senki nem fog tenni ellene.)


    "...and when darkness finds you, you will face it alone..."

  • Nálam nem csak lassabban tölt be de két karinál nem is enged többet a játékba, mert a harmadik bejelentkezést már be sem tölti. Eddig játék alatt ment 2 bolt. Most vagy játszom vagy boltozok. Win7

  • Nincs szuperjó gépem, de egy perc alatt két klienst megnyitok és belépek karakterre is. Lemértem.

    .

    Mivel már leírtam, nem lenne szép ha kiszerkeszteném, de visszavonom a fenti sort. Most nekem is lassabban indult el a kliens

    Nem tudom mi számít szuper gépnek a metinhez , de nálam 8 magos proci , 32gb ram és 2gb-s videokártya van jelenleg ( metinnél komolyabb játékoknál nekem elegendő) , és a betöltés minimum 1 perc és csak minden második kliens indítással tudok belépni, és természetesen csak rendszergazdai jogosultság mellett indul a kliens.

    Ha hibernálom a rendszert belépés után a karakterrel bármely tevékenységtől kidob a kliens és a problémát a gép teljes újraindítása oldja meg

    Jó lenne ha egy kicsit foglalkoznának a következő frissítésnél a játék optimalizálásával.

    a CB nálam is elsőnek lefut és utánna indul a kliens



    Áthelyeztem. Dreamy

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”