Pók Kazamata 3 (Belépő) Küldetés teljesítése (Kulcs készítés) Csoportban

  • Sziasztok, Mivel, a Wiki, "elavult, meg nem is pontos" Gondoltam, felteszem, itt a kérdést...


    A Céhemmel, Közösen, szeretnénk végigvinni a küldetést... Páran, már jártak, közülük a kamrában, "kudarccal..."

    Kinek, kell "pók kulcs, és kinek, nem?" A vezetőnek, mindenképp, ez "nyilvánvaló..."

    De, a többieknek, elég csak " megcsinálni, és hagyni lejárni a Pók Kulcsot?" Vagy be is kell lépniük egyszer?

    5-6 embernél ilyet nem könnyű összehozni, ezért kérdezem aki már járt ott "csoporttal"


    Edit: illetve, mi va ha valakinek a kulcs előálítás sikertelen? mehet, vagy nem? (az alapanyagokat összeszedte...)

    Edited once, last by Kagagi ().

  • Nem kell megcsinálni a többieknek a pók kulcsot, elég ha az ide-oda szaladgálást megcsináljátok, csak a csopi vezetőnek kell pókkulcs és óránként tudtok bemenni .Szóval arra akartam utalni, hogy a pókkulcs elkészítése már nem a küldi része , azt csak a végén ha be is akartok menni akkor megcsináljátok . Viszont az ide-oda szaladgálós részt mindenkinek meg kell csinálni különben nem enged be.

    Edited once, last by Szeder ().

  • Sziasztok, Mivel, a Wiki, "elavult, meg nem is pontos" Gondoltam, felteszem, itt a kérdést...

    Nem szeretnék kukacosnak tűnni, de ezt a küldetést a wikin teljes egészében megtalálod.

    Ebben a kérdésben egyáltalán nem elavult és még pontos is. Attól , hogy benned esetleg kérdés merül fel, attól a wiki ezt tényleg megfelelően írja le.

    http://wiki.metin2.hu/index.ph…C3%B3n%C5%91_kamr%C3%A1ja

    http://wiki.metin2.hu/index.php/S%C3%ADrk%C5%91

    Pók kazamata 3 (belépő) küldetés



    A kérdés az, amit magatoknak kell feltenni, hogy mennyiszer szeretnétek megpróbálkozni a pókbárónővel, ha már mindenki teljesítette a küldetését.

    Ugyanis ez a feltétele, hogy a boss kamrába belépjetek, és teljesítsétek a runt, ami már nem a küldetés része.

    A pók kulcs maga a belépő, ami a csoport vezetőjénél kell legyen, az mindegy, hogy azt előtte ki készítette el.


    A pók kazamata 3 küldetésnél általában amúgy a kulcsot elkészíti, ott nem nagyon hallottam még, hogy a legeslegelső kulcs sikertelen lenne.

    Tehát a kulcs csak azért lényeg, hogy mennyi runra akartok menni.

    Amikor már küldi nélkül készítitek a kulcsot, ne lepődjetek meg, hogy ha a sokadik lesz sikeres.

    Aki már egyszer teljesítette magát a küldetést, az bármikor bármennyi kulcsot készíthet, ha van hozzá megfelelő alapanyaga.


    A Pók kazamata 3 (belépő) küldetés teljesítéséhez pedig nem kell belépni magába a boss kamrába.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Nekem, már kapásból, az első kulcs sikertelen lett, pedig még nem tejesítettem a küldetést :( Ennyit erről... A kérdés, csak, az, elég ennyi, a belépéshez, (A küldetés teljesítéséhez, csoportban tagként, vagy legalább egyszer sikeres kulcs kell? Mert a wikin, ez egy kicsit "zavaros")

  • Én voltam pók kaziban bárónőt ölni, bár nem jártunk sikerrel (3 sámán ment, a legnagyobb is 80 körül volt). Magát a küldetést csak a futkározós részig csináltam meg, kulcsot sosem készítettem. Szóval nem, nem kell neked is sikeresen legyártanod a kulcsot, hogy bemehess.


    Szerk.: Tekintve, hogy az egyetlen próbálkozásom sikertelen volt, nem tudom. De ha abból indulok ki, hogy a kaszást sem kell neked leölnöd, hogy elfogadja, elég a csapatban lenned, jó eséllyel elfogadja.

  • elég ennyi, a belépéshez,

    Ahhoz, hogy runolhassatok

    "a csoport többi tagjának is teljesíteni kell az összetevők összeszedéséig a küldetést." csak akkor mehetnek be a bárónőhöz.


    A küldetés teljesítéséhez, csoportban tagként, vagy legalább egyszer sikeres kulcs kell?

    Magához a küldetés befejezéséhez a küldetés sorozatot kell végigcsinálni, aminek az utolsó lépése, hogy add az összetevőket Urielnek.

    Aki megpróbál pók kulcsot készíteni.


    Csoportos küldetés alatt nem értem mire gondolsz, ezt a küldetést egyénileg kell a legjobb tudomásom szerint megcsinálni. (ha többen vágtok neki ennek a küldinek, akkor mindenkinek le kell adnia az összetevőket)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • A küldetésnek ott van vége, hogy visszamentél Urielhez. Ha beakarsz menni csak akkor kell pókkulcsot csinálni, az már nem a küldetés része . A pókbárónő megölése csak akkor érdekes ha szörnykártyán az a feladatod, azt meg mindenkinek megadja a csoportban akinek az a feladata. Ennek a küldetésnek nem része a Pókbárónő megölése. Aki egyszer megcsinálta a küldetést ezt a kapitánytól pókkaziba meg vissza, meg Uriel szóval ezt a séta részt az emlékműre kattolással az utána bármikor bemehet csoporttal. A pókbárót igazából nehezebb megölni, mint a bárónőt, mert ha tojásokat leveritek a bárónőre akkorákat fogtok csapni, hogy olyan sebzést még sose láttatok a játékban :-) A báróhoz viszont komoly ütőerő kell és jókor kell vérezni, mérgezni. Szörnykártya miatt szoktunk bejárkálni , ketten lazán leverjük. Időnként még droppunk is van . :-)

  • Köszönöm, szépen, mindenkinek a segítséget, így már minden világos.


    Az a bizonyos küldetés, csak a "Pók kulcs egyszeri előállításról szól" Bármennyire, is, "Utasít a Kapitány" Nem, kell Harcolni a Pókbárónővel.


    Viszont, bárki aki addig eljut "jöhet" Csapattagként...


    És, mivel, "járt a "Boss kamrában "teljesítette a küldetést.' Tehát, a küldetés lényege, "Hogy Uriel-nél, megkapjuk az SD3- kazamatába, szükséges kulcs előállítási lehetőségét.

    Még egyszer köszönöm, Téma zárható!





    Zártam. Dreamy