19.5 verzió kibeszélő

• Most én kérdezném meg; Miért kell mindenbe belekötni? Látszik nem farmoltál még eleget droppszedős pet társaságában. Tapasztalatod kevés, de azért már kimondtad az ítéletet. Nem néznek fogyatékosnak senkit, az újítás és a kiírás is helyénvaló. Ha nem tudnád eddig a játékosok szerettek úgy kiszúrni egymással, hogy odavittek egy halom 3 slotos glefét a farmoló kari mellé és teleszórták annak leltárát, hogy semmit se tudjon felvenni a pet. Rengetegen szórakoztak ezzel, főként lélekbarlangban, ahol nagyban ment mindig is a tárgy expre alkalmas tárgyak farmolásra. Szerintem ez egy újítás, épp ideje volt. Másfelől meg ha csoportban ütöttél valakivel (pl. egy metinkövet) és nálad volt egy tárgyszedős pet, akkor a metinkő szétesése után felvette a másik csoporttag nevére eső szemetet is pár kivétellel. Ez is roppant idegesítő jelenség volt. Számomra ez az újítás pozitív. Te meg mielőtt savazol előbb járj utána kicsit nagyobb áttekintéssel a dolgoknak.

• Az állításod első fele teljesen rendben van, de személy szerint eddig velem egyetlen egyszer fordult elő, hogy olyan csapattárssal játszottam, akinek Wayne volt előhívva.

Nem főkarikra szokták nyitni az ilyen peteket, tehát kőütésnél igenis jobb volt, hogy fel lehetett szedni más cuccát is a rengeteg szemét közül.

† Christopher Clark †

2013.10.19 - 2016.07.26

Ganton Blocc Crip's -733- OG

• Most én

olvasd el még egyszer ....

nekem nem a fejlesztéssel volt bajom sőt ... én is találtam már 2 sor könyvet erdőbe az autóson ... de egyébként megoldottam szét szedtem a yut norit, kártyákat stb azt szedte utána... nyilván barlangba ha teledobálják ha esik rá kell nézni a karira mert befog telleni :)

engem az zavar h mélyen tisztelt fejlesztők vagy a team részéről úgy adják elő 5 soron keresztül h csináltak valamit mintha nem ezért folyna be hozzájuk nem kevés pénz és ha nem ugyanazok lennének 1-1 sorba leírva csak csavarva egy egy szófordulatot rajta még szimpatikus is lenne

• A, Raktárossal, problémám, nekem még soha nem volt...

Tárgypiacon, bámulhatom ugyan 3-4 másodpercig a "Fehér zajt" mire bejön, de ennyi...

Cáfolnálak... A "véletlenszerű, ledobálás, meg, a többi, abból, fakad, hogy a játék, "Folyamatosan "enyhén Laggol" A hiba, nem nálad van, hanem náluk... Én ezt az enyhe Laggot, már régebben is észrevettem...

Gondolkoztál, már rajta, hogy a játék betöltése miért "lassult ennyit? 1 éve még 2 másodperc volt. Most kell kb fél-1 perc mire a kliens betölti a játékot...

És, szerintem, ezt nem csak a Cheat Blocker-nek köszönhetjük...Ami, nem tudom mit csinál, de szerintük "jó" Aki csalni akar úgy is fog... CB-ide-vagy oda.... Nem, Fejtem, ki részletesen, Aki látott már Hackerekről szóló filmet, és, csak egy kicsit is járatos a programozás elméletben értheti... Én, nem csalok, és nem is fogok... Magamtól venném el a játék örömét szerintem...

"vagy ha csalok is, azt nem programmal, hanem ésszel teszem... Ismeritek a mondást "Többet ésszel mint erővel!" Dehát, kinek mije van... Aki "olvas, a játék jeleiben" nem fog, egy KK-törés után Fegyvert húzni stb...

Gondolom, a szerverekben, nem SSD-van... Nem tudom, milyen Szerver OP-t használnak, De, lehet, hogy pár "töredezettség mentesítés "segítene" Ha Csinálják, Vagy a rendszer csinálja, "elnézést a csapattól" csak egy ötlet volt...

A raktáras probléma nem a frissítéssel jött be. Már fél évvel ezelőtt is volt ilyen gond. Nekem olyan is volt, hogy csak a 3-4. nyitásra mutatta rendesen a raktár tartalmát, előtte olyan dolgok is szerepeltek benne, amik biztosan nem voltak azon az accon.

2. Ez se új keletű dolog. Csak most tűnt fel sokaknak. Már évek óta jelzem, hogy a mobok és bossok frissítéssel erősödnek. Persze ez sehol nincs bejelentve. Folyton le voltam hülyézve, hiába mondtam, hogy felszerelést nem váltottam és elég régóta vagyok a szinten, elég rutinosan ütöm már az adott bosst, hogy észrevegyem, ha valami más. Most már olyan mértékben változik, hogy mások is észreveszik.

Pl. a dt-ben szinteltem 40-től kb. 67-ig, ott rangoltam a skilljeimet, jó párszor ott tudtam hagyni a kovácsos emeleten, mire meglett a 3-4. P. Aztán egyszer csak nem bírtam felvinni, pedig már nem m-g skillekkel mentem és a petem is erősebb volt, időközben a +7-es sisakomból is +8 lett.

Nuttika, Nem, lehet, hogy a te géped így dolgozza, fel a Folyamatosan erősödő "enyhe Laggolást? Ma például Frissítés előtt, SD2 Kígyó kardharcost ütöttem...

Én, veszítettem, a TP-t ő nem, Sőt, Gyógyult!... Utána, 1 pillanat alatt, veszített annyit, mint amennyit kb addig ütöttem rajta, Az idő közbeni gyógyulás nélkül...

A harc rendszer "mostmár "nagyon csúnyán "laggol" Emiatt, Sajnos, 10-ből 9-szer a játékos szív, Még, ha "képességileg le is tudná ütni a mobot" Mert a játékos, mindig bukja a TP-t, a mob nem...

"Ettől lesznek a mobok "erősebbek" Ha ő üt téged, tuti bukod a TP-t, Ha te ütöd őt, és épp laggol a játék, a mob nem veszít semmit...

Írtam, volna, már pár "hibajegyet" De oda, a sikeres regisztráció "isteni csoda"

The post was edited 1 time, last by Kagagi ().

• Melyikre gondolsz, hogy a lag? A DT-t jó ideje nem próbálom, mikor utoljára pettel voltam, akkor megint fel tudtam menni, de közben fegyvert cseréltem. A régivel ugyan úgy nem ment. Pedig korábban azzal jártam.

Még 2016-17-ben másokkal jártam dt-zni, amikor már magam vittem javarészt egyedül mentem, mivel ha másokat is vittem, belagolt az egész. Régebben simán tudtam buffot dobálni az ütőre, év elején ha csak falazni mentem, nem tudtam menet közben buffot osztani, mert amint magára húzta a mobokat az ütő, nekem kampec volt a kliens, amíg nagyjából mindent le nem csapott. Ezek után kizárt, hogy bármilyen tényleges csapatmunkát igénylő runra menjek.

Tegyük hozzá, amikor egyedül jártam is tudtam 3-4 karit vinni, most már ha csak magát az ütő karit viszem is kidobál menet közben. És van, hogy nem is a kulcsos szinten, hanem már a 2-3. emeleten.

Amúgy nem. Pl. lvl 40-en sokáig farmoltam a főorkot sámival, hátasról. Ráadásul támadó skilleket húztam először, tehát nem igazán osztott-szorzott, hogy haladok a skill olvasással. Resi előtt leütöttem a főorkot, majd resi után hirtelen megnőtt a leütési idő, jobban regenerálódott a boss. Akkoriban még nem voltak ekkora lagok, a ledobálás is elhanyagolható mértékű volt, így nem lehetett arra fogni. De tavasszal volt olyan, hogy resi előtt lecsapkodtam a lángkirályt, majd resi után este már nem tudtam leütni. Lag ott sem volt tapasztalható, ráadásul a fő időn kívül mentem egy amúgy se túl népszerű mapra.

Ami a bejelentkezési időt illeti, te még szerencsés vagy az 1 perccel. Ha "szűz" a gép és az első klienst nyitom, akkor akár 4-5 perc is lehet. A második kliens tölt be valamivel gyorsabban.

Tudom, kis szintű karakter kis problémája, de ha itt ilyenek vannak, a csapatmunkát igénylő nagyobb mapokra nem igazán van értelme erőlködni.

7xc1vcr40i.gif
    "Tell me, what do you think is the ultimate fear? I really thought I'd already reached the darkest of the dark, but then, ahead of me, I beheld a darkness even greater still."

From the dark We walk to the light | From the shadows We learn to survive | When there's nothing to hide we will find | What comes next after ligh

Über manga fan 20k + fejezet elolvasója :pillepalle:

• Nem főkarikra szokták nyitni az ilyen peteket, tehát kőütésnél igenis jobb volt, hogy fel lehetett szedni más cuccát is a rengeteg szemét közül.

Amit eddig fel lehetett szedni másnak azt most is, ha együtt ütitek a követ. Ha a "más" mondjuk térkép elején vagy teljesen más térképen pihen, akkor nem lehet felszedni a nevére eső tárgyakat, és ez helyes is így, úgy gondolom.

Ami a bejelentkezési időt illeti, te még szerencsés vagy az 1 perccel. Ha "szűz" a gép és az első klienst nyitom, akkor akár 4-5 perc is lehet. A második kliens tölt be valamivel gyorsabban.

Nincs szuperjó gépem, de egy perc alatt két klienst megnyitok és belépek karakterre is. Lemértem.

.

Mivel már leírtam, nem lenne szép ha kiszerkeszteném, de visszavonom a fenti sort. Most nekem is lassabban indult el a kliens

Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs

• Pici érdekességek: C H-nként eltérő, hogy a denevér szedi-e a sárkánykő szilánkot, van ahol összeszedi mind az 50-et de nem rakja össze ( ilyenkor el kell adni a vegyibe és újra kiütni, felszedni manuálisan, illetve más ch-on egyáltalán nem szedi fel. A másik meg az, hogy a szörnykártyás ranglista ahány CH, annyiféle rangsorolás jelenik meg.

Villámsámán

"Ami nem öl meg, az megerősít"

• Kedves, Mindenki a Csapatból, látom, többen is, Reagáltatok, a "Felvetett problémákra" Én, nem tudom, hogy mi történt, vagy, hogy mit és hogyan állítottatok, át a "szerver-Kliens" kapcsolaton, anno, hogy megoldjátok, a kékenél, az Anno, tapasztalt "iszonyatos, laggolást, és ledobálást", de, szerintem, valahol ott, lehet a probléma oka. Sajnálatos, módon ez, a DT-kárára, ment... Valószínúsítem, hogy ebből, fakad, a gyakori ledobálás, tömeges, Nem egy helyről, történő, belépésnél, ha "összességében sok játékos van fent..." Mostanában gyakran csinálunk "Céhes-Run-t" Eddig olyan 10x lehettem összesen... 10-ből 2 alkalommal, ledobott... Egyszer Map1-portosnál találtam magam, másodszor szerencsére visszakerültem a DT-be... illetve, egyszer volt olyan, hogy a textúra, nem töltődött be "szintlépés után" Tehát, csak feketeség volt, az én karakterem, meg a mobok.

Egy, másik "furcsaság" Pók kazamaták esetében, szintén van a "falak mögött egy kis terület, ahol mobok "bújhatnak meg" Ezzel, semmi gond nincs... viszont míg pók kazamatánál, lehet "belépni, vagy"távolról" támadni "jó szögből a mobot", addig a DT-ben ez, nem lehetséges... Valaki áll, a map szélén... Egy "Démon íjász" a "Fal mögül lövi" Hiába a "távolsági támadás..."Kapsz egy "Ennél nem kerülhetsz közelebb a célponthoz" üzenetet...

míg a pók kazamatában, ilyen nincs... Ha, a fal mögött van a mob, akkor is támadható, már, Ha "átlátsz a falon"

Ezúton, kérek elnézést, nem kritizálni szeretném a csapat, munkáját, nekem csak "ötleteim vannak..." ami, vagy jó, vagy nem...

Tudom, Ha "Napi szinten 1000-szer, nézi az ember ugyanazt a "forráskódot", egy idő után "belefárad..." Én egy, vizsga programmal voltam így... Nem értettem... Minden utasítás, "helyes, Minden Rendben van" Akkor miért nem úgy működik ahogy "kéne" megmutattam, 1 ismerősnek, a kb 2 óra után, annyit mondott... "Te, innen hiányzik 1 pontosvessző" pótoltam, és jó lett...

Persze, ez csak, egy "viszonylag egyszerű, 15-20000 soros VCL-Form program volt" Nem, egy ilyen "Internethasználó, több ezer Klienses agyrém" :)

Én, értem a csapat, munkájának a Nehézségét, és komolyságát, ezért sem kritizálom a csapatot. A GF-et, esetleg igen, de titeket nem... Mert tudom, hogy a "Debug" egy ilyen Bughalmaznál, nagyon komoly és kimerítő munka. (A Bughalmaz kifejezéssel, Nem sértegetem, a programot, csak, arra utalok, hogy 1-nél jóval több hiba van benne, Márpedig a ti dolgotok, ezt mind "letisztázni" Ráadásul, minden összefügg mindennel) lehet megoldok 1 hibát, de lesz belőle 3

Amúgy, ezzel a "kisállat összeszedős, újítással, egyet értek, valóban, csak akkor gyűjthesse, be az állat, más tárgyát, Ha csoportban vagytok, és az illető EXP-osztási távolságon belül van.

A Yang gyűjtési rész, viszont nekem "új" .

Eddig, ha csoportban harcoltam, és összeszedtem a Yangot, általában láttam, Ha pl Ketten ütöttünk 1 követ, Ha, a másik játékos is kap "yangot" Ne essék félre értés, Nem akarok, a csapattagom, vagy vezetőm zsebébe turkálni.

De, megnyugtatott, az üzenet, hogy a "másik résztvevő is kapja a "Pénzt" Az, elején nem tudtam, és szerintem, sokan nem is tudják, hogy a Yang "Névreszól" ugyan úgy, mint a tárgyak, vagy, bárki felveheti...

Gyakori látvány, hogy több játékos is csoportban, Harcol vagy fejleszt, de a yang ott marad "csak a tárgyat viszik" miért?

Jó, bő lére eresztettem, "de, legalább kibeszéltem"

• Visszatérve az eredeti témához, ez a frissités nevetségesen hosszú kliens betöltést, folyamatos bolt ledobálást, kliens bezáródást okoz. De azért köszönjük ezt a hátas kinézet változtatást, ami (szerintem) teljesen fölösleges és értelmetlen funkciója a játéknak pont úgy, mint a napi küldetés rendszer.

Érdekes: mióta ez a verzió van azóta nem tudok boltolni éjjel mert 1-2 óra után levágja kb., ezt 1 hétig eljátszottam utána beleuntam. De biztos a PC-m ment gallyra és nem a karbantartások tömkelege a ludas.

• Remélem a napi küldetések ide tartoznak ebbe a témába. Feladat :Fejlessz egy k9vet az alkimistánál. Eddig ha fejlesztettem megadta kaptam a jutalmat.Ma kb 15 követ fejlesztettem és semmi. Tudom értelmetlen végig csinálni a feladatokat 5 fénylő kődarabért, de azért legalább a köztes jutalmak értek valamit, de már ez se működik. Szóval ez is egy kalap szamóca.

• Eddig ha fejlesztettem megadta kaptam a jutalmat

Készíts egy kohót alkimistánál :)

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük.
    Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” / Helen Keller /

"And I am feeling so small"