Hibaüzenet nélküli ledobás, kliens bezáródás

  • Érdeklődnék hogy van-e rá esély hogy 1-2 napon belül megoldják a problémát vagy be is fejezhetjük a játékot? A karikon járnak a cuccok (Kasmír, auto támadás, kesztyű stb stb.) amit senki sem fog kárpótolni viszont használni nem lehet a szerver állapota miatt. Van valami hivatalos álláspont?

    Persze! Így jártunk! Én is kiraknék 5 boltot de így meg se próbálom.

  • Jó lenne mihamarabb csinálni valamit neki, van 2 boltom


    Érdeklődnék hogy van-e rá esély hogy 1-2 napon belül megoldják a problémát


    Én szeretném tőletek megkérdezni, hogy mikor próbáltátok utoljára a boltolást pl?


    Ugyanis úgy fél 2 - 2 órától, elvileg történt változás.
    Azóta én pl 3 klienssel tesztelem a boltozást, és mind a 3 fenn. (win10 gépen)
    Win7 gépen is 3 kliens bezáródás nélkül fut.
    CPU használat is talán normalizálódott.


    Kék map1 piacán is látszik, hogy 3x annyi a bolt , mint pl tegnap ilyenkor.


    Én nem vagyok hivatalos infó, de német fórumon megtalálható, hogy verzió visszaállítás volt, úgy fél 2 táján (ami nem járt szerver restartal)
    (fél 2 előtti kliens mellé nem is lehetett frisset nyitni, hibát jelzett, újra kellett indítani a klienst)
    Persze ettől még nem biztos, hogy mindenkinek megjavult :)


    Továbbra is jó, ha visszajeleztek, de esetleg lehetne kicsit bővebb is (pl oprendszer).


    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Én most délután 20 szettel elkezdtem kártyázni minden 4-5. szett után bezárt a kliens, szett Helló.
    Ja és nem álltam hanem autózott a kari vadkutyák között.
    Mit kell még kitalálnom hogy normálisan lehessen kártyázni a szett vesztés veszélye nélkül ??
    vagy ennyi a limit 3-4 játék után restart?


    Ja csak halkan kérdezem mi az anyámat csináljak ennyi 7 napos kasmi csomóval meg pávával ???? :)
    Igaz minek nyitogatom ki a ládákat :)

  • Ja és nem álltam hanem autózott a kari vadkutyák között.
    Mit kell még kitalálnom hogy normálisan lehessen kártyázni a szett vesztés veszélye nélkül ??

    Szia!
    A játék elindításakor elolvastad az utasítást?



    Tehát nem tanácsos autózni közbe.


    Amég nem állították vissza a verziót, nekem is volt, hogy bezárta játék közben, de azóta egyszer sem tapasztaltam ezt. Remélem hozzászól olyan is, aki nagyüzemben játszik, én a pár paklimmal csak ezt tudom mondani, hogy nekem nem zárja be, igaz én játék közben nem mocorgok :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Még nem volt időm irni, most irok. Legutóbb mikor verzió visszaállitás volt (amiről persze mi magyar fórumozók nem kaptunk semmiféle tájékoztatást azon az 1 mondaton kivül a hozzászólásodban) aznap este 11 óra körül kitettem 2 boltot éjszakára, reggel 5-kor már nem volt meg egyik sem.


    Win10-em van a legizmosabb net csomaggal, és ha ez számit, nincs az a játék vagy akármi ami megkottyanna a gépnek.

  • aznap este 11 óra körül kitettem 2 boltot éjszakára, reggel 5-kor már nem volt meg egyik sem.

    Ezért írtam, hogy jó ha visszajeleztek, hisz nem biztos, hogy mindenkinél tökéletes lett. Az is lehet, hogy épp más volt, amitől mindkét bolt köddé vált.


    Tudom nem vigasztal, de ugye írtam , hogy 3 bolttal teszteltem rögtön a visszaállítás után: 29 órán át voltak kinn. És azóta sem volt egy ledobásom sem.



    Érdemes ilyenkor esetleg megnézni van -e valami error log, vagy sysser fájl ami új. (hátha)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Nekem a verzió resi óta csak egyszer zárta be a klienst, mikor elkezdtem írni az adatokat belépésnél, játékban viszont nem volt probléma, autokarit se, meg semmi mást se zárt be/dobott le.

  • sziasztok!
    A leállásos probléma nálam is jelen van: Belépek leadom a bioszt lépnék egyet és ledob a szerver. Semmi megoldás nincs erre? Most még annyira nem zavar mert csak bioszt olvasok ( vezérjegyzet) , de így aktívan nem lehet játszani ha ez így marad.
    Gép adatok: proci FX8350 (8*3,3 ghz)
    ram 32 gb ram (ddr3-1600mhz)
    Gpu AMD Radeon R7 240 2gb
    Szeptembertől tervezek újra aktívabban játszani, mert több szabadidőm lesz, remélem a probléma addig megoldódik.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Én, azt vettem, észre, hogy "néha ledob, " De, "viszonylag stabil" viszont, újabban, olyan lassan, tölti be a gép a Szerverválasztást, hogy "kinő a szakállam" :)

    Maga, a játék sebesség szerintem jó... "ha nem dob le"

    proci: i3 6100, 3,7 GHz 2x2 mag

    Ram 8GB,DDR4, 2666 MHz

    SATA3 SSD

    GPU, intel HD 530.


    Mióta behoztátok, ezt a CHeat Blocker "marhaságot" egyre lassabban tölt be a játék :(

  • Szerintem, Ha majd, megtalálják, és rá jönnek mi okozza...

    Bár szerintem a Kernelen, "lassan már több a folt mint a "ruha"

    Lassan, szerintem, elkéne kezdeniük "gondolkozni azon" "hogy letisztázzák" és lesz belőle metin 2.1 :D

  • Mod megjegyzés:

    ez a téma nem a mai rendkívüli leállásokról szól.

    Az offolást legyetek szívesek mellőzni.

    Köszönjük!



    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Kedves dreamy, nem, akarlak, megsérteni, de, sajnos, gyakran vagyunk, jó páran, akik a LAGGOLÁS, és a LEDOBÁS "kényes határán mozgunk..." Ha beírok, egy üzit és nem látom, már tudom... pár másodperc, és ledob....

    A minap, például, DT-ben, vártam a ledobást..., Miután, a poti csak több mint 5 másodperc! után jelent meg a TP-sávban... már pedig, mobozás közben, pláne, ha határon harcolsz, 5 másodperc sok...

    És, ahogy látom, ezek a jelenségek, sajnos csak szaporodnak...

    Régen a játék betöltése volt 2 másodperc... Most olyan 60-90 körül mozog...

    Te, többet, látsz, mint én... De, néha, még akkor is van lagg, ha egyedül vagyok a mapon... ha vagyunk 8-an 10-en csopiba, pl DT, A lagg, garantált...


    "Ezért sírok..."

  • Kedves dreamy, nem, akarlak, megsérteni, de, sajnos

    Mod megjegyzés:

    Kedves Kagagi!

    A mod megjegyzés azoknak szólt, akik a rendkívüli karbantartás alatt és azzal összefüggésben írtak.


    Természetesen a HIBÁK jelzését, ami EHHEZ a témához kapcsolódik, továbbra is szívesen fogadjuk, és örülünk ha jelzitek.

    Persze az is elégséges egyszer :) Kibeszélni meg itt felesleges egyebet, mert itt maga a jelzés a lényeg, hogy "mi lenne a jó" és egyéb vizionálások feleslegesek jelen témában.


    Megértésed köszi!

    Dreamy

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • ez amugy vicc... 4x próbálkoztam abból 3x ledobott a kliens rögtön ch1 betöltése után 1x meg fekete képernyő.. érdekes hogy minden resi után ez van és utána megjavul.. szoljatok már fent valakinek hogy vicc a cég és az egész vezetőség meg úgy mindenki aki ezt a játékot kitalálta.. más cég még kompenzál meg minden de ezekenk? *************************




    A politikai hasonlat nem volt szerencsés, eltávolítottam. Ilyen jellegű megnyilvánulások nem illenek egy játék fórumára sem.

    Dreamy

  • Pont most esett meg. Újraindítottam a gépet, hogy teljesen "szűzen" kezdjem az idő mérést. Megnyitottam a böngészőt (firefox), hogy leírjam, amit ígértem, azt amíg keresgélni kezdtem a thread-et a kliens kivégezte saját magát.

  • Több, mint 1 hónapja nem fordult elő, most az utóbbi 1 órában 3-szor is bezáródott a kliens és többször lefagyott a karakterválasztásnál.



    Áthelyeztem. Dreamy