DC korszerűsitése

  • - Javaslat címe:DC run korszerűsitése


    - Javaslat lényege: A többi kazamatához képest (razador, nemere, sárkány, thrym, stb...) Azrael is dobjon 8-10 ládát 1 kör alatt.


    - A javaslat részletes kifejtése: Az Azrael ládája kb. a Nemere ládával egyenlő értékű, de a belépő a tárgy piacot tekintve drágább, időben kb. 20perc, ami egy razador runnal ér fel. Rengeteg belépő porosodik a raktárban, de nincs értelme az időt rászánni, gondolom ez sokakkal igy van.



    Megvalósult javaslat. Dreamy

  • Hali abban 110% ban igazad van hogy fejleszteni kéne a DC runt már elavult csak küldi miatt mennek fel az emberek, meg ha unatkoznak de nagyon :) .
    Az hogy egyenlő értékű Nemere ládijával azt vitatnám ha megnézed csak titán pajzs és lélekkristály nyaki a legjobb benne az hogy 8-10 ládit adjon az korekt de a tartalmára rá férne a változtatás.
    Ahogy elnéztem mennyi szemét van a razi,nemere, és a többi 2-3x nyithatós ládikban nem értem hogy miért nem lehetett volna a dc t tovább fejleszteni.

  • Néha leütök 1-2 azraelt, igy mondhatom, hogy a láda 7milliióért kelendő, de volt, hogy kiváncsiságból 16-ért raktam ki és akkor is eladtam. De lehet csak azért, mert ritkaság a láda piacon és sokan nem tudják mit rejt és ezért veszik meg vakon.

  • Egyetértek a javaslattal, azzal egészíteném ki, hogy a képpel is jó lenne kezdeni valamit.
    Mikor belépek DC-be, csak a nagy ürességet látom és a mobokat. A tájból semmi nem jön le.
    Többekkel beszéltem, ugyanez másoknál is fennáll. Nálam szerencsére egy karaktercsere megoldja.



    Ezt lehet a hibajelentésekbe kellett volna írjam, akkor bocsi.

  • Alapvetően nem rossz a gondolatmenet, de akkor ne csak a DC-t vegyük elő, hanem a DT-t is. A Kaszás is nyugodtan dobhatna több ládát, amit szintén el lehetne adni a piacon. Jómagam is szoktam az árakat próbálgatni, hogy mennyire kelendő, szerintem viszik. Annyit szintén hozzátennék, hogy a láda tartalmán egy picikét változtatnék, és akkor szerintem mehetne.


    A javaslatot támogatom.

  • Sajnos a javaslat megfogalmazásakor már halott ügy volt, mivel semmi olyan dolog nem valósult még meg javaslatból, ami a játékélményt és a kihasználatlan területek fellenditését segitené. A DC már csak yangkereskedelemre való, ami a közösségi oldalakon folyik, hozzáteszem nevetségesen olcsó áron. Az Azrael ládába lenne potenciál a titán pajzs és a finom kelme miatt, de 1 ládáért mit vesződjön vele az ember. A belépők meg csak halmozódnak innen-onnan...

  • Imádom amúgy a DC runt, de azért mindig meggondolom, hogy megéri-e végig menni rajta, vagy csak inkább farmoljak legelől. Nemrég fogalmazódott meg bennem, hogy az Azrael láda tök sokat ér valóban, és nagyon jó lenne, hogyha már azért elég kemény menetről van szó, többet dobjon a boss. Úgyhogy csak támogatni tudom a javaslatodat.:)

  • Egyszerűen nem értem hogy lehetett ezt a runt ennyire a feledés homályába taszitani, mert valljuk be az ember szinte csak a főküldetés miatt megy be. Nyugodtan dobhatná azt a 8-10 ládát a boss társaihoz képest, és ha hozzáértő játékos megy be runolni 2-3 titán pajzsot is kihoz 1 runról.

  • Támogatom a javaslatot. Ráfér egy kis felújítás :)

    Edited once, last by Anubis95 ().

  • dreamy

    Closed the thread.