Idegesítő dolgok a metin2ben

  • Még jó, hogy mi fenyegettük pmbe, hogy mi megtehetjük csak nem tudom honnan vett ilyen szöveget amikor szegény karakter még a nyelvet se tudja, nem tudom honnan tudta akkor, hogy mi mit írunk. Mikor csak kértük hogy hagyja abba a kis karink ütését nem tette. Karicseréztem és levertem és innentől nem tetszett neki. Bocs hogy megvédem a saját karim, tudok pár tanút hozni, hogy amit leírtál pont te csináltad, zaklattad a kis karikat mert későn tudtad meg, hogy mobos hf lesz. Nem kell zsarolni erdőbe a pirosakat meg a céh társakat. Ahogy írtad este vártalak piros map1en 1 órát nem jöttél bementem miattatok ma erdőbe szintén 1 órát vártam rátok. Kérlek ha velem van bajod szívesen látlak map1-en egy az egyben. Üdvözlettel Corvin21. Ui. a mellékelt képen is látható a hf droppunk amit 58as karim ütött mert ugye 100+-os kariknak nem ilyen dropja van sd3-ban.


    Csatolmányt töröltem.

    Privát levelezést (főleg trágár tartalommal) nem lehet közzétenni a fórumon.

    Dreamy

  • csicska sisko lebukott xd

    Azért kérlek, ne beszélj így!

    Neki is lehet véleménye, és ha őt bántotta ez a dolog, had írja le!

    U.i.: Ez NEM egy olyan komment, mely azt takarja, hogy védelmezek akárkit is. Pusztán kérlek, hogy ne ilyen stílusban közöld, amit szeretnél.:wacko:


    Szóbeli figyelmeztetés

    off

    ninnalány

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Még jó, hogy mi fenyegettük pmbe, hogy mi megtehetjük csak nem tudom honnan vett ilyen szöveget amikor szegény karakter még a nyelvet se tudja, nem tudom honnan tudta akkor, hogy mi mit írunk. Mikor csak kértük hogy hagyja abba a kis karink ütését nem tette. Karicseréztem és levertem és innentől nem tetszett neki. Bocs hogy megvédem a saját karim, tudok pár tanút hozni, hogy amit leírtál pont te csináltad, zaklattad a kis karikat mert későn tudtad meg, hogy mobos hf lesz. Nem kell zsarolni erdőbe a pirosakat meg a céh társakat. Ahogy írtad este vártalak piros map1en 1 órát nem jöttél bementem miattatok ma erdőbe szintén 1 órát vártam rátok. Kérlek ha velem van bajod szívesen látlak map1-en egy az egyben. Üdvözlettel Corvin21. Ui. a mellékelt képen is látható a hf droppunk amit 58as karim ütött mert ugye 100+-os kariknak nem ilyen dropja van sd3-ban.


    Csatolmányt töröltem.

    Privát levelezést (főleg trágár tartalommal) nem lehet közzétenni a fórumon.

    Dreamy

    Legalább ne hazudnál... Én hozzá se nyúltam a karakteredhez ..nem is láttam .én csak a nagy karikat láttam amik állandóan támadnak engem és elveszik a droppom.. én csak nyugodtan farmoltam miközbe te és Jakut állandóan átjöttetek oda ahol én játszottam és nyugodt szível leöltetek engem. Te ne hazudj! Én ha valami marhaságot csinálok bevállalom te nem! Ennyit érsz te is meg a barátnőd.. Legközelebb mindent mentek amiket irtok! Legközelebb repülni fog jegyre amit müveltek!


    csicska sisko lebukott xd

    Én nem buktam le ... Max corvin kser tolvaj.


    Összevontam.

    Figyelmeztetve.

    provokáció és sértegetés

    ninnalány

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Nemtudom ki hogy van vele, de nekem már nagyon hiányoztak a folyamatos kliens bezáródások. 10perc alatt 3. alkalom, vajon mennyi lesz a vége...

    Amióta az új kliens van ezzel kinlódok én is. De szerintem a közeljövőben ez nem lesz megoldva

  • Sziasztok !

    Gondoltam megosztok még 2 idegesítő dolgot amit ma tapasztaltam.

    Ma gondoltam megcsinálom az aura öltözéket, korábban megszereztem hozzá a karácsonyi kerékről a festéket, vettem káoszkövet és csináltam energia töredéket.

    gondoltam ha már a készítési ablak mutatja , veszek hozzá erősítőt.

    vettem hozzá 50%ost 5 darabot, nem engedte betenni, gondoltam veszek kissebbet .

    Vettem hozzá nagy erősítőt 5db-ot, azt sem engedte be tenni.

    majd pár sikertelen GM segítség kérése után betőrtem az egészet ahogy illik.

    A témához térve 2 idegesítő dolgot említenék.

    1. a wikin hiányos az információ ami nem segít, külföldi oldalakrol kell hámozgatni. És GM-et sosem talál az ember ha technikai kérdése van, de ha este másik biriben szórakoznak veled és vissza mersz szolni tuti kapsz egy cb-t.

    2. Ha már betesznek egy méregdrága előállítású itemet, odairhatnák hogy a sés erősítők ehhez a tárgyhoz nem használhatóak.


    Megtanultam ma 1 fontosat, egy fillér nem sok annyit nem szabad a játékra költeni ha az egy uj itemmel kapcsolatos. Kissé ugy érzem a szolgáltató kicsit megtéveszti a fogyasztót, de ezt megszoktuk az évek alatt.

    Köszöntem a figyelmet és váljon mindenkinek tanulságul a tudatlanságom.

    További szép napot , és jó játékot ! :)

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Idegesítő dolog még mindig rakinál való kliens zárás,fekete kép port után befagy a kép portnál karicsere bug. H ezek még mindig fent állnak..

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

    Edited once, last by HopeGirl ().

  • Ajánlom az olasz wikipédiát, pontos és friss, a magyarral ellentétben :)...


    Idegesitő dolog az iformáció hiány az eventekről, pontosabban is közzé lehetett volna tenni, mondjuk hogy melyik mobos és melyik metinkő/bossos.

  • Ajánlom az olasz wikipédiát, pontos és friss, a magyarral ellentétben :)...


    Idegesitő dolog az iformáció hiány az eventekről, pontosabban is közzé lehetett volna tenni, mondjuk hogy melyik mobos és melyik metinkő/bossos.

    Igen ez nagyon jó lenne. Sokszor jártam úgy hogy bekészültem sd3ba de hiába mert metines volt az event.

  • Milyen aura öltözéket? vagy én vagyok lemaradva?:D

    Hasonló mint a pánt csak ebbe pajzsokat ékszereket lehet beletenni. Maximális szintje 250. Jégrúna és tűz rúna kell a fejlődéséhez, bizonyos szinten feljavítás van amihez más tárgyak kellenek. 250-es szinten a tárgy tulajdonságainak 25%-át teszi bele. Az alszint (lvl1) elkészítéséhez 1 db különleges festék 1db középszerű káoszkő és 200db energia töredék kell, viszont csak 20% az esély a sikeres előállításra.

  • Idegesitő dolog hogy igy késő este is fentvan egy rakás gusztustalan 12 éves kölök és nyomják a hülyeségeiket hivásban, map1-en belepofáznak más beszélgetésébe, stb stb...

    Ha létezik GM akkor minek vannak?


    Miért nem aktiv illetőket vesznek fel GM-nek aki picit is konyit a játékhoz és van ideje fent lenni moderálni?

    Nyugodt szivvel mondhatom a jelenlegi GM-eknek a játékban abszolút semmi hasznuk, hetente az egyik 1-szer beir egy tök random mondanot vagy szót szerverüzenetbe és a munkája elvégezve. Kb. csak azért van, mert előirás.

  • Ha létezik GM akkor minek vannak?

    Miért nem aktiv illetőket vesznek fel GM-nek aki picit is konyit a játékhoz és van ideje fent lenni moderálni?

    Nyugodt szivvel mondhatom a jelenlegi GM-eknek a játékban abszolút semmi hasznuk, hetente az egyik 1-szer beir egy tök random mondanot vagy szót szerverüzenetbe és a munkája elvégezve. Kb. csak azért van, mert előirás.

    Ha arra vagy kíváncsi, hogy mi egy GM feladata, ezt megteheted a wikipédián keresztül. Nagyon szépen le van írva oda minden.

    Szerintem a csapat mindent megtesz a maga módja szerint. Azt gondolom, hogy nekik is van életük, és nekik sem feladatkörük az, hogy 0-24-ben azt bújják, hogy ki kér éppen segítséget, hiszen ez már irreális elvárás lenne rájuk nézve.

    Azt gondolom, hogy ez az általánosítás, hogy "a jelenlegi GM-eknek abszolút semmi hasznuk", nem igaz. Nagyon közvetlenek mindannyian, persze nem a magas C-ről kell indítani. (Bár melyik ember kedveli azt, ha úgy beszélnek vele... ;))

    Random mondatokat meg szerintem senki nem ír be szerverüzenetbe. Legalább is én még nem láttam, hogy valaki ilyet tett volna.

    Azt javaslom, hogyha valami olyan kérdésed van, amit sejtesz, hogy azért egy játékostársad is segíthet annak megválaszolásában, ne egyből GM-et kiálts! :)

  • Idegesitő dolog hogy igy késő este is fentvan egy rakás gusztustalan 12 éves kölök és nyomják a hülyeségeiket hivásban, map1-en belepofáznak más beszélgetésébe, stb stb...

    Ha létezik GM akkor minek vannak?


    Miért nem aktiv illetőket vesznek fel GM-nek aki picit is konyit a játékhoz és van ideje fent lenni moderálni?

    Nyugodt szivvel mondhatom a jelenlegi GM-eknek a játékban abszolút semmi hasznuk, hetente az egyik 1-szer beir egy tök random mondanot vagy szót szerverüzenetbe és a munkája elvégezve. Kb. csak azért van, mert előirás.

    Nos ahogy Aeshma01 is írta van magánélet is. Ráadásul nem fő állás tudtommal és nem is másod állás, nem kap érte semmit. De néha látni olyat hogy GM pm beragadtam nem tudok a falból kijönni. Mikor erre 20-an írják hogy kari csere és lépj be újra aztán ennyi. Nos ilyen had ne mondjam mire minek GM? Meg attól hogy chat-en megy a száj karate attól még megkapják a jutalmukat elöbb utóbb amint ír olyat amiért már mehet az x perc csend a részéról például. Amúgy Ahzidal-t sokszor láttam leginkább az esti órákban. 5 percen belül válaszolt is. Volt hogy én is kerestem GM-et hívásba igaz vagy 15 perc legalább eltelt de írt hogy mi a probléma még elnézést kért hogy soká írt de közben másoknak is próbált segíteni. És normális segítőkész stílusban ahogy illik. Meg van 3 vagy 4 GM nem tudom pontosan régen néztem már. Nos nekik kell elosztani a feladataikat és persze hogy van űr 2 GM aktivitása között mert valami dolga van és nem tud belépni. De annyit hallottam hogy Ahzidal már nem GM. Hogy igaz-e vagy sem. Nem néztem. De kint van a team listája nyugodtan nézd át és látni fogod hogy így persze nincs 100% lefedettség mindig :)

  • Egy ujabb csodálatos resi kidob Hiba szerver gép resi be setölti gf kliens ujabb gép resi betölti Aztan kari választáson ki fagy Hiba szerver hurrá..

    Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

  • Témát zártam. Dreamy

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍