Kezdő kérdések... (7. rész)

• sziasztok pontosan nem tudom hol kéne ezt megkérdezni de aki még aktív magyaron vagy figyeli a piacot mennyire van még élet? úgy értem hogy újrakezdeném egy kis sé ráforditassal majd ha lesz boldog óra husvétkor vagy bármikor (ne írjátok hogy ne költsek stb mert én tudom a dolgom:D) egy 55-61es karit csinalnek max szilizni eventezni, hfezni, okeyezni stb sd3ba dtbe meg ilyenek, lehet-e kapni még mitik matt alkikat, 15 tüzes cuccokat, vértet warira vagy surára, 61pajzsot szóval nem a nagy lvl-t akarom mert időm sincs annyi és kedvem se szóval egy ilyen max 61es karit tuzes cuccokkal mitik matt alkikkal, mert akkor vennék üveget is rá mert hívó chat is halott, ezért maradna a kereskedő üveg köszönöm

• Nem mondom hogy keves aktiv jatekos van, bar az elmult evekben nyilvan egyre kevesebben lettek. Nem beszelnelek le az ujrakezdesrol, bar itt az aktiv jatekosok/forumozok tudnak jobban segiteni, en bohockodni/beszelgetni meg eventre jarok fel. ( husveti az orok kedvenc!!!) En annyit latok hogy a piac nagyon draga, a regi barataimbol senki nincs mar itt es hogy egyre tobb set kell toltenem ahhoz hogy elvezni is tudjam ezt. ( igy 5 ev utan) 61es szinten azert meg eleg jo moka szerintem, 105 felett mar kinlodas. (Reszemrol) nem akarok hulyeseget mondani, mert az en szememben ez mar kuka ( ertem ezalatt hogy sosem jonnek mar vissza fullra) de az alkimia nalam nagy kedvenc a jatekban :)) most peldaul sokat vagyok a 75 is karin, ugyanigy event, alki ezen a szinten levo cuccok fullozasa ( me me ne alapon)… beszelgetes halott nyilvan de na… mindig is elvoltam magamban xD szoval ha visszajossz akkor sok sikert!

Ui.: tegnap volt boldog ora… 🥳

I dont lose people, people lose me. U gotta understand this.

• lehet-e kapni még mitik matt alkikat, 15 tüzes cuccokat, vértet warira vagy surára, 61pajzsot

lehet persze

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• hát én boldog óránál csak ilyen min 30-35%nál töltenék pont ezért írtam a húsvétot, és lehet veszek 1 üveget rá szétnézni magyar piacon hogy kapni-e egyáltalán amiket keresek és nem horror ár, mert ha nem vagy drága akkor megyek lengyelre inkább, hiába nem sok magyar van és nem tudok beszélgetni senkivel, magyar szeron se tudok senkivel mivel nincs játékos de lengyelen van legalább piac.. román és cseh szerver is kuka ahogy néztem a piac ott se él, egyedül lengyelen van virágzás ahogy láttam de lehet tévedek, majd rá kell néznem köszönöm azért

• Lengyelre ( jelen allas szerint) nem lehet menni. Boldog ora 17% -os volt tegnap, nem nagy eresztes de tobb mint a semmi. Biztos volt rola mar topic nyitva ( lusta vagyok) nem keresem vissza de nem ez volt regen a hibas cucc amit folyton javitgattak? ( kereskedo uveg) dreamy

Szerverösszevonások; ch-k számának növelése/csökkentése

itt pedig olvashatsz a vilagjarokrol is

( telorol milyen bena ez a forum… bocs.)

Edited once, last by Neyra ().

• régi accountról fel lehet menni lengyelre, lehet a világjáró nincs oda de amit még évekkel ezelőtt csináltam account és kész van rajta az orkfog biosz azzal még ugyan úgy tudok lengyelre karit csinálni

még mindig azt mondom legyen összevonás mind1 kivel de felnéztem és olyan szinten halott a chat és minden is hogy már rossz nézni, remélem nyárig csinálnak valamit de nem akarom szét offolni a topicot, egy esélyt még adok neki aztán lesz ami lesz

de akkor már kérdés: wp surának p pengével mennyi tűz kéne? nem kell sok vagy kb semennyi? max sisakba meg vért meg a mitik alki amit ad? mert akkor inkább kezdek wp-t mint warit mert annak kell vagy 70 tuz

Edited once, last by Traxdata ().

• Farmra en mindenkeppen wpt mondanek, bar nem ertem mire kell a sok tuz. Alkiban lesz eleg erre a szintre szerintem ( ha mar mitikusrol beszelsz) de en annyira nem eroltetnem cuccba annal hasznosabb optok is vannak bar waricucc meg mint egen a csillag.

• kereskedo uveg

a tárgy megfelelően működik

nem ertem mire kell a sok tuz

sd-zni akar

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• wow....sd eszembe se jutott (gaz tudom XD) koszi :)

de igy kedvem tamadt csinalni egy uj wpt!!!

• román és cseh szerver is kuka ahogy néztem a piac ott se él

A cseh szerver kísértetiesen hasonlít a magyar szerverhez, talán picit több játékos van, és minimálissal több bolt. A RO szervert azért nem emlegetném ezzel egy lapon. Ott azért én találok dolgokat a piacon. Olyanokra is akadtam már, amiket még PL szerveren sem találnék meg. Szóval azért ezzel most nem értek egyet.

ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʀᴜɴɴɪɴɢ ɪɴ ᴛʜᴇ ᴡʀᴏɴɢ ᴅɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴ ᴛʜᴇʀᴇ ɪꜱ ɴᴏ ꜱᴇɴꜱᴇ ɪɴ ɪɴᴄʀᴇᴀꜱɪɴɢ ᴛʜᴇ ꜱᴘᴇᴇᴅ.

• Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az fokozás készséget lehet e úgy törölni, hogy az elhárítás készség megmaradjon.? Csak a fokozást szeretném módosítani, de a tanváltás tekercs törli az elhárítást is, ha jól értelmezem.

Ja és még egy: milyen fokozást lehet választani? Bármilyet, vagy csak olyat amiből van normál készség?

Postokat összevontam. Dreamy

• Csak a fokozást szeretném módosítani

A 8. készség karakterosztályonként meghatározott, a játékosok nem választhatják ki közvetlenül.

https://hu-wiki.metin2.gamefor…C3%B3_k%C3%A9szs%C3%A9gek

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Sziasztok! Kisállatot meddig lehet forgatni, hogy eltelt idő alapján nagyobb tp-t érjünk el? Készség megtanulása után is lehetséges a változtatás, vagy csak szelíd kedvenccé válásáig? Wiki nekem itt nem egyértelmű, játékban meg hallottam több lehetőséget. Válaszokat köszönöm! :))

• 800 nap kb a határ, az után már növésben nem tesz plusz értéket, hiába akár 2000 napja is él egy kisállat.

Tehát pl. egy 6-os meley 1500 naposan is 0,5-0,6 alap+ 0,1 extra meley érték + 0,8%-al nő, azaz 1,4%-1,5%-ot.

A 6-os kisállatokat célszerű 1-esen hagyni minimum 800 napig, csak utána növeszteni. (nyilván így azt forgatni nem kell)

Az elérhető maxja egy 6-os meleynek: veleszületett % + 29,4-31,5% .

A nem "tökéletes" állatkákat lehet akár hirtelen húzni, és kivárni a 800 napot és utána forgatni - nyilván itt a 6-os típusra szeretné az ember, ám ez nem mindig sikerül, van akinek több tucat forgatás után lett csak az állatkája 6-os típusú, persze van olyan is, hogy elsőre sikerül.

Lehet szépen lassan is növeli, de a lényeg, hogy a fogatáskor minimum 800 napja éljen.

Keringtek mendemondák, hogy 1200 vagy még több naposan kell forgatni, de 800 nap után már tényleg nincs jelentősége, ezt utána ha forgatja az ember, vissza tudja számolni, főleg, ha az alap értékeit tudja az állatnak.

És fordítva is, ha tudod mekkora az alapja (ugye sokan úgy veszik, hogy nem tudják), egy kis számolással megtudhatod, ha épp nem 1-esnek születik, hanem 6-osnak mekkora értéke lehetne 800 nap után.

A veleszületett értékek nem módosulnak forgatáskor.

Az, hogy már egy készségeket kitanult, vagy még nem tanult állatot forgatsz, az azért lényeges, mert ha nincs benne készségkönyv, akkor bizonyos állatoknál változhat a megtanulható képességek száma (pl razador, nemere, stb). Ha már kitanultat forgatsz, akkor az nem változik.

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• A 800 nap még "picit" messze van... :) akkor fejleszthetem, készségeket is tanulhat, csak a 6-os szintet (újra..) 800 naposan próbáljam el elérni, az öregedés számítását fejlődés, készségtanulás nem befolyásolja. Azért "értetlenkedem", mert most éri el a 81-es szintet.-> Így tudom készségekre tanítani a kicsikét. :) és szeretnék tutira menni vele. Köszönöm szépen!

(Sok évet kihagytam, ő az első nevelt petem.)

Edited once, last by Bokuden108 ().