Kezdő kérdések... (7. rész)

  • sziasztok. Az elhárító készséget szeretném kifejleszteni, de nem igazán értem. Készségpont -ot hogyan lehet szerezni? Elhárítő könyvek pedig alig vannak. Vagy hagyjam mert úgysem jó?.

    Előre is köszönöm a segítséget.

  • Egy régi téma:

    7. és 8. passzív skillekről információk - kibeszélő


    Wiki:

    https://hu-wiki.metin2.gamefor…C3%B3_k%C3%A9szs%C3%A9gek


    Kitanulásához 1 db elhárító kézikönyv szükséges.

    Pontokat az elhárításra készség pontokkal, vagy elhárító készségkönyvekkel tehetsz, célszerű könyvvel tenni, és nem pazarolni a pontokat egyéb készségektől.

    Ha az elhárítást nem tanulod ki, akkor nem fejlesztheted a kasztod fokozását.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • az 1 órás bölcsesség ital amit ugye felülre rak buffként csak gyakornok ládából lehet nyitni? mert akkor az csak limitált mert lehet használni 3 órással de minden sés láda 3órást ad? köszi

  • csak gyakornok ládából lehet nyitni?

    Legjobb tudomásom szerint igen. Majd kijavít valaki, ha tévedek.


    minden sés láda 3órást ad?

    Szintén igen.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • sziasztok most egy olyan kérdésem lenne hogy ha nincs event mennyi expt tudok összehozni? ha azt nézzük hogy van az 1 órás bölcsi ami buffkent jelenik meg felül+mellé 3órás bölcsi ez így 200% meg 1 órás meg sés gyuru ez így 300% már és a grill. rák még 100 exp ez így 400 vagy ezt tudom még turbozni? a tp-s hátasokat ne nézzük mert bariba ölök és a 20% esély exp bonuszra se, más ital vagy nyalóka, holdsarló vagy bonusz szett vagy bármivel tudom még tolni? vagy így ez a max ha nincs event se semmi? köszönöm

  • Fenn buffként:

    1 órás bölcsi buffként 100%

    30 perces (vasláda) exp gyűrű, buffként fenn 50%

    Yut nori titka 20%

    sés 50%


    karakteren:

    exp +200-as gyűrű 200%

    exp gyűrű 50%

    (ha jól emlékszem felrakható egymás mellé)

    ha nem akkor:

    másik bölcsi + 50% exp gyűrű


    hal 100%


    kisállat (Valentino pl.) 20-30% exp
    szettbónuszos holmi, ha épp van kb legyen 100% ( a többségénél a 150% vagy hátassal, vagy nyalókával érhető el, de így már akkor nem annyi az annyi :) )


    Petbe sasszem könyv


    Esély exp bónuszra:

    jáde cipő

    bölcsesség öv

    fegyverkinézetbe opt

    nyakláncba opt

    pajzsba opt

    cipőbe opt

    6.-7. optként (pl x. bónusz növelése opt)



    Nekem így ezek ugrottak be.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • köszi ez így oké csak túl van variálva:D eleve az a 200exp-s gyuru sztem nincs senkinek vagy nem tudom nem is lehet beszerezni már, így a kérdésem ami volt hogy buffként van: 100 exp bölcsi ami 1 órás meg a sés gyuru meg exp rák és ez mellé a karin még 100 exp 3órás bölcsi és 1órás gyűrű és így jön ki a 400%

    cuccokba direkt nem kérdeztem mert ott nem lesz és nem is akarok megvan már a szettem nem cserélgetem és a vas ládis gyuru az 1 meg 3órás és aranyhal ládi azt 30percest ahogy nézem wikit vagy én látom rosszul? azt tudom hogy a mostani nyussz pet is ad 50%ot meg ha megvan a szettbonusz még 50% de ahhoz hogy 4 legyen a hátason kell ülni hogy megadja? köszi

  • a 200exp-s gyuru sztem nincs senkinek vagy nem tudom nem is lehet beszerezni már

    Viszonylag sokszor van a tárgypiacon a Porphyreai csodaláda, ahonnan elérhető a 200-as exp gyűrű.

    vas ládis gyuru az 1 meg 3órás

    Lehet, nem mindent tudok észben tartani, nekem 30 perc rémlett :). De a lényege nem is az ideje volt, hanem az, hogy az is felmegy buffként a sarokba.

    de ahhoz hogy 4 legyen a hátason kell ülni hogy megadja?

    A mostani szettbónuszhoz , ha az expet is szeretnéd, akkor kell hozzá a ruha, a fejdísz, nyalóka és a hátas (amin igen, ülni kell).

    Viszont ha nyalókát használsz, akkor a bölcsesség v felemelkedés italát nem használhatod.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Sziasztok. Lehet rossz helyre írok.Segítséget szeretnék kérni, hogyha séből szeretnékyangot termelni melyik a legjobb módja? Mit érdemes sé-ért venni ami drága a játékban?

  • Sziasztok!

    Az vajon mitől lehet és van e rá megoldás, h amikor régi karival szeretném felvenni a város őrtől, a gyakornok ládát, amin nem volt anno(2009es karakterekről beszélünk) akkor azt írja, h én már átvettem? Fixen nem vettem fel ezekre a karikra...


    Van rá mód és lehetőség felvenni a gyakornok ládákat?

  • amin nem volt anno(2009es karakterekről beszélünk) akkor azt írja, h én már átvettem? Fixen nem vettem fel ezekre a karikra...

    Amelyik karakteren nem volt eleve láda, azon nem lehet megkapni.


    Amin volt,de az összevonás után nem vetted fel, vagy a következő összevonásnál gm üzenetből nem vetted ki, az is elveszett.

    Az összevonást követő első belépéstől számított 7 napon belül lehetséges a ládát kivenni. Aki ezt elmulasztja annak sajnos örökre elveszett.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • A felugró ablakban a megfelelő id mellett kattints a fogaskerékre.


    és jobbra toplista


    Ott tudod megnézni a céhek rangsorát, és a szervereken a top ranglistát

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Szia, a sárkányérméért vásárolt tapasztalat gyűrű a bal felső sorba kerül ikonként, lépj ki, majd vissza, hogy megjelenjen.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Szia! Attól függ hanyas a szinted. 31 -es szint előtt az Öregasszonynál tudod a készségeidet visszaállítani, utána csak Tancsere bizonyítvány segítségével, amely tudtommal 49 sé a tárgypiacon.

    Oso gonplei nou ste odon.

  • Sziasztok!


    Egy eléggé kezdő kérdésem lenne, ami nem egyértelmű és hiába kerestem rá.

    A kérdésem az lenne, hogy több accounttal megengedett a bányászat? Tehát 1 ch-n van 1 érc, amit 2 külön accounttal is bányásznék.

    Van, aki azt mondja tiltott és ban jár érte, van aki szerint megengedett. Mi az igazság?


    Köszönöm,

    Versident

    Szint: 55 Kaszt: Harcos Skillek: Aura: P Mámor G1

    Szint: 95 Kaszt: Sura Skillek: Penge P, Elv. vért P, Félelem P

    Szint: 75 Kaszt: Sámi Skillek: Áldás P, S. segítség P, Visszaverés P