Kezdő kérdések... (7. rész)

• Sziasztok. Ezek a szerver-resik, (mostanában heti rendszerességgel, vagy hetente akár többször is,) miért jók? Mármint, most pl, ha nem az elvett CH-kat kapjuk vissza, akkor miért vannak? Értem, hogy kellenek a fejlesztések, de, mint laikus, nem lehetnek ezeket pl hajnalban, 4-8 óra közt? Tudom, sokan, akik mennek dolgozni, ilyenkor teszi ki a boltot, őket is nagymértékben érinti, a fizetős játékosokról nem is beszélve, de, ha állandóan resi van, ráadásul az összevonások miatti, kissebb karaktereket érintő változásokról nem is beszélve(miután csak 3 ch maradt, sárga map2n is a kékek farmolnak, 60+os kari full cuccban őrzi a 3 farmos kariját,) ez igy eléggé elveszi a játékélményt, és, bár hihetném, hogy ezzel ösztönöznek arra, hogy vegyek én is SÉ-t, ez azért kissé nagy pofon azoknak, akik elvből sem költenek a játékra. (volt már játék, ami több 100K-t vitt el tőlem, nem esek mégegyszer ebbe a hibába..). Aztán, ha már játékélmény, az agressziv játékosok(akik heccből a sajátját is kilövi, egymás után 5x, de ha én teszem ezt, akkor megy a csúnya beszéd, az anyázás, satöbbi), és akkor a tiszteletlenül és gusztustalanul beszélő játékosokra gondolom szintén nincs semmi szabály, elvégre egy csúnya szó két szóközzel ugyanúgy leírható, szóval, megint csak egy olyan dolog, ami igencsak ront a játékélményen, ezekkel gondolom ezek után sem fog történni semmi...
    Nem rinya, nem hiszti, csak gondolatok egy kezdő játékostól...

"La Musica por encima de todo..."

• Sziasztok. Ezek a szerver-resik, (mostanában heti rendszerességgel, vagy hetente akár többször is,) miért jók? Mármint, most pl, ha nem az elvett CH-kat kapjuk vissza, akkor miért vannak? Értem, hogy kellenek a fejlesztések, de, mint laikus, nem lehetnek ezeket pl hajnalban, 4-8 óra közt? Tudom, sokan, akik mennek dolgozni, ilyenkor teszi ki a boltot, őket is nagymértékben érinti, a fizetős játékosokról nem is beszélve, de, ha állandóan resi van, ráadásul az összevonások miatti, kissebb karaktereket érintő változásokról nem is beszélve(miután csak 3 ch maradt, sárga map2n is a kékek farmolnak, 60+os kari full cuccban őrzi a 3 farmos kariját,) ez igy eléggé elveszi a játékélményt, és, bár hihetném, hogy ezzel ösztönöznek arra, hogy vegyek én is SÉ-t, ez azért kissé nagy pofon azoknak, akik elvből sem költenek a játékra. (volt már játék, ami több 100K-t vitt el tőlem, nem esek mégegyszer ebbe a hibába..). Aztán, ha már játékélmény, az agressziv játékosok(akik heccből a sajátját is kilövi, egymás után 5x, de ha én teszem ezt, akkor megy a csúnya beszéd, az anyázás, satöbbi), és akkor a tiszteletlenül és gusztustalanul beszélő játékosokra gondolom szintén nincs semmi szabály, elvégre egy csúnya szó két szóközzel ugyanúgy leírható, szóval, megint csak egy olyan dolog, ami igencsak ront a játékélményen, ezekkel gondolom ezek után sem fog történni semmi...
    Nem rinya, nem hiszti, csak gondolatok egy kezdő játékostól...

Szerdánlént van heti rendszeres resi kiv ha ünnep nap van akkor kedd vagy szerda.

A heti több resi új verziok vagy összevonásnál szokott lenni."Vagy ha valamit nem sikerül abból amít javítannak éppen."

Sziasztok. Bocsi hogy ide írok de tudja valaki meddig tart a resi ?

Ez változó van h 11-12 de van h 14 vagy ha összevonás stb 18-21 is

Postokat összevontam.Dreamy

Az élet nem arról szól, mivel töltöd el az időt, hanem inkább arról, hogy hogyan.

• Ezt de jo hallani XD Köszi a választ :)

Megelőző idézetet töröltem, felesleges az előtted hozzászóló TELJES hozzászólását beidézni, ha arra válaszolsz.. Dreamy

Ha újra megy egy kommentet dobjatok pls. :D

A hozzászólásokat összevontam. Dreamy

Szóbeli figyelmeztetés!

Off. Dreamy

• Mod megjegyzés:

az off hozzászólásokat kerüljétek.

A szerver állapotával kapcsolatos felesleges spamot mellőzzétek, aki nem így teszi figyelmeztetésben részesül.

Itt a játékkal kapcsolatos kérdéseket lehet feltenni.

Dreamy

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"And I am feeling so small"

💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Üdv!

Nagyjából 2 év játék kihagyás után, pár napja fel-fel járok, de akadt egy kis bibi az alkímiáimmal, amik átkerültek a tárgybolt raktáramba, és sehogyan sem tudom kivenni onnan... Esetleg lett valami új funkció amivel ezt meg tehetem, vagy valaki esetleg tudna-e segíteni mit tegyek?! Előre is köszönöm, jó játékot mindenkinek! Pacsi

Áthelyeztem.Dreamy

Edited once, last by dreamy ().

• Nagyjából 2 év játék kihagyás után, pár napja fel-fel járok, de akadt egy kis bibi az alkímiáimmal, amik átkerültek a tárgybolt raktáramba, és sehogyan sem tudom kivenni onnan...

Szia!

Csak az alkímia ablakban lévő leltáradba tudod őket tenni, ott is a megfelelő helyre (rubint rubinokhoz és így tovább).

• Az alkímia a karakter leltárjába nem tehető, a sárkánykő alkímia panelba kell rakni (ha jól emlékszek).

„A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller

"A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Üdv mindenki.

Ez ugyan nem kezdő kérdés, de mivel nem igazán találtam más témát ahol kérdezni lehet így itt teszem.

Van ez a hír itt: Katt

Ezen kívül van máshol is erről hír?
    Csak mert 50-nek a 30%-a 15, így nem tudom melyik matematikát alkalmazva jött ki az 50-es SÉ utalványra 80SÉ, ahogy a 100-asra 130 helyett 150, és az 500-asra 650 helyett 700? :pillepalle:

54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

• Az 50 sé értékű jegy nem 50 sébe került, hanem 65

a 100-as 115

500-510

az 1000 pedig 1005 sé volt

Így remélem kijön a matekod.

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• Sziasztok. Lehet nem jó helyre irok de nekövezetek meg kérlek, az a problémám, hogy elfelejtettem az egyik accountom (ez volt a fő acc ) jelszavát, még régen 2016-ban voltam vele bent utoljára és még két másik accountal azok jelszavára emlékszem és még müködnek is (pedig olyat hallottam, hogy a gameforge törli a metinben az inaktiv felhasználókat, de nem tudom, hogy ebből mi igaz és mi nem), de visszatérve ide rámentem az elfelejtett jelszóra és ott meg azt irja ki, hogy a felhasználónév érvénytelen karaktereket tartalmaz . Irtam a supportnak is reggel hat órakor de azóta sem jött válasz. Pedig szentül meglennék győződve, hogy jó jelszót irok be de nem talál, esetleg inaktivitás miatt törölve lehetett?

• Pedig szentül meglennék győződve, hogy jó jelszót irok be de nem talál, esetleg inaktivitás miatt törölve lehetett?

Nem hiszem. Szerintem mellékeld az e-mail címed mindenképp Supportra (amivel ugye regisztráltál az akkori felhasználói fiókodhoz), mert szerintem anélkül esélytelen ennek utána járni. Ügyeltél a kis-nagybetűre? Esetleg az probléma lehet még. Más így hirtelen nem jut eszembe.

• Egyes karikat ölnek map1-en PVP védelem ellenére

Láttad, hogy játékos ölte meg?

Mert a boltos karaktereknél, előfordul, hogy "láthatatlan" autó támadó szörnyek ölik le, amik betévednek a városba, vagy a játékosok szándékosan behúzzák magukkal.

Általában vegyeskereskedő környékén főleg (Lykos) és a raki fele (ott meg a Bera). Ezek a szörnyek van, hogy csak sokadszori kameraforgatás, vagy ha helyet változtatsz jelennek meg úgy, hogy te is lásd.

Ez már egy többéves probléma. Nem újkeletű.

Edit:

Elike pl vasárnapról hétfőre hajnalban egy kis ninja szórakozott jó hosszú időn nát hajnal 2 fele azzal, hogy berát, tigrist és gonosz esküket hurcibált a boltokra.... Több kliensel nem minden látszódtak a mobok, a boltok haltak. Szval ilyenért max sztem csak azért nyiss jegyet, hogy a szándékos boltölőt jelezd. Hátha jó útra térítik.

❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

• lekötött cucchoz theonál hozzá lehet adni 6 7 optot? wikin megnéztem csak a forgatást és optolást írja hogy nem engedi viszont ezt nem tudom aki tudja kérem írja meg köszönöm

• Szia, nem lehet. A megjelenő ablakba be lehet tenni ugyan a lekötött felszerelést , erősítőt és erőszilánkot, a Bónusz hozzáadása és utána az Igen megnyomásával azonban nem történik semmi, nem veszi el őket.

• Üdv,

Érdeklődnék, hogy ha előre megveszem a másnapi jegyeket a tombolához, de azt nem használom el, a jegyek is és a SJ is elvész, vagy a fel nem használt jegyek árai visszakerülnek a számlára? (GF-et ismervén ez egy elég naív kérdés, de hátha)

Csak mert bekaptam egy windows frissítést és sikeresen feltelepítette egy a winchester hibás szektorára, mint kiderült, amiután az op. rendszer képtelen volt elindulni, így a rendszer újratelepítésével, az elveszett fontosabb fájlok visszaállításával, valamint a hibás szektor tiltásával elment ide s tova 4 napom.

ui.: Nem emlékszem mennyi SJ-em van/volt, most telepítem a játékot vissza. Előre is köszönöm a választ.

54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig

„Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

• Sziasztok lányok és srácok!

Nem vagyok kezdő,de a kérdésem igencsak az. Adott az új szerver,egy városba jövetelem alkalmával a lag berakott egy oszlopba :doofy: immáron 4. napja ott dekkolok.

Van valami megoldás,hogy ki tudjak onnan szabadulni? A szintem LV 8,hívást nem tudok kezdeményezni( GM et véletlen sem tudok hívni), tegnap próbáltuk másik karakterrel kiütni,de pvp védelem nem engedi. Végre betévedt pár vadkutya amiből 2 el is kezdett nagyon lassan kivégezni,de arra járt egy hős megmentő aki leverte a blökiket, (ez úton is köszönöm neki :thumbsup:)

Kíváncsi vagyok ki,hogy oldaná meg a helyzetemet.

Üdv.:fincsi

• Üdv,

Érdeklődnék, hogy ha előre megveszem a másnapi jegyeket a tombolához, de azt nem használom el, a jegyek is és a SJ is elvész, vagy a fel nem használt jegyek árai visszakerülnek a számlára? (GF-et ismervén ez egy elég naív kérdés, de hátha)

Csak mert bekaptam egy windows frissítést és sikeresen feltelepítette egy a winchester hibás szektorára, mint kiderült, amiután az op. rendszer képtelen volt elindulni, így a rendszer újratelepítésével, az elveszett fontosabb fájlok visszaállításával, valamint a hibás szektor tiltásával elment ide s tova 4 napom.

ui.: Nem emlékszem mennyi SJ-em van/volt, most telepítem a játékot vissza. Előre is köszönöm a választ.

Csak olyan esetekben jár az SJ visszatérítése amikor a GF hibájából nem tudod felhasználni. Tavaly volt, hogy 1-2 napig nem működött a tombola, akkor visszatérítették az előre elköltött SJ-t

Sziasztok lányok és srácok!

Nem vagyok kezdő,de a kérdésem igencsak az. Adott az új szerver,egy városba jövetelem alkalmával a lag berakott egy oszlopba :doofy: immáron 4. napja ott dekkolok.

Van valami megoldás,hogy ki tudjak onnan szabadulni? A szintem LV 8,hívást nem tudok kezdeményezni( GM et véletlen sem tudok hívni), tegnap próbáltuk másik karakterrel kiütni,de pvp védelem nem engedi. Végre betévedt pár vadkutya amiből 2 el is kezdett nagyon lassan kivégezni,de arra járt egy hős megmentő aki leverte a blökiket, (ez úton is köszönöm neki :thumbsup:)

Kíváncsi vagyok ki,hogy oldaná meg a helyzetemet.

Üdv.:fincsi

A második napon legkésőbb én jegyet nyitnék.

Akinek nótája nincsen, annak szíve sincs