Kezdő kérdések... (7. rész)

  • amióta be jött az a tolvaj kesztyű patch melyik a legjobb felállás? sés tolvaj+2-3oras elég vagy sés tolvaj+40% tárgy drop vagy sés+2-3oras és 40% tárgy drop? jelenleg nekem annyi van hogy sés tolvaj+40tárgy de valahogy az eventes drop nem az igazi (dt 6. emeletig jön 1 tábla szóval nem rossz de okeyből jött 2 szett mindig) más meg írta hogy dupla kesztyúvel óránként 4 tábla vagy bugos lett most a 40% tárgy drop vagy ennek teljesen más a hatása? ha valaki levezetné és ért hozzá és tud valami használható infóval szolgálni megköszönném

  • Elvileg az ékszerben levő tárgydobási esély nem ugyanaz, mint a kesztyű hatása.

    Wikiken is ez található meg

    pl:

    https://it-wiki.metin2.gamefor…e_il_Doppio_degli_Oggetti

    https://hu-wiki.metin2.gamefor…%A1rgy_dob%C3%A1s%C3%A1ra


    A karakterlapon sem egy helyre írja az értékeket:


    A sés kesztyű 200 egységet, a 2-3 órás 100 egységet ír ki.


    Tehát :) a legjobb kombináció a 3 együtt.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • A bónuszként megkapható drop arra ad esélyt, hogy egy adott tárgyból eshet 2 egyszerre. (Szili, pálcika, stb....)


    A dobási esélyt nem befolyásolja.


    † Christopher Clark †


    2013.10.19 - 2016.07.26


    Ganton Blocc Crip's -733- OG

  • Sziasztok! 1 hete tértem vissza, kb 6-7év után (nem tudom miért de most tetszik). Azt észrevettem hogy szintezni legalábbbis kis szinten elég könnyű, sokkal könnyebb. azt nem értem van egy FMS+6om 16%ákval tudom nem a legjobb de anno úgy emlékszem nem volt olyan rossz, most amit a játéktól kaptam 30as fegyver sokkal jobbat sebez.miért???? FMS+9 30ák-n kivül nem is éri meg már az FMS? Aki régebb óta benne van segitsen kicsit légyszi. A másik meg mit éri meg farmolni? metin köveket ütöm de olyan szinten jön az exp hogy ott leszek 40-50 szinten és cuccom meg nincs.

    Tényleg visszatérve kicsit értetlenül állok a dolgok mögött.

  • hát ha nem akarsz szintelni csak farmolni akkor kell 1 céh ahova leadod az expt és vagy horgászat vagy bánya vagy map2 35ös kövek ütése és hát elég jó fegyokat ad 10szintenként a játék, nekem anno 47aks fmsnél is 100al többet ütött

  • Nagyon rég volt már, hogy én 40 körül jártam. Azóta lehet változott a dolog, de anno' még nagyon régen SD1-ben fejlődtem. Aztán SD2, attól függ, hogy a karaktered mennyire van felcuccolva és miből mennyit bírsz el. :)


    NiNNalany [lv93 - S.S. - ötpé] ● Pár: Macskahusi

  • Senkise97: ninnalanynak igaza van, SD1-ben jól jön, de ha jobb cuccaid vannak, vagy áldozol rá SÉ-t, szerintem SD2-ben is megpróbálhatod, a több mob miatt jobban adja. Én 42-től SD3-ban toltam, és még most is ott vagyok/leszek majd 75-ig. :*:S:saint:

  • Segítség :) A Halládából nyitható tárgyakat akartam megnézni, de nem találtam se Wikin, se itt fórumon ilyent. Hol tudom megnézni (lehetőleg magyarul :) ) ?

  • Hal-kirakós rendezvény


    itt megtalálod amit keresel

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Szerintem csak akkor, ha rajta ülsz. Az már tényleg nagy probléma lenne, ha 200 SÉ-ért megveszed, és annak ellenére is csak 1 hétig lenne jó. :D:D:D

  • karácsonyi hátasok, kosztik ma be fognak kerülni vagy csak véletlen nem került be?:D most reggel néztem és egyik fül alatt sincs ( új tárgyaknál és a hátasok, házi kedvencek alatt se)

  • a sés magma ládából a sárkány csak akkor telik ha ülünk rajta vagy mindig? bár remélem hogy csak akkor ha ülünk mert 200séért huzos ár

    Lovaglási időben számolja. Nekem azóta megvan mióta bekerült a láda.

  • sziasztok. ma kezdtem a játékot és olvasok ilyeneket, hogy van valami pvp szerver ami ideiglenes, ez ugye nem a Pakozd szerver? mert azon kezdtem el a karakterem, de ha úgyis törlik kár volt belefecöllni egy napot.

  • Köszönöm! Bár valahova azért kiírhatnák bejelentkezéskor... Jézusom ennyi eszük sincs... Még annyit akkor, hogy a Rubinum vagy a Continuum a "fiatalabb" szerver? :)

  • Köszönöm! Bár valahova azért kiírhatnák bejelentkezéskor...

    Lényegében ki van írva, hiszen a szerver neve mellett van egy zöld színnel szedett 'New' szó - tehát ez az a szerver, mely tulajdonképpen a legújabb, és egyben hamarosan bezárásra is kerül.


    Ha szeretnél játszani, NE Rubinumra menj, bár ő a fiatalabb, Contin sokkal több játékos van, több lehetőséged van arra, hogy megtaláld a társaidat, illetve arra is nagyobb az esély, hogy jó céhbe kerülj. :) Javaslom, gyere ide! Azon belül is erősítsd a sárgák táborát! Várunk!:*

  • Persze odavan írva, hogy új de ez egy teljesen új játékosnak pont nem azt jelenti, hogy hamarosan be is zár csupán annyit, hogy új. Oda lehetne írni szerintem a szerver neve mellé, hogy pvp vagy, hogy limited time bármit, ami utal arra, hogy totál felesleges akár egy percre is belépni rá...