Kezdő kérdések... (7. rész)

  • Érdeklődni szeretnék meley runnal kapcsolatban, lesz-e javítva a hiba valamikor hogy egyszerűen bekattan a játék és a következő frissítésig nem enged be olyan szöveggel hogy önként hagytuk el a barlangot? Most már közel 3 hete játsszuk ezt hogy minden hétvégére ezt a szöveget írja ki, pedig mindent pont ugyanúgy csinálunk mint az előtte lévő 1 évbe.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • pedig mindent pont ugyanúgy csinálunk mint az előtte lévő 1 évbe.

    Azt szeretném kérdezni ezzel kapcsolatban, hogy: amikor az utolsó kijön lezárja a runt? (csak mert sokan nem szokták)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Azt szeretném kérdezni ezzel kapcsolatban, hogy: amikor az utolsó kijön lezárja a runt? (csak mert sokan nem szokták)

    Igen, évek óta így járunk és személy szerint én zárom le, és most már elég idegesítő hogy sorozatban 2 hete játsza ezt be, elötte néha néha pár havonta volt de így ...

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • Szia.


    Ha ragad bent kari, vagy 10 perc alatt nem tud visszajönni, vagy a végén fagy ki valaki és nem jön vissza, akkor hajlamos erre.


    Továbbá akkor is megőrül, ha valaki bemegy egyedül véletlenül és kijön, vagy túl korán lett regisztrálva.


    † Christopher Clark †


    2013.10.19 - 2016.07.26


    Ganton Blocc Crip's -733- OG

  • Lenne egy kezdő kérdésem. :wacko: Mannyt rátettem a fekete lóra, nagyon jó, nagyon szuper, roppant gyors. DE, visszadobál, van olyan híd, hogy 3x megyek át rajta. Tizen éve mikor kezdtük, akkor is volt ilyesmi, de mára megszűnt, de ezzel a Manny-lóval most visszajött. Tudtok e tanácsot adni, segíteni? :hail:

    Ladafan097, neked pedig azt tanácsolom, gyere játszani :thumbsup: Én az optimista játékosok táborát képviselem, bár ahogy elnézem egyedül vagyok. :saint: De gyere , lehet itt játszani.....

    A világ a példád miatt változik, nem pedig a véleményed miatt.

  • de mára megszűnt, de ezzel a Manny-lóval most visszajött.

    Mamutot használtál már ez előtt?

    Ugyanis mamuttal a visszadobálós jelenség folyamatos, amióta a mamut bekerült azóta.

    Más hátassal valóban nincs, vagy ritka a visszadobálás.


    Tudom, hogy te csak a kinézetet változtattad mamutra, de gondoltam ezt megosztom azért :)

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Elkezdem. Continuum vagy Rubinumot értelmesebb elkezdeni?

    Ha mazochista vagy, lelked rajta. Conti előnye, hogy már vannak cuccok, alkímia, bejáratott szerver. Hátránya, hogy az árak másvilágiak.

    Rubinium előnye, hogy elvileg az árak még emberségesek, viszont kevés cucc van a piacon. Akik még hisznek a mesékben, inkább utóbbira mennek, itt több eséllyel találsz magadnak kis szintű fejlődőtársat.

  • Ladafan097, neked pedig azt tanácsolom, gyere játszani Én az optimista játékosok táborát képviselem, bár ahogy elnézem egyedül vagyok. De gyere , lehet itt játszani.....

    Sziasztok lányok és srácok!

    Ezt most tényleg komolyan mondod neki,hogy "lehet itt játszani"?

    Péntek késő délután felnéztem Rubira sárga map1-en egy teremtett lélek nem volt,de még bolt se,azt hittem nem ch1 re léptem be, de sajna ott voltam. Végigloholtam a mapot, az ég adta világon senkivel sem találkoztam,átmentem map2-re, ott se futottam össze senkivel. Nos kérdem én itt kezdjen valaki játszani egy "csapatjátékot"?

    Contin meg felzárkózni a többiekhez,felvenni a versenyt a "szörnyszülött" farmoskarikkal? Szerintem csak csalódás érheti az oda újként regisztrálókat!

    Üdv.:fincsi


    Figyelmeztetés

    off

    ninnalány

    Edited once, last by ninnalany ().

  • Sziasztok lányok és srácok!

    Ezt most tényleg komolyan mondod neki,hogy "lehet itt játszani"?

    Péntek késő délután felnéztem Rubira sárga map1-en egy teremtett lélek nem volt,de még bolt se,azt hittem nem ch1 re léptem be, de sajna ott voltam. Végigloholtam a mapot, az ég adta világon senkivel sem találkoztam,átmentem map2-re, ott se futottam össze senkivel. Nos kérdem én itt kezdjen valaki játszani egy "csapatjátékot"?

    Contin meg felzárkózni a többiekhez,felvenni a versenyt a "szörnyszülött" farmoskarikkal? Szerintem csak csalódás érheti az oda újként regisztrálókat!

    Üdv.:fincsi

    Nem versenyezni kell, hanem élvezni a játékot. Tipikus magyar hozzáállás, hogy a másiknak mije van, meg méregetik egymást az emberek. Igen vannak brutális farmos karakterek mindenhol, de attól függetlenül az újak is tudnak menni ugyanúgy mindenhová farmolni. Nekik is ugyanannyi esélyük van találni metineket- bossokat mint a szavaiddal élve "szörnyszülött" farmos karakterekkel rendelkező játékosoknak. Ismerkedni kell, ha csapatban szeret az ember játszani. vannak sokan kis szintűek nagy szintűek között is, akik nagyon szívesen keresnének maguknak játszótársat és vannak sokan olyanok is, akik nem. Ilyen ez a játék régen is ilyen volt. Az más téma, hogy már nagyon sok olyan ember van akik maxosak fullosak mindenük megvan, de nem kell ilyennel foglalkozni. Amúgy meg, igenis ellehet egyedül lenni.


    Szóbeli figyelmeztetés

    off

    ninnalány

    Edited 2 times, last by ninnalany ().

  • Megkérek mindenkit, hogy arra használja a témát, amire való: Kezdő kérdések.

    Köszönöm szépen!


    NiNNalany [lv93 - S.S. - ötpé] ● Pár: Macskahusi

  • Megkérek mindenkit, hogy arra használja a témát, amire való: Kezdő kérdések.

    Köszönöm szépen!

    Te se tudsz mit kezdeni magaddal szóbeli figyelmeztetés.



    Mod megjegyzés:

    Az ilyen jellegű megnyilvánulásoknak nincs helye a fórumon. Megkérünk ezt mellőzd!

    Dreamy

  • A házikedvenc- keréken nyert tojásoknak, kiosztás előtt is telik az ideje?

    A világ a példád miatt változik, nem pedig a véleményed miatt.

  • Ha a tárgy a belső "Tárgy raktárba" kerül, akkor nem.

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍