Kezdő kérdések... (7. rész)

  • Sziasztok!


    Nemrég kezdtem újra a játékot és lenne pár kérdésem. Valakinek szinte egyértelműek, viszont nekem nem, ezért írok ebbe a témába.
    Első kérdésem az lenne hogy WP surára csináltam egy petet. 3 skilles razodor igaz nem brutál jó tp-vel viszont ez a legjobb amit beadott a játék. Teljesen PVM-re építeném és kíváncsi lennék milyen skilleket érdemes fejleszteni neki. A vadharcos egyértelmű. Viszont másik kettő lenne kérdéses.


    Másrészt érdekelne pántba milyen fegyót érdemes belehúzni. Magas ak varju acélt vagy esetleg 105 ös íjat. Melyik erősítene jobban fejlődéshez és kő ütéshez?


    Jelenleg 93-as vagyok. Baris szettem megvan (60 ördög immun 45 nyíldeff 10 villám 37ak méreg+9 + ugye majd forgatok öltözéket amibe villámdeffet szeretnék 30% ot(. Viszont a 95-ös mappra milyen optokra lenne szükségem?
    És végezetül meddig érdemes fejlődnöm esetleg milyen runok amiken érdemes majd részt venni , milyen szintkövetelményekkel esetleg jó farmhelyek amivel pénzt lehet csinálni.


    Előre is köszönöm a segítséget! :)

  • Bár én még nem tartok ott, véleményem szerint két képesség az amit még érdemes egy pethez adni a vadharcos mellett. Az egyik a védelem növelése (bástya), a másik az életszívás (vampirizmus). Habár wp-nek magas az életlopása, attól még hasznos lehet, esetleg helyettesítheted a negatív hatások eltörlőjével (csodaszer), ami eltávolíthatja a mérgezést, vérzést, lassítást. Továbbá, én amondó vagyok hogy szerezz be egy villámtalizmán +1-est, ami + erőt ad a villám elemű szörnyek ellen, és inkább az ördög elleni helyett több villám defet szerezz sisakba, vértbe, és karosba.
    A pántba szerintem átlagkáros dukál nagy támadó értékkel, de van már egy jobb a varjúacélnál, az pedig a zodiákus íj.

  • +1es villám talizmán kell, a +0 olyan mintha nem is lenne. Más értelmes opt ami mehet bele pvm-re az az ájulás és a védekezés.

  • 3 skilles razodor igaz nem brutál jó tp-vel viszont ez a legjobb amit beadott a játék. Teljesen PVM-re építeném és kíváncsi lennék milyen skilleket érdemes fejleszteni neki. A vadharcos egyértelmű. Viszont másik kettő lenne kérdéses.

    az új szörny vadász ad még plusz mobot de 30-35 won egy könyv , ha sebezni akarsz még áthatolást lehet mellé rakni
    viszont a leírt bástya kitérést ad ami egész jó, és tp vesz meg tp lopásra is már 1-1 könyv van a játékban


    taliba amugy a kard védelem áttörése pl érdekelne h a mobok/bossok ellen jó-e van-e a moboknak/bossoknak kard védelmük v csak sima védelmük van-e , de persze erre meglepődnék ha jönne érdemleges válasz ...

    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iqvideó :thx:

  • Nem vagyok benne biztos, de mintha valahol hallottam volna, hogy a sárkánynak vannak fegyverek elleni védelme. Le kell tesztelni. :'D Bár az a pár % eléggé érdekes teszt lenne, mert már eleve a fegyverek 50-100 támadó érték eltérése, és az áthatolás esélye nem adna pontos adatokat. (Mármint a fegyvereknek nem pontosan egy, hanem két támadó értékük van, egy minimum, és egy maximum).

  • Van 1-2 boss aminek van külön védelme kard ellen. A legjobb példa a sivatagban található teknős, melynek elég komoly kard deffje van, ezért is ütik 2kezessel.
    Ha nem tévedek akkor a b1-ben található jégboszinak is vannak külön fegyver elleni defje. Tudtommal a boszi ellen a harang hatásosabb mint a többi fegyver.
    Ez a 2 boss van amiről minimális információt hallottam (teknős 100%, a boszi nem biztos).
    Az, hogy az új bónuszok mennyire hatásosak ellenük azt már nem tudom.

  • Üdv.


    Raziba szerintem vad harcos, áttörés, vámpirizmus. Mivel most kezdted el újra feltételezem nem rengelkezel jelenleg 35 wonnal szörny vadászra vagy 10-15 wonnal bástyára. :D A vad harcos mellett az a másik 2 skill ami olcsó és jól jön. Ha már ott tartasz majd akkor jobbról balra lecserélheted drágább skillekre.

    A maradék 2 szint beütéséhez, hogy mehess szeles mapra szerintem még kis villám def kéne. Sok krit, ájulás esetleg egy villám tali +1 mert az kb. +30% elleni erővel ér fel. Minnél hamarabb le kell ütni a mobokat és kész. :D Ha elég van ezekből akkor buff se nagyon kell egy wp-nek (persze amíg üt mint állat).


    Ha 95-ös mapon szeretnél fejlődni és köveken akkor sok krit, nagy ütőerő, hogy minnél hamarabb leüsd a követ. Mivel wp vagy és van egy P félelmed szél defből sem kell olyan sok mint egy testi esetében. Szél tali +1 kényelem miatt jól jöhet hogy hamarabb leöld a mobokat de mivel drága, csak emiatt nem hiszem hogy érdemes költeni rá.


    Na meg nagyon jól jöhet egy matt kör. Egy jobb rubint és jáde a fontosabb a többi elég ha alap és a full kör bónusz sokat dob.


    Ha pvm-re építesz akkor ahogy írták pántba egy min 40 áks varjúacél ami min. +6-os. Ák nélküli íj akkor jobb csak ha az +9-es és ezáltal nagyobb a támadó értéke. /Pende

    'Cause I need Metal in my life
    Just like an eagle needs to fly
    Manowar - Die For Metal

  • Elég ha a pánthoz mérten kiszámítod, hogy hány % átlagkáros kell bele. Mellesleg akkor nekem mázlim volt, mert én egy 41%ák-s varjúacél +0-t vettem 5 milláért. :D Számítás: pánt abszorpciója szorozva az átlagkár tizedes/ százados értékével.
    Példa: 16% abszorpció szorozva 43% átlagkár --> 16*0,43=6,88 tehát 6% átlagkár lenne az abszorpció, tudniillik minden értéket mely nem egész, lefelé kerekít.

  • sziasztok :)
    Érdeklődni szeretnék , hogy miért használ a kliens ilyen magas mértékben processzort? A gépigényt bőven meghaladja a gépem kapacitása és így is van mikor a kliens 25%ot is használ a procibol. Ezt azért találom érdekesnek mert 4 magos processzort cseréltem 8ra és a 4 magos procinál is fel ugrott erre az értékre.
    A játékot mikor optimalizálták utoljára? Mert gondolom a frissítésekkel változhatott ennyit a gépigénye , annak ellenére hogy grafikailag ugyanaz mint a legelején.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Ha egy céh megszűnik a tagoknak ugyanugy 72 órát kell várni másik céhbe lépéshez? A választ előre is köszönöm.

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • Hali.

    Régebben így volt. :D A játék ugyan úgy kezeli a céh oszlást is mintha kirúgnának vagy kilépnél ergó 72 órát rászámol. De ezen változtathattak is már azóta.

    'Cause I need Metal in my life
    Just like an eagle needs to fly
    Manowar - Die For Metal

  • Ha egy céh megszűnik a tagoknak ugyanugy 72 órát kell várni másik céhbe lépéshez? A választ előre is köszönöm.

    Sajnos megvárja a 72 órát, exp leadós céhet szoktam oszlatni és ott is minden tagnak meg kell várni a 72 órát.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat is hogy a tolvaj+20% jobb vagy sés tolvaj és metines tolvaj stb stb valaki felvilágositana? köszi

  • a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat is hogy a tolvaj+20% jobb vagy sés tolvaj és metines tolvaj stb stb valaki felvilágositana? köszi

    A tegnapi frisítésig azt mondtam volna hogy a dupla tolvaj a nyerő+ legalább 20% tárgydropp. De a frissítés óta szinte semmi nem esett ezzel a kombinációval. Lemuroknál minden nap esett pár teki és pár fegyver ékszer kajálni a petemnek, valamint az 5 Cor-t kiütöttem 14-18 perc között. Tegnap este a szili már 24 perc alatt jött ki. ma reggel kipróbáltam csak dupla tolvajjal ch4et és ch5öt. Konkrétan csak kenyér és yang esett ( 1 óra lemuroknál) . Tehát lehet hogy a drop%ot még lentebb vették.
    Nem érezhető a dupla kesztyűs dropp , vagy én voltam rosszkor rossz helyen?


    Az én kérdésem az lenne, mióta nem rakható egymás mellé fel az 1 és 3 órás Tapasztalat gyűrű? És melyik frissítés leírásában találok erről információt? A választ előre is köszönöm

    „Az erő nem a fizikai képességekből fakad.
    A legyőzhetetlen akarat a forrása.”

  • A tegnapi frisítésig azt mondtam volna hogy a dupla tolvaj a nyerő+ legalább 20% tárgydropp. De a frissítés óta szinte semmi nem esett ezzel a kombinációval. Lemuroknál minden nap esett pár teki és pár fegyver ékszer kajálni a petemnek, valamint az 5 Cor-t kiütöttem 14-18 perc között. Tegnap este a szili már 24 perc alatt jött ki. ma reggel kipróbáltam csak dupla tolvajjal ch4et és ch5öt. Konkrétan csak kenyér és yang esett ( 1 óra lemuroknál) . Tehát lehet hogy a drop%ot még lentebb vették.

    Hmm,én pedig pont,hogy dropp emelést tapasztaltam. Az 55-ös surámmal eddig 20-25 perc volt az 5 Cor, tegnap megvolt 15 perc alatt dupla kesztyűvel.A 35-ös farmosom egy óra alatt oldotta meg, most 45 perc volt, annak csak sima SÉ-s kesztyűje van. Nagy szinten nem tudok hozzászólni a dolgokhoz,de kis szinten emelést tapasztaltam.