Nindzsa vagy farkas?

  • Üdv. Nem rég kezdtem újra a játékot viszont semmi kedvem harcossal vagy wp surával játszani.. Olyan kérdésem lenne, hogy a nindzsa vagy a farkas az élhetőbb? Illetve hányas szinten élhetőek ezek a karakterek? Merre érdemes fejlődni velük? A válaszokat előre is köszönöm.


    Zsoli



    Témákat szétválasztottam, áthelyeztem, új threadet nyitottam. Dreamy

  • Szia


    a testi és a wp mellett a farkasnak van + támadója szóval ha nincs karaktered és nem wp vagy testit szeretnél akkor a farkas INT max és bíbor lélek ....


    de szerintem nulláról elkezdve 2019ben a gfet ... hát ha nosztalgiázni meg pár küldit végig nyomni szeretnél akkor kezd csak el :)


    mivel a játékmenet 100 feletti része már egy minimum 6 számjegyű ráfordítást igényel :thx:

    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iqvideó :thx:

  • Igazából nem nulláról kezdeném, mert van két harcosom is, wp-m is volt már és valahogy azok olyan unalmasak. :D Azért gondoltam valami "újdonságra".

  • A farkassal nagyobb ütés produkálható kevesebb befektetéssel, illetve tökéletes azokra a bossokra, amiket lehet hátasról ütni.


    A ninja ezzel szemben komplexebb karakter, sokkal időigényesebb jóra építeni. Erőssége azok a bossok, amiket földről kell maszatolni.


    A fejlődés minden karakternél kb ugyan az, villám deffel bariban könnyen fel lehet szaladni 95-ig.


    † Christopher Clark †


    2013.10.19 - 2016.07.26


    Ganton Blocc Crip's -733- OG