Céh-Felvétel

  • - Javaslat címe:CÉH-Felvétel


    - Javaslat lényege:3 nap várakozás helyet legyen 24 óra


    - A javaslat részletes kifejtése:Nem a legnagyobb játékjavító javaslat stb..de egy próbát megér...Sok olyan játékos van akik pl.: akarva akaratlanul de kilépnek/kiléptetnek így a következő kiválasztott CÉh-be lépésig várni kell 3 napot
    Ezt szeretném max 1 napra csökkenteni (ha ez lehetséges) illetve a nagyon aktív CÉH váltoknál meg pl.: 3 egymást követő (SŰRŰ) céh váltást hosszabbítani akár 7 napra

  • Régen egy napot kellett várni, továbbá volt egy bug amivel ki lehetett bújni a várakozás alól. Gondolom nem indokolatlanul hosszabbították meg a várakozási időt. Így igazából szerintem az emberek jobban megválogatják, hogy hova lépnek be. Igazából engem is kicsit zavarta 3 nap mikor az exp leadós céhemből léptem másikba de kibírható.
    Igazából azon farmkariknak akik exp-t akarnak leadni okozhat problémát olyan esetekben, amikor végre beveszik valahova hosszabb-rövidebb hirdetés után és kiderül, hogy max szintű céhbe vették fel.
    Maga az ötletet annyiban támogatom, hogy lehetne valami megoldást találni az ilyen esetekre. Aki meg nem exp-t akar leadni szerintem simán kibírja azt a 3 napot.

  • Támogatom a javaslatot. Mivel a játékban bizonyos szint felett gyakorlatilag erősen közelít a 0-hoz a dropp sokan kénytelenek kilépni a céhből expet leadni. így 6 nap az az idő amit céhen kívül töltenek és nem tudnak például meley runon részt venni. Értelmét nem igazán látom ennek a 3 napos korlátozásnak eleve, hisz warok alig-alig vannak tehát zsoldoskodás se valószínű. Vagy ezt az időt kéne lerövidíteni, vagy korlátlanná tenni a céhbe leadható expet. a titok gyűrű nem megoldás. A titok gyűrűvel nem lehet petet húzni, viszont minden egyéb ládából jövő expet ugyanúgy megkap a karakter . A meley run végén is megkapja az expet hiába van rajta gyűrű. Persze az is megoldás lenne ha a magasabb szinten lévő játékosokat nem zárnák ki eleve egyes eventekből, és valóban egyenlő esélyek lennének, de ugye ehez új területek is kellenének, mert a nagyoknak már az sincs.

  • Nem realizálható ötletek
    Zártam. Dreamy



    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍