Autózásnál ledob a szerver

  • Sd2-3 területén szoktam autózni, ha több időre ott hagyom 2 probléma szokott felmerülni:
    -1-2 óra után kidob a szerver a bejelentkezési ablakhoz
    -villogni kezd a képernyő s a karakter álltalában behal


    Néha érdekes,hogy valamitől meghal a autós karakter és az is amit húzok de akkor nem villog vagy lép ki.
    Esetleg valakinek van tippie, hogy mi lehet a megoldás? ?(

  • Sd2-3 területén szoktam autózni, ha több időre ott hagyom 2 probléma szokott felmerülni:
    -1-2 óra után kidob a szerver a bejelentkezési ablakhoz
    -villogni kezd a képernyő s a karakter álltalában behal


    Néha érdekes,hogy valamitől meghal a autós karakter és az is amit húzok de akkor nem villog vagy lép ki.
    Esetleg valakinek van tippie, hogy mi lehet a megoldás? ?(

    Szia! Villogás azért van mert AMD proceszorod van! Múltkor én is megkérdeztem mikor lesz ez javitva. Nézd meg milyen választ kaptam : Amd hiba.

  • AMD-s géppel játszom én is. Ha nem vagy gép előtt, a random lehalás esetén gondolkozz el azon az opción, hogy esetleg leölnek. Egy-két kéket már én is elcsíptem leölési kísérlet közben, mert a dinkája nem sejtette, hogy gép előtt vagyok, hiába autózik a karakter.


    Villogásra nincs tippem. Van, hogy néha elfeketedik és akkor annak a kliensnek annyi, de a karakterem attól még simán öl autóba, amíg másik klienssel ki nem léptetem. Illetve dt-ben van az, hogy ha a kulcsos szinten mással megyek és az magára húzza az összes mobot, az kiakasztja egy kicsit a klienst.


    Ellenben az autóból ledobálást már többször jeleztem. Nem kéne a gépre fogni, mert van, amikor órákig semmi baj nincs és van, amikor 10 percenként ledobál. Nem hiszem, hogy a gépemnek - vagy bárki más gépének - ennyire hullámzó a teljesítménye. Sokkal inkább összefügg a szerver terheltségével.

  • Sisko olvastam előtte, csak elfelentettem reagálni arra,pont siettem :D
    A géppel nem hiszem hogy gond lenne, egy éve sem hogy újonnan vettem, elég jó teljesítményű gamer laptop. A túlhevüléssel sem lehet gond,mert külső hűtőt használok hozzá. A villogást pedig mindenképp orvosolni kellene, nem ritka típusú az AMD processzor, hogy 1-2-nek legyen csak gondja vele.

  • El kell hogy keserítsek mindenkit, a hiba ténylegesen AMD procikkal jön elő, annyi különbséggel hogy autózás közben bizonyos mappokon Intel procival is csinálja. Eléggé idegesítő hiszen ha megy mondjuk 1 autós meg 2 bolt akkor találd ki melyiket állítsd le feladatkezelőben.

    114 8| Minek tovább fejlődni? Így sem esik semmi :D :thumbdown:

  • rákattintasz 2x és akkor felugrik az amelyikre vonatkozik probálkozni kell vagy nyitsz egy uj klienst és belépsz ujra
    engem kidobál autozás nem autozás közben is kedvencem mikor belépek és kirak ujra pedig még csak skillt keztem nyomni de 2x egymás után intel proci amugy csinálja sd2 be dt be sd1 be meg kb mindenhol szoval nem hinném hogy amd intel baj lenne egyszeröen szar és kész

  • Valóban, az AMD architektúra okozza a galibát. Nekem az asztali gépem AMD-s, régi FX szériával és az új Ryzen-el is csinálta. Ha reálisan nézzük akkor valószínűleg soha nem lesz kijavítva.


    Ha valamelyik kliens behal és megnyitod a feladatkezelőt akkor azt kell kilőni amelyiknek a legnagyobb a CPU használata. Nem elég, hogy a játék összeomlik de ráadásul a normálnál olyankor 5-10x annyi processt is kezel, könnyű felismerni melyik halt le.


    Ennyi. :D Ha AMD géped van akkor ne fizess prémiumért, kinek lenne az jó.

    "Ha egyszer meghoztuk a döntést, a legjobb ellenérv előtt is be kell zárni a fület: ez az erős karakter jele. Tehát az ostobaság alkalmi akarása."

  • Kosz hogy ezt elmondtad 2200g T akartam venni metinezni


    A hozzászólásod off. Dreamy




    Témát zártam, amennyiben valaki érdemben kíván hozzászólni, nyitható.

    Dreamy

  • Sziasztok !


    Nagyon leült ez a téma, így gondoltam felfrissítem mielőtt süllyesztőbe kerülne sok más fontos témával együtt...


    Régóta játszom, a fő karimmal célnak tűztem ki, hogy 100-ra fejlődjek ( 97-es most ). Mivel kevés az időm, de tetszett mindig az AUTO-fejlődés funkció, így befizettem rá, mert haladni kéne...


    Kérdem én, mitől van az, hogy vannak napok amikor este 9-től, reggel 6-ig simán elvan a karakter barlangban, nem fagy szét, öl ahogy kell, legrosszabb esetben az elején áll, ha kiütöttek, de Legtöbbször ( mostanában kb. 10 napból, 8-szor ), Totál kivág a játékból reggelre, és nem 3-4 óra után... (az ékszeres kohók nem hazudnak, jó időmérők), Fél óra után......


    Itt azért megint előjön a sokat emlegetett kérdés, hogy akkor most Mire is fizetünk ??
    Az AUTO-támadás funkció is már úgy tűnik " % esély, hogy működni fog " sémával működik, ez pedig Undorító, mivel nem erre fizetek !


    Leszögezem, a Gépem korszerű, Intel core i5-ös proci, 8 giga Ram, Radeon 6800 kártya... a Metin2 töredékét sem követeli meg... a Netem Digis, 100 / 50 mbps, nem csúcs kategória, de stabil volt mindig ! Szóval a Hiba Nem Nálam van !
    Hanem a játékban, ami félholtan működik és úgy tűnik a GF-nek ez tökéletesen jó, vagy költségvetési szempontból, vagy csak szimplán érdektelenségből ( ezek csak magyarok, jó ezeknek ez a szar is )...


    Még reménykedem, hogy a NET erősítés megoldja mindezt, de több ismerősöm van akiknek sokkal erősebb internet szolgáltatás mellett is ugyanezt a hibát produkálja a játék... Bizakodom, hátha nálam jobb lesz.
    Ha nem, beállok én is abba a sorba, ahová sokan már előttem, Itt Fogom Hagyni a Játékot, mert ÁTVERVE ÉRZEM MAGAM !


    Köszönöm a Figyelmet !



    Áthelyeztem. dreamy

  • Még reménykedem, hogy a NET erősítés megoldja mindezt, de több ismerősöm van akiknek sokkal erősebb internet szolgáltatás mellett is ugyanezt a hibát produkálja a játék... Bizakodom, hátha nálam jobb lesz.

    anno 1 megás netemmel ment 3 kliens a játék elején tele map1ekkel :D 1giga rammal :D


    barlangba az autónál ha be van kapcsolva a kis kör néha beszorul a sarokba... felesleges a metin miatt bármit is bővíteni max vegyél még 1 gépet és minden gépen 1 kilenssel játssz :D bár van h az autóba 1 kliens se a legjobb .... én se értem amugy h bármi más rangolás v aktív játék nem rontja el csak az autó ... ami még sés funkció is ergo annak illene legjobban menni a pénzünkért

    105 menta
    38 íjász
    :thumbsup: 200 iqvideó :thx: