Több ch

  • Egyértelműen támogatom.



    Az indoklás szükséges (és kértük is) a Javaslatok témában, legközelebb erre figyelj!

    Figyelmeztetve! Dreamy

  • Hello. Támogatom a ch bővítés és még esetleg a farmos mappok betételét is;)


    Puszi csajok, Pacsi skacok

  • Én is támogatom. Szinte lehetetlen a napi sziliket is kifarmolni nagy szinten, ha nincs rá pluszban 1-2 órád. Ennyi játékosnak jóval több ch-ra lenne szüksége.

  • Teljes mértékben támogatom, munka mellett arra a kevés időre játszani jönnék fel, nem azért hogy map-en álljak mert nincs hely vagy épp a helyért balhézzak.

  • Egyértelmű, hogy támogatom..


    Az indoklás szükséges (és kértük is) a Javaslatok témában, legközelebb erre figyelj!

    Figyelmeztetve! Dreamy

    A világ a példád miatt változik, nem pedig a véleményed miatt.

  • Támogassátok nyugodt szívvel, de figyeljetek arra is, hogy a modok ki fognak tiltani sorozatos spammelés miatt :D
    Legalább 4 szó hozzászólásonként.




    Off hozzászólás. Dreamy

    54632ed041.png
    Lézerkard : 35 Kő
    Bébléd: 21 Kő eddig


    „Egy csomó olyan dolog van, amit eldobhatnánk,
    ha nem félnénk attól, hogy valaki felveszi őket.”
    /Oscar Wilde/

  • Mindenképpen TÁMOGATOM. Így semmi féleképpen nem maradhat, hiszen alapból nem volt elég a 6 ch, mindig vita ment. 3 ch pláne exp event vagy ha bele gondolunk karácsonykor várható HF..... :pinch::pinch:

  • Teljes mértékbe támogatom, sajnos az autós karakterek sinlik meg a folytonos kép be állásokkal és még sorolhatnám. Nem is értem hogy ezt miért kell támogatni amikor ez alap lenne :pillepalle:

    Az autózás koronázatlan királya :)

  • Lagg, tömeg, na és a a bossok le ch-zása... nagyon kevés a 3 ch. Teljes mértékben támogatom, Kérjük vissza a 6 ch-t!

    Kaszt : Sárkánysámán (a férjem szerint csak házisárkány ) Lv 115
    Férjem és társam egy harcos ISTEN , egy isteni harcos :love:
    Server Auriga és a vérem piros :thumbsup:

  • Szerintem sok a 3 ch csak összezavarja a játékosokat 1 bőven elég lenne abból is csak map 1 akkor felhőtlenül tudnánk élvezni a remekbe szabott tárgypiaci eventeket.




    Figyelmeztetés! Dreamy

  • Szerintem sok a 3 ch csak összezavarja a játékosokat 1 bőven elég lenne abból is csak map 1 akkor felhőtlenül tudnánk élvezni a remekbe szabott tárgypiaci eventeket.

    Ők a minden sarkon bunyót szeretnék, de arra is pont alkalmas lenne az általad vázolt jövőkép.



    *egy off hozzászólásra reagálni off figyelmeztetést von maga után. ~ Perculia

  • Egyetértek kell a 6 ch bár nálam nincs Lagg, vagy szaggatás De lóküldetést ennyi ember között megcsinálni, szinte esélytelen. Arról nem beszélve, ha valaki pont azt farmolja amit ütnöd kéne.
    Ha peched van még téged is leüt, hogy tovább farmolhasson.

  • Szükség lenne a több ch-ra. Természetesen szavaztam egy igen vokssal, ahogy az indok mutatja!

    Az élet túl rövid, másoknak felelj meg! Tedd azt, amit tenned kell, de soha ne bánd meg!
    Egyszer élsz! Tied a döntés: A lehetőségeid mennyire használod ki!

    Edited once, last by Attis85 ().

  • A lelkesedésed nem szeretném letörni :) De ilyen felirat eddig is volt 6 ch mellett is, nem egyszer, igaz nem mindennap.
    Inkább az ami nyomatékosít, hogy a másik kettő is zöld, és nem fehér...



    Jó lenne ha még jönne szavazat, én személy szerint kevésnek tartom, s félek, hogy ez nem lesz elég a Gf-nek...


    Továbbra is támogatom a javaslatot, mert sokaknak ezzel a 3 ch-val játszhatatlan lett a játék...

    „A legjobb és leggyönyörűbb dolgokat a világon nem láthatjuk és nem érinthetjük. Csakis a szívünkkel érezhetjük őket.” - Helen Keller


    "And I am feeling so small"


    💜"Nem is kell tudni mindent, csak akkor ne mutassuk azt, hogy tudunk mindent."💜


    "A gonoszság olyan hideg fény, amelyben minden elveszíti a színét, és ráadásul örökre." - Alessandro Baricco


    ❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍

  • Én sem értem,hogy annyi játékos van és még is hidegen hagyja...,hogy ide írni kellene és szavazni. Arra lusta,hogy beregisztráljon. De ha marad a 3 CH és nem tett érte semmit...pedig csak egy regisztráció kérdése akkor meg majd el játssza a nagy mártírt.

  • Aki kitalálta a 3CH-t az igazi mókamester volt és megérdemelné , hogy egész hátralévő életében hasonló vicces élmények érjék.


    A GF közben úgy csinál mintha a virtualizáció világában a szerverek és pláne a CH(!)K hatalmas karbantartási összegbe és havi összegbe kerülnének.
    Remélem a CH és szerver sporolásból bejött összegből a hálózaton fejleszett. Ja nem, laggol és ledob.


    Támogatom mert ennyi emberre énnyi ch nem elég.


    Ha lett volna értelme pl. amit írtam hálózati részt (vagy mint egy másik hozzászólásban, esetleg új tartalom) és minden gördülékeny lenne akkor senki sem sírna.

    Hannna | Villámsámán | 120 | Skillek: Fut,Dob,Ima,Simogat,Szörny,Kapa,Karcol, Vezet P | Ló,Nyelvek M
    Stáblista: szijartozoli - 90 sárkány | Zoldszem - 68 testi | hannaraki - 75 wp | apa72nija - 75 tőr | hannafarm - 55 testi | aiolosz - 97bm Videok